Hledat

Ubytování

Ubytování město Piano Conte

Ve městě Piano Conte (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piano Conte

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piano Conte

LA CASA DI MAIA

10

LA CASA DI MAIA

Ubytování (Horské chaty) LA CASA DI MAIA. LA CASA DI MAIA se nachází v Piano Conte, 4,2 km od katedrály San Bartolomeo, 1,8 km od Piano Conte a 1,8 km od Isola Lipari. Ubytování LA CASA DI MAIA se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

Casa Francesca

10

Casa Francesca

UbytováníCasa Francesca. Casa Francesca se nachází v obci Piano Conte, 2,7 km od pláže Valle Muria a 3,9 km od archeologického muzea Eoliano. Ubytování Casa Francesca se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

Villa Paradiso

9,3

Villa Paradiso

UbytováníVilla Paradiso. Villa Paradiso se nachází v Piano Conte, 3,6 km od archeologického muzea Eoliano, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Paradiso se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

Villa Jenny a Lipari

9

Villa Jenny a Lipari

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jenny a Lipari. Villa Jenny a Lipari se nachází v Piano Conte. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Jenny a Lipari se nachází ve městě (Itálie - Lipari).

Villa Fiorita Lipari - Villa Girasole

8

Villa Fiorita Lipari - Villa Girasole

UbytováníVilla Fiorita Lipari - Villa Girasole. Villa Fiorita Lipari - Villa Girasole se nachází v Piano Conte, 2,4 km od pláže Valle Muria a 3,5 km od archeologického muzea Eoliano, a nabízí terasu a... Ubytování Villa Fiorita Lipari - Villa Girasole se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

2 bedrooms appartement with sea view furnished terrace and wifi at Pianoconte 2 km away from the beach

2 bedrooms appartement with sea view furnished terrace and wifi at Pianoconte 2 km away from the beach

Ubytování2 bedrooms appartement with sea view furnished terrace and wifi at Pianoconte 2 km away from the beach. 2 bedrooms appartement with sea view zařízený terrace and wifi at Pianoconte 2 km from the beach nabízí ubytování v Piano Conte, 3,9 km od archeologického... Ubytování 2 bedrooms appartement with sea view furnished terrace and wifi at Pianoconte 2 km away from the beach se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

One bedroom appartement with sea view balcony and wifi at Pianoconte

One bedroom appartement with sea view balcony and wifi at Pianoconte

UbytováníOne bedroom appartement with sea view balcony and wifi at Pianoconte. One bedroom appartement with sea view balcony and wifi at Pianoconte se nachází v Pianoconte, 3,9 km od archeologického muzea Eoliano a katedrály San... Ubytování One bedroom appartement with sea view balcony and wifi at Pianoconte se nachází ve městě Piano Conte (Itálie - Lipari).

Ubytování ve městě Piano Conte

Město Piano Conte se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Piano Conte.