Hledat

Ubytování

Ubytování město Acquacalda

Ve městě Acquacalda (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Acquacalda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Acquacalda

Casa Caterina

10

Casa Caterina

Ubytování (Apartmány) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází ve městě Acquacalda, 200 metrů od pláže Acquacalda a 11 km od archeologického muzea Eoliano, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

NerOssidiana

9,7

NerOssidiana

Ubytování (Aparthotel) NerOssidiana. Tyto moderní apartmány s možností vlastního stravování se nachází na severním pobřeží ostrova Lipari. K vybavení patří LCD TV a zařízený balkon nebo... Ubytování NerOssidiana se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Le Terrazze - Villa fino a 8 posti

9,5

Le Terrazze - Villa fino a 8 posti

Ubytování (Vily) Le Terrazze - Villa fino a 8 posti. Le Terrazze - Villa fino se nachází v obci Acquacalda, 200 metrů od pláže Acquacalda a necelý 1 km od pláže Porticello. Ubytování Le Terrazze - Villa fino a 8 posti se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Appartamento Rocche Rosse

9,4

Appartamento Rocche Rosse

UbytováníAppartamento Rocche Rosse. Appartamento Rocche Rosse se nachází v obci Acquacalda, 300 metrů od pláže Acquacalda a 2 km od pláže Porticello, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Rocche Rosse se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

La Campanella Lipari

9,4

La Campanella Lipari

UbytováníLa Campanella Lipari. La Campanella Lipari se nachází asi 300 metrů od pláže Acquacalda a nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování La Campanella Lipari se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Hotel Cutimare - Aeolian Charme

8,5

Hotel Cutimare - Aeolian Charme

Ubytování (Hotel) Hotel Cutimare - Aeolian Charme. Hotel Cutimare se nachází v bílé budově s výhledem na Středozemní moře, na severním pobřeží ostrova Lipari. Ubytování Hotel Cutimare - Aeolian Charme se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Villa Petrara

Villa Petrara

UbytováníVilla Petrara. Villa Petrara se nachází na ostrově Lipari a nabízí zařízenou terasu s panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Ubytování Villa Petrara se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Appartamento acquacalda lipari

Appartamento acquacalda lipari

UbytováníAppartamento acquacalda lipari. Appartamento acquacalda lipari se nachází v obci Acquacalda, 400 metrů od pláže Acquacalda a 1,8 km od pláže Porticello, a nabízí bar a výhled na moře. Ubytování Appartamento acquacalda lipari se nachází ve městě Acquacalda (Itálie - Lipari).

Ubytování ve městě Acquacalda

Město Acquacalda se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Acquacalda.