Hledat

Ubytování

Ubytování město Canneto

Ve městě Canneto (Itálie) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Canneto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Canneto

Casa Desirèe

10

Casa Desirèe

Ubytování (Apartmány) Casa Desirèe. Casa Desirèe se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a necelý 1 km od pláže Bianca. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Desirèe se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamento ALICANTE

9,8

Appartamento ALICANTE

Ubytování (Apartmán) Appartamento ALICANTE. Ubytování se nachází v Cannetu, 50 metrů od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Ubytování Appartamento ALICANTE se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari

9,7

Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari

UbytováníAppartamenti Holiday Housing Canneto Lipari. Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Appartamenti Holiday Housing Canneto Lipari se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamento ZIBIBBO

9,5

Appartamento ZIBIBBO

Ubytování (Apartmán) Appartamento ZIBIBBO. Appartamento ZIBIBBO se nachází v Cannetu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Appartamento ZIBIBBO se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

PINNATA

9,5

PINNATA

Ubytování (Apartmán) PINNATA. PINNATA se nachází v Cannetu, 100 metrů od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování PINNATA se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamento Canneto Centro - Wifi

9,4

Appartamento Canneto Centro - Wifi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Canneto Centro - Wifi. Appartamento Canneto Centro - Wifi se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Appartamento Canneto Centro - Wifi se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Case vacanze Cappero e Malvasia

9,3

Case vacanze Cappero e Malvasia

UbytováníCase vacanze Cappero e Malvasia. Case vacanze Cappero e Malvasia features air-conditioned guest accommodation in Canneto, 100 metres from Spiaggia di Canneto, 700 metres from Bianca Beach... Ubytování Case vacanze Cappero e Malvasia se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa MiLù

9,2

Casa MiLù

UbytováníCasa MiLù. Casa MiLù se nachází u pláže v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a 600 metrů od pláže Bianca. Ubytování Casa MiLù se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Albergo Boutique Casajanca

9,1

Albergo Boutique Casajanca

UbytováníAlbergo Boutique Casajanca. Albergo Boutique Casajanca se nachází v původním domě básníka Ruccio Carboneho ve městě Canneto na Liparském ostrově Lipari. Má termální lázně v zahradě. Ubytování Albergo Boutique Casajanca se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

CASAEOLIA BLUES HOUSE - CANNETO CENTRO

9,1

CASAEOLIA BLUES HOUSE - CANNETO CENTRO

UbytováníCASAEOLIA BLUES HOUSE - CANNETO CENTRO. CASAEOLIA BLUES HOUSE - CANNETO CENTRO se nachází v Cannetu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASAEOLIA BLUES HOUSE - CANNETO CENTRO se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Corinto

9,1

Corinto

Ubytování (Apartmán) Corinto. Corinto se nachází v Cannetu, 50 metrů od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Corinto se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

TORCHIO

9

TORCHIO

Ubytování (Apartmán) TORCHIO. TORCHIO se nachází v Cannetu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování TORCHIO se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Hotel Residence La Villetta

9

Hotel Residence La Villetta

Ubytování (Aparthotel) Hotel Residence La Villetta. Hotel Residence La Villetta se nachází na panoramatickém místě v zálivu Canneto v Lipari, jen 100 metrů od moře. Ubytování Hotel Residence La Villetta se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

BOTTE

9

BOTTE

Ubytování (Apartmán) BOTTE. BOTTE se nachází v Cannetu, 50 metrů od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování BOTTE se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Assuntina

9

Casa Assuntina

UbytováníCasa Assuntina. Casa Assuntina se nachází 100 metrů od Spiaggia di Canneto a 800 metrů od pláže Bianca v Cannetu a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casa Assuntina se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Zagma Un Passo Dal Mare

8,9

Zagma Un Passo Dal Mare

UbytováníZagma Un Passo Dal Mare. Zagma Un Passo Dal Mare se nachází na nábřeží v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a 700 metrů od pláže Bianca. Ubytování Zagma Un Passo Dal Mare se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Sole e Luna

8,9

Casa Sole e Luna

UbytováníCasa Sole e Luna. Casa Sole e Luna nabízí ubytování v Cannetu na ostrově Lipari, 50 metrů od pláže. Historické centrum Lipari a přístav trajektů jsou vzdálené 3 km. Ubytování Casa Sole e Luna se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

L'eros blu di Giulia Albergo

8,9

L'eros blu di Giulia Albergo

UbytováníL'eros blu di Giulia Albergo. L'eros blu di Giulia Albergo nabízí klimatizované ubytování v Cannetu, 400 metrů od Spiaggia di Canneto, 500 metrů od pláže Bianca a 1,2 km od pláže... Ubytování L'eros blu di Giulia Albergo se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Oltremare Residence Hotel

8,8

Oltremare Residence Hotel

Ubytování (Aparthotel) Oltremare Residence Hotel. Hotel Oltremare nabízí apartmány s nádherným výhledem na záliv a s možností vlastního stravování. Ubytování Oltremare Residence Hotel se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

NIMA Holidays Home

8,8

NIMA Holidays Home

UbytováníNIMA Holidays Home. NIMA Holidays Home se nachází v Cannetu, 4,3 km od archeologického muzea Eoliano a katedrály San Bartolomeo. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování NIMA Holidays Home se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Lipari a Canneto -Affitti Brevi Italia

8,7

Casa Lipari a Canneto -Affitti Brevi Italia

UbytováníCasa Lipari a Canneto -Affitti Brevi Italia. Casa Lipari a Canneto -Affitti Brevi Italia se nachází asi 2,4 km od Spiaggia di Canneto a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Casa Lipari a Canneto -Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

La Zagara Hotel

8,7

La Zagara Hotel

Ubytování (Hotel) La Zagara Hotel. Hotel La Zagara se nachází jen pár kroků od pláže Canneto na ostrově Lipari a nabízí sluneční terasu s výhledem na ostrovy Panarea a Stromboli, bezplatné... Ubytování La Zagara Hotel se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

ANFORA Verde

8,7

ANFORA Verde

UbytováníANFORA Verde. ANFORA Verde se nachází v Cannetu, 100 metrů od Spiaggia di Canneto, 500 metrů od pláže Bianca a 1,4 km od pláže Papesca, a nabízí zahradu. Ubytování ANFORA Verde se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Vacanza fronte mare con giardino privato - Canneto - Lipari

8,7

Casa Vacanza fronte mare con giardino privato - Canneto - Lipari

UbytováníCasa Vacanza fronte mare con giardino privato - Canneto - Lipari. Casa Vacanza fronte mare con giardino privato - Canneto - Lipari se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto, a nabízí ubytování u pláže se... Ubytování Casa Vacanza fronte mare con giardino privato - Canneto - Lipari se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Pietra Pomice Hotel

8,6

Pietra Pomice Hotel

UbytováníPietra Pomice Hotel. Pietra Pomice Hotel se nachází u pláže v Cannetu a nabízí 3hvězdičkové ubytování, sdílený lounge, terasu a restauraci. Ubytování Pietra Pomice Hotel se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Case Vacanza Armando "Lipari"

8,6

Case Vacanza Armando "Lipari"

Ubytování (Prázdninové domy) Case Vacanza Armando "Lipari". Case Vacanza Armando "Lipari" se nachází v Cannetu a nabízí sluneční terasu. Lipari je vzdálená 2,5 km. Ubytování Case Vacanza Armando "Lipari" se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Da BICE

8,5

Da BICE

Ubytování (Prázdninové domy) Da BICE. Da BICE se nachází v Cannetu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Da BICE se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamento a pochi passi dal mare

8,4

Appartamento a pochi passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento a pochi passi dal mare. Casa Marco se nachází v Cannetu na ostrově Lipari a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a terasou s výhledem na moře. Ubytování Appartamento a pochi passi dal mare se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Totano

8,4

Casa Totano

Ubytování (Apartmán) Casa Totano. Casa Totano se nachází u pláže v Cannetu, 50 metrů od Spiaggia di Canneto a 1,2 km od pláže Bianca. Ubytování Casa Totano se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Unci

8,4

Casa Unci

Ubytování (Apartmán) Casa Unci. Casa Unci se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Unci se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

ANFORA Arancione

8,3

ANFORA Arancione

UbytováníANFORA Arancione. ANFORA Arancione se nachází v Cannetu, 300 metrů od Spiaggia di Canneto a 600 metrů od pláže Bianca. Ubytování ANFORA Arancione se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Amarea Beach & Hotel - Aeolian Charme

8,2

Amarea Beach & Hotel - Aeolian Charme

Ubytování (Hotel) Amarea Beach & Hotel - Aeolian Charme. Rodinný Amarea s výhledem na moře se nachází v obci Canneto. Nejdelší sopečná pláž ostrova Lipari je vzdálená 50 metrů. Ubytování Amarea Beach & Hotel - Aeolian Charme se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Eolcalandra Case Per Vacanza

8,2

Eolcalandra Case Per Vacanza

Ubytování (Apartmány) Eolcalandra Case Per Vacanza. Eolcalandra Case Per Vacanza se nachází 30 metrů od pláže v Cannetu a nabízí ubytování se základním nábytkem a dlážděnou podlahou. Ubytování Eolcalandra Case Per Vacanza se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

La Casetta di Azzurra

8,1

La Casetta di Azzurra

UbytováníLa Casetta di Azzurra. La Casetta di Azzurra se nachází 100 metrů od Spiaggia di Canneto a 1,6 km od pláže Bianca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování La Casetta di Azzurra se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

ANFORA Blu

8

ANFORA Blu

UbytováníANFORA Blu. ANFORA Blu se nachází v Cannetu, pouhých 200 metrů od pláže Spiaggia di Canneto a 400 metrů od pláže Bianca, a nabízí terasu. Ubytování ANFORA Blu se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Calandra

7,7

Casa Calandra

UbytováníCasa Calandra. Casa Calandra se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a 300 metrů od pláže Bianca. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Calandra se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Canale Lipari

7,5

Casa Canale Lipari

UbytováníCasa Canale Lipari. Casa Canale Lipari se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a 1,5 km od pláže Bianca. Nabízí gril a výhled na moře. Nabízí terasu. Ubytování Casa Canale Lipari se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Appartamenti Calandra

6,7

Appartamenti Calandra

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Calandra. Appartamenti Calandra se nachází v Cannetu. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Appartamenti Calandra se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Jancura Canneto

6

Casa Jancura Canneto

UbytováníCasa Jancura Canneto. Casa Jancura Canneto se nachází v Cannetu, jen pár kroků od Spiaggia di Canneto a 700 metrů od pláže Bianca. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Jancura Canneto se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Bacot

Casa Bacot

UbytováníCasa Bacot. Casa Bacot se nachází v Cannetu, 500 metrů od pláže Bianca, 1,4 km od pláže Papesca a 4,4 km od archeologického muzea Eoliano. Ubytování Casa Bacot se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa Canneto

Casa Canneto

UbytováníCasa Canneto. Casa Canneto nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Cannetu, 100 metrů od Spiaggia di Canneto a 1,2 km od pláže Bianca. Ubytování Casa Canneto se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Casa vacanze vista mare Mela B

Casa vacanze vista mare Mela B

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze vista mare Mela B. Casa vacanze vista mare Mela B se nachází v Lipari, 300 metrů od Spiaggia di Canneto a 400 metrů od pláže Bianca. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa vacanze vista mare Mela B se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari).

Ubytování ve městě Canneto

Město Canneto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Canneto.