Hledat

Ubytování

Lipari

Na ostrově Lipari (Itálie) máme celkem 398 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Lipari doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lipari (319), Canneto (56), Acquacalda (8), Piano Conte (7), Marina (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lipari

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lipari

Casa Caterina

10

Casa Caterina

Ubytování (Apartmány) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází ve městě Acquacalda, 200 metrů od pláže Acquacalda a 11 km od archeologického muzea Eoliano, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

LA CASA DI MAIA

10

LA CASA DI MAIA

Ubytování (Horské chaty) LA CASA DI MAIA. LA CASA DI MAIA se nachází v Piano Conte, 4,2 km od katedrály San Bartolomeo, 1,8 km od Piano Conte a 1,8 km od Isola Lipari. Ubytování LA CASA DI MAIA se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

House sole - Unique Panorama

10

House sole - Unique Panorama

Ubytování (Apartmán) House sole - Unique Panorama. House sole - Unique Panorama se nachází v Lipari, 2 km od pláže Praia di Vinci, 2,9 km od pláže Valle Muria a 3,2 km od archeologického muzea Eoliano. Ubytování House sole - Unique Panorama se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Francesca

10

Casa Francesca

UbytováníCasa Francesca. Casa Francesca se nachází v obci Piano Conte, 2,7 km od pláže Valle Muria a 3,9 km od archeologického muzea Eoliano. Ubytování Casa Francesca se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

Casa Desirèe

10

Casa Desirèe

Ubytování (Apartmány) Casa Desirèe. Casa Desirèe se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a necelý 1 km od pláže Bianca. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Desirèe se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Villetta indipendente Isola di Lipari. Panoramica.

10

Villetta indipendente Isola di Lipari. Panoramica.

Ubytování (Apartmány) Villetta indipendente Isola di Lipari. Panoramica.. Villetta indipendente Isola di Lipari se nachází 1,6 km od katedrály San Bartolomeo a archeologického muzea Eoliano. Panoramica. Ubytování Villetta indipendente Isola di Lipari. Panoramica. se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Villa Panorama

10

Villa Panorama

UbytováníVilla Panorama. Villa Panorama se nachází v Quattro Pani a nabízí výhled na moře a zahradu. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s lednicí, kávovarem a varnou deskou. Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Villa 'A Pisa

10

Villa 'A Pisa

UbytováníVilla 'A Pisa. Villa 'A Pisa se nachází v Marině, 1,7 km od archeologického muzea Eoliano a 1,6 km od katedrály San Bartolomeo, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa 'A Pisa se nachází ve městě Marina (Itálie - Lipari).

Lami - Appartamento Soppalco

10

Lami - Appartamento Soppalco

UbytováníLami - Appartamento Soppalco. Lami - Appartamento Soppalco se nachází v Lipari, 500 metrů od pláže Bianca a pláže Spiaggia di Canneto. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Lami - Appartamento Soppalco se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

One bedroom house at Lipari 300 m away from the beach with sea view enclosed garden and wifi

10

One bedroom house at Lipari 300 m away from the beach with sea view enclosed garden and wifi

Ubytování (Prázdninový dům) One bedroom house at Lipari 300 m away from the beach with sea view enclosed garden and wifi. One bedroom house at Lipari 300 m away from the beach with sea view closed garden and wifi se nachází v Lipari, 300 metrů od pláže Bianca, necelý 1 km od... Ubytování One bedroom house at Lipari 300 m away from the beach with sea view enclosed garden and wifi se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Culia - Holiday Housing

10

Casa Culia - Holiday Housing

UbytováníCasa Culia - Holiday Housing. Casa Culia - Holiday Housing se nachází asi 700 metrů od Spiaggia di Canneto a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Culia - Holiday Housing se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Villa Fiorita Lipari - Villa Fiori di Campo

10

Villa Fiorita Lipari - Villa Fiori di Campo

Ubytování (Apartmány) Villa Fiorita Lipari - Villa Fiori di Campo. Villa Fiorita Lipari - Villa Fiori di Campo se nachází v Lipari, 3,4 km od archeologického muzea Eoliano a 3,5 km od katedrály San Bartolomeo, a nabízí... Ubytování Villa Fiorita Lipari - Villa Fiori di Campo se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

villetta la ginestra

10

villetta la ginestra

Ubytování (Apartmán) villetta la ginestra. villetta la ginestra se nachází v Lipari, 8 km od katedrály San Bartolomeo a muzea Archeologico Regionale Eoliano, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování villetta la ginestra se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

CASA CECILIA

10

CASA CECILIA

UbytováníCASA CECILIA. CASA CECILIA se nachází 2,4 km od pláže Valle Muria a 500 metrů od archeologického muzea Eoliano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování CASA CECILIA se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

"Villa Le Cicale" Lipari

10

"Villa Le Cicale" Lipari

Ubytování (Vila) "Villa Le Cicale" Lipari. Villa Le Cicale Lipari se nachází necelý 1 km od pláže Praia di Vinci a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování "Villa Le Cicale" Lipari se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Andrea

10

Casa Andrea

UbytováníCasa Andrea. Casa Andrea se nachází na pláži v Lipari, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto, a nabízí ubytování se soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Andrea se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Particular Lipari

10

Casa Particular Lipari

UbytováníCasa Particular Lipari. Prázdninový dům Casa Lipari je obklopen zelení a nabízí sluneční terasu s výhledem na moře, patio, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Particular Lipari se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Vulcano Consult Cottage

10

Vulcano Consult Cottage

UbytováníVulcano Consult Cottage. Vulcano Consult Cottage se nachází na kopci Traquil, 1,5 km od města Lipari. Nabízí zahradu a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Vulcano Consult Cottage se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Holiday Home Tarinuzza

9,9

Holiday Home Tarinuzza

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Tarinuzza. Holiday Home Tarinuzza se nachází v Lipari, 2,6 km od Spiaggia di Canneto a necelý 1 km od katedrály San Bartolomeo. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Tarinuzza se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Lauricella Bed and Breakfast

9,9

Lauricella Bed and Breakfast

UbytováníLauricella Bed and Breakfast. Lauricella Bed and Breakfast se nachází v Lipari v regionu Lipari, nedaleko katedrály San Bartolomeo. Ubytování Lauricella Bed and Breakfast se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Rosa's house

9,9

Rosa's house

Ubytování (Prázdninový dům) Rosa's house. Rosa's house se nachází v Lipari, 150 metrů od Spiaggia di Canneto a 400 metrů od pláže Bianca. Ubytování Rosa's house se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

al numero zero

9,9

al numero zero

Ubytováníal numero zero. Al numero zero se nachází v Lipari a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge, terasu a gril. Ubytování al numero zero se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Appartamento ALICANTE

9,8

Appartamento ALICANTE

Ubytování (Apartmán) Appartamento ALICANTE. Ubytování se nachází v Cannetu, 50 metrů od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Ubytování Appartamento ALICANTE se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

TaliaKà B & B

9,8

TaliaKà B & B

UbytováníTaliaKà B & B. TaliaKà B & B se nachází pouhých 650 metrů od pěší zóny města Lipari, která vám umožní zůstat v klidu a vychutnat si malebný výhled na krajinu a moře. Ubytování TaliaKà B & B se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

"Sweet Life" Casa Vacanze

9,8

"Sweet Life" Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninové domy) "Sweet Life" Casa Vacanze. "Sweet Life" Casa Vacanze se nachází v Lipari, 2,5 km od Spiaggia di Canneto a 1,2 km od katedrály San Bartolomeo. Ubytování "Sweet Life" Casa Vacanze se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Punta Sallustro Lipari

9,8

Punta Sallustro Lipari

Ubytování (Bed and breakfast) Punta Sallustro Lipari. Punta Sallustro Lipari je zrekonstruovaná vila z 19. století s vnitřní zahradou ve středomořském stylu. Ubytování Punta Sallustro Lipari se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Eoliana

9,8

Casa Eoliana

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Eoliana. Casa Eoliana se nachází v Lipari, asi 3,4 km od archeologického muzea Eoliano. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Eoliana se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Al Limone

9,8

Al Limone

UbytováníAl Limone. Al Limone nabízí ubytování v Lipari, 300 metrů od archeologického muzea Eoliano a katedrály San Bartolomeo. Ubytování Al Limone se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Sciara Eolie

9,8

Sciara Eolie

Ubytování (Prázdninový dům) Sciara Eolie. Sciara Eolie se nachází v Lipari, 3,9 km od katedrály San Bartolomeo a 500 metrů od Piano Conte. Ubytování Sciara Eolie se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Casa Basilio con bellissima terrazza vista isole

9,7

Casa Basilio con bellissima terrazza vista isole

UbytováníCasa Basilio con bellissima terrazza vista isole. Casa Basilio con bellissima terrazza vista isole se nachází 4,4 km od archeologického muzea Eoliano a katedrály San Bartolomeo a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Casa Basilio con bellissima terrazza vista isole se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Residence Salvatore

9,7

Residence Salvatore

UbytováníResidence Salvatore. Residence Salvatore se nachází v San Salvatore v regionu Lipari, nedaleko pláže Valle Muria a archeologického muzea Eoliano. Ubytování Residence Salvatore se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari

9,7

Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari

UbytováníAppartamenti Holiday Housing Canneto Lipari. Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Le Isole di Anita

9,7

Le Isole di Anita

Ubytování (Apartmány) Le Isole di Anita. Le Isole di Anita se nachází 1,7 km od pláže Valle Muria a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Isole di Anita se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Terra e Mare Casa Eoliana

9,7

Terra e Mare Casa Eoliana

Ubytování (Apartmán) Terra e Mare Casa Eoliana. Terra e Mare Casa Eoliana se nachází 9,3 km od archeologického muzea Eoliano a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování Terra e Mare Casa Eoliana se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Harmattan

9,7

Harmattan

Ubytování (Prázdninový dům) Harmattan. Harmattan se nachází 1 km od místních pláží ostrova Lipari a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zařízenou terasou s houpací sítí a úchvatným... Ubytování Harmattan se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Grazia Apartments

9,7

Casa Grazia Apartments

UbytováníCasa Grazia Apartments. Ubytování v Lipari s archeologickým muzeem Eoliano a Casa Grazia Apartments se nachází nedaleko katedrály San Bartolomeo a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Casa Grazia Apartments se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

La Casetta di Elia

9,7

La Casetta di Elia

UbytováníLa Casetta di Elia. Providing accommodation with free WiFi, air conditioning and flat-screen TV, La Casetta di Elia is located 2. Ubytování La Casetta di Elia se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Elisa Lipari

9,7

Casa Elisa Lipari

Ubytování (Vila) Casa Elisa Lipari. Casa Elisa Lipari se nachází v Lipari a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Elisa Lipari se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

NerOssidiana

9,7

NerOssidiana

Ubytování (Aparthotel) NerOssidiana. Tyto moderní apartmány s možností vlastního stravování se nachází na severním pobřeží ostrova Lipari. K vybavení patří LCD TV a zařízený balkon nebo... Ubytování NerOssidiana se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Casa Marta

9,7

Casa Marta

Ubytování (Apartmány) Casa Marta. Casa Marta se nachází na ostrově Lipari, který je součástí Liparských ostrovů, a nabízí bezplatný bazén a zahradu. Ubytování Casa Marta se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Pirrera Asinelli

9,7

Casa Pirrera Asinelli

UbytováníCasa Pirrera Asinelli. Casa Pirrera Asinelli se nachází v Lipari a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Pirrera Asinelli se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Il Pesce e il Geco

9,7

Il Pesce e il Geco

UbytováníIl Pesce e il Geco. Il Pesce e il Geco se nachází asi 2,7 km od pláže Valle Muria a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Il Pesce e il Geco se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa tra Cielo e Mare

9,6

Casa tra Cielo e Mare

Ubytování (Privát) Casa tra Cielo e Mare. Casa tra Cielo e Mare se nachází v Lipari a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Casa tra Cielo e Mare se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

VILLA LORETTA LIPARI

9,6

VILLA LORETTA LIPARI

UbytováníVILLA LORETTA LIPARI. VILLA LORETTA LIPARI se nachází v Lipari, 2,7 km od pláže Valle Muria, 700 metrů od archeologického muzea Eoliano a 600 metrů od katedrály San Bartolomeo. Ubytování VILLA LORETTA LIPARI se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Villa la Milanina

9,6

Villa la Milanina

UbytováníVilla la Milanina. Villa la Milanina se nachází v Lipari, 3 km od pláže Valle Muria, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa la Milanina se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Case Vacanze Margherita

9,6

Case Vacanze Margherita

UbytováníCase Vacanze Margherita. Casa Vacanze Margherita se nachází na kopci s nádherným výhledem na moře, 2 km od centra Lipari. Nabízí venkovní bazén a zahradu s grilem. Ubytování Case Vacanze Margherita se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Le Mànnare Case Vacanze di Metopa srl

9,6

Le Mànnare Case Vacanze di Metopa srl

UbytováníLe Mànnare Case Vacanze di Metopa srl. Le Mànnare Case Vacanze di Metopa srl se nachází v zahradě obklopené borovicemi v Pianoconte na ostrově Lipari. Ubytování Le Mànnare Case Vacanze di Metopa srl se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Appartamento Asia

9,6

Appartamento Asia

UbytováníAppartamento Asia. Appartamento Asia se nachází v Lipari, pouhých 300 metrů od archeologického muzea Eoliano a 200 metrů od katedrály San Bartolomeo. Ubytování Appartamento Asia se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Casa Zuleika

9,6

Casa Zuleika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Zuleika. Casa Zuleika se nachází v Lipari, 2,9 km od pláže Acquacalda, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a úschovnu zavazadel. Ubytování Casa Zuleika se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

"la casa dell'architetto" con terrazza panoramica in centro storico e a due passi dal porto

9,6

"la casa dell'architetto" con terrazza panoramica in centro storico e a due passi dal porto

Ubytování (Apartmán) "la casa dell'architetto" con terrazza panoramica in centro storico e a due passi dal porto. "la casa dell'architetto" con terrazza panoramica in centro storico e a due passi dal porto se nachází v Lipari, 2 km od pláže Valle Muria a 2,2 km od... Ubytování "la casa dell'architetto" con terrazza panoramica in centro storico e a due passi dal porto se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Villa Panorama

9,6

Villa Panorama

UbytováníVilla Panorama. Villa Panorama se nachází v Lipari, 9,2 km od archeologického muzea Eoliano, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Lipari (Itálie - Lipari).

Ubytování na ostrově Lipari - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 398 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Lipari.

Pro ostrov Lipari doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lipari (319), Canneto (56), Acquacalda (8), Piano Conte (7), Marina (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Lipari může být skvělým místem pro strávení dovolené.