Hledat

Ubytování

Giglio

Na ostrově Giglio (Itálie) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Giglio doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Giglio Porto (20), Campese (13), Giglio Castello (10), Arenella (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Giglio

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Giglio

* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}

10

* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}

Ubytování* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}. S výhledem na moře, * * * Vila Cypress * * * {Free Parking} nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,5 km od pláže Arenella. Ubytování * * * Cypress Villa * * * {Free Parking} se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Villa Isolella

10

Villa Isolella

UbytováníVilla Isolella. Villa Isolella se nachází v Campese a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Isolella se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Casa Luz

10

Casa Luz

UbytováníCasa Luz. Casa Luz se nachází v obci Giglio Porto v Toskánsku a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Luz se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Isola del Giglio Casa Cecilia GIGLIO Porto loc Monticello

10

Isola del Giglio Casa Cecilia GIGLIO Porto loc Monticello

UbytováníIsola del Giglio Casa Cecilia GIGLIO Porto loc Monticello. Hotel Giglio Castello se nachází v obci Giglio Castello, necelý 1 km od pláže Arenella a 2,1 km od pláže Le Cannelle. Ubytování Isola del Giglio Casa Cecilia GIGLIO Porto loc Monticello se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Le poste di Simplicio

9,5

Le poste di Simplicio

UbytováníLe poste di Simplicio. Le poste di Simplicio se nachází v Campese, 50 metrů od písečné pláže, a nabízí terasu a zahradu. Volný Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování Le poste di Simplicio se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Casa di Principino

9,5

La Casa di Principino

UbytováníLa Casa di Principino. La Casa di Principino se nachází necelý 1 km od pláže Le Cannelle a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování La Casa di Principino se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

B&B CASA GIOVANNA

9,4

B&B CASA GIOVANNA

UbytováníB&B CASA GIOVANNA. B&B CASA GIOVANNA se nachází 100 metrů od veřejné pláže Campese a nabízí zahradu, bar a bankomat. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B CASA GIOVANNA se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Villa Laura Aegilium

9,4

Villa Laura Aegilium

Ubytování (Vila) Villa Laura Aegilium. Villa Laura Aegilium se nachází v Giglio Porto a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Laura Aegilium se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

Casa girasole

9,3

Casa girasole

Ubytování (Apartmány) Casa girasole. Casa girasole se nachází v obci Giglio Castello na ostrově Giglio a nabízí balkon. Ubytování Casa girasole se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

CASA MARGOT(RELAX CON VISTA)

9,3

CASA MARGOT(RELAX CON VISTA)

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MARGOT(RELAX CON VISTA). CASA MARGOT (RELAX CON VISTA) se nachází v Arenelle, jen pár kroků od pláže Arenella a pár kroků od Arenella, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování CASA MARGOT(RELAX CON VISTA) se nachází ve městě Arenella (Itálie - Giglio).

Hotel Giardino delle Palme

9,1

Hotel Giardino delle Palme

Ubytování (Hotel) Hotel Giardino delle Palme. Tento hotel se nachází v obci Campese Isola del Giglio a nabízí velkou zahradu a sluneční terasu s výhledem na Středozemní moře. Ubytování Hotel Giardino delle Palme se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Villa Manzoni

9,1

Villa Manzoni

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Manzoni. Villa Manzoni se nachází v Campese, 29 km od Monte Argentario a 5,3 km od Giglio Castello. Ubytování Villa Manzoni se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

Hotel Saraceno

9,1

Hotel Saraceno

UbytováníHotel Saraceno. Hotel Saraceno se nachází v Giglio Porto a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a restauraci. Ubytování Hotel Saraceno se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

alcastello - casa campanile

9

alcastello - casa campanile

Ubytováníalcastello - casa campanile. Alcastello - casa campanile se nachází v obci Giglio Castello, 2,7 km od veřejné pláže Campese a 3 km od pláže Arenella. Ubytování alcastello - casa campanile se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Isola del Giglio casa Nico e casa Camilla Monticello Giglio Porto

9

Isola del Giglio casa Nico e casa Camilla Monticello Giglio Porto

UbytováníIsola del Giglio casa Nico e casa Camilla Monticello Giglio Porto. Featuring sea views and a terrace, Isola del Giglio casa Nico e casa Camilla Monticello Giglio Porto features accommodation attractively set in Giglio... Ubytování Isola del Giglio casa Nico e casa Camilla Monticello Giglio Porto se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

alcastello - Casamatta

9

alcastello - Casamatta

Ubytováníalcastello - Casamatta. Alcastello - Casamatta se nachází asi 2,7 km od veřejné pláže Campese a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování alcastello - Casamatta se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Hotel Arenella

9

Hotel Arenella

UbytováníHotel Arenella. Hotel Arenella se nachází 350 metrů od písečné pláže a nabízí sluneční terasu s nádherným výhledem na Tyrhénské moře. Ubytování Hotel Arenella se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Guardia Hotel

8,9

La Guardia Hotel

Ubytování (Hotel) La Guardia Hotel. La Guardia Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Giglio Porto. Ubytování La Guardia Hotel se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Rosada

8,9

La Rosada

Ubytování (Bed and breakfast) La Rosada. La Rosada se nachází v Giglio Porto, necelý 1 km od pláže Le Cannelle a 1,9 km od pláže Arenella. Ubytování La Rosada se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Resort Faro di Punta Fenaio

8,8

Resort Faro di Punta Fenaio

Ubytování (Rezort) Resort Faro di Punta Fenaio. Resort Faro di Punta Fenaio se nachází v Campese a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Resort Faro di Punta Fenaio se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Hotel Bahamas

8,8

Hotel Bahamas

UbytováníHotel Bahamas. Hotel Bahamas se nachází v Giglio Porto na ostrově Giglio, jen pár kroků od přístavu, a nabízí sluneční terasu a zahradu. Ubytování Hotel Bahamas se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Occhio sul mare

8,8

Occhio sul mare

UbytováníOcchio sul mare. Occhio sul mare nabízí ubytování s výhledem na moře v Giglio Porto, 1,2 km od pláže Le Cannelle a 1,5 km od pláže Arenella. Ubytování Occhio sul mare se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Bouganville

8,7

La Bouganville

Ubytování (Vila) La Bouganville. La Bouganville se nachází v Giglio Porto a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Bouganville se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Campese Apartments

8,7

Campese Apartments

Ubytování (Apartmány) Campese Apartments. Campese Apartments se nachází 400 metrů od veřejné pláže Campese a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Campese Apartments se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Civico 10

8,7

Civico 10

UbytováníCivico 10. Civico 10 nabízí klimatizované pokoje v Giglio Castello. K dispozici je sdílená kuchyň, sdílený lounge a úschovna zavazadel. Ubytování Civico 10 se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

La Cantina di Lollo

8,6

La Cantina di Lollo

Ubytování (Apartmán) La Cantina di Lollo. La Cantina di Lollo se nachází v Giglio Castello, 2,7 km od veřejné pláže Campese, 3 km od pláže Arenella a 27 km od Monte Argentario. Ubytování La Cantina di Lollo se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

MINA

8,6

MINA

UbytováníMINA. MINA se nachází asi 1,2 km od pláže Le Cannelle a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování MINA se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

B&B Airone

8,6

B&B Airone

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Airone. Airone se nachází v Giglio Castello na ostrově Giglio a nabízí sluneční terasu a výhled na moře. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Airone se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Casa Centurioni

8,6

Casa Centurioni

UbytováníCasa Centurioni. Casa Centurioni nabízí ubytování v Giglio Castello, 2,7 km od veřejné pláže Campese a 3 km od pláže Arenella. Ubytování Casa Centurioni se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

ALLOGGIO S.ANNA

8,6

ALLOGGIO S.ANNA

Ubytování (Apartmán) ALLOGGIO S.ANNA. ALLOGGIO S.ANNA se nachází v Giglio Castello. Výhled směřuje na moře. Apartmán má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Ubytování ALLOGGIO S.ANNA se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Appartamenti Giglio Castello

8,5

Appartamenti Giglio Castello

UbytováníAppartamenti Giglio Castello. Appartamenti Giglio Castello se nachází v obci Giglio Castello, 2,9 km od veřejné pláže Campese a pláže Arenella, a nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Appartamenti Giglio Castello se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Ammiraglio

8,5

Ammiraglio

UbytováníAmmiraglio. Ammiraglio nabízí samostatné apartmány a domy na ostrově Giglio v zálivu Campese. Ubytování Ammiraglio se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Hotel Castello Monticello

8,4

Hotel Castello Monticello

Ubytování (Hotel) Hotel Castello Monticello. Hotel Castello Monticello se nachází na ostrově Giglio a je v provozu od roku 1902. Ubytování Hotel Castello Monticello se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Appartamenti vicini al mare a Giglio campese

8,3

Appartamenti vicini al mare a Giglio campese

UbytováníAppartamenti vicini al mare a Giglio campese. Appartamenti vicini al mare a Giglio campese se nachází v Campese v Toskánsku, nedaleko veřejné pláže Campese. Ubytování Appartamenti vicini al mare a Giglio campese se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Accogliente monolocale

8,2

Accogliente monolocale

UbytováníAccogliente monolocale. Accogliente monolocale se nachází v obci Giglio Castello, 2,8 km od veřejné pláže Campese a 2,9 km od pláže Arenella. Nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Accogliente monolocale se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

casa arcobaleno

8,2

casa arcobaleno

Ubytovánícasa arcobaleno. casa arcobaleno se nachází v obci Giglio Castello v Toskánsku a nabízí balkon. Ubytování casa arcobaleno se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

b&b le cote

8,2

b&b le cote

Ubytováníb&b le cote. B&b le cote se nachází v obci Giglio Porto v Toskánsku, nedaleko pláží Arenella a Le Cannelle. Nabízí ubytování s přístupem do solária. Ubytování b&b le cote se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

LA PERLA

8,2

LA PERLA

UbytováníLA PERLA. LA PERLA se nachází v Giglio Castello, jen 2,7 km od veřejné pláže Campese a 3 km od pláže Arenella. Ubytování LA PERLA se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Appartamento Panoramica

8

Appartamento Panoramica

UbytováníAppartamento Panoramica. Appartamento Panoramica se nachází asi 1,1 km od pláže Arenella a nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Appartamento Panoramica se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Relax al mare

8

Relax al mare

Ubytování (Apartmán) Relax al mare. Relax al mare se nachází v Giglio Porto. Apartmán stojí 3,1 km od Campese a 1,8 km od Giglio Castello. Ubytování Relax al mare se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

CasaMatta2

8

CasaMatta2

Ubytování (Apartmán) CasaMatta2. CasaMatta2 se nachází v Giglio Castello a nabízí sdílený lounge. Výhled směřuje na moře. Ubytování CasaMatta2 se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi

8

Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi

UbytováníVilla Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi. Villa Calypso 8 pax, Waterfront with boat WiFi se nachází v Giglio Porto, jen 1 km od pláže Le Cannelle. Ubytování Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Ammiraglio - Villa Ziri

8

Ammiraglio - Villa Ziri

UbytováníAmmiraglio - Villa Ziri. Ammiraglio - Villa Ziri se nachází asi 1,4 km od pláže Caldane a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ammiraglio - Villa Ziri se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

MAGIA COLORATA

7,9

MAGIA COLORATA

UbytováníMAGIA COLORATA. MAGIA COLORATA se nachází v Giglio Castello, jen 2,7 km od veřejné pláže Campese a 3 km od pláže Arenella. Ubytování MAGIA COLORATA se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Ammiraglio Giglio Castello

7,8

Ammiraglio Giglio Castello

UbytováníAmmiraglio Giglio Castello. Ammiraglio Giglio Castello se nachází v obci Giglio Castello, 2,8 km od veřejné pláže Campese a 2,9 km od pláže Arenella. Ubytování Ammiraglio Giglio Castello se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Isola del Giglio

7,6

Isola del Giglio

Ubytování (Apartmány) Isola del Giglio. Isola del Giglio se nachází 1,1 km od pláže Le Cannelle a nabízí bar, sdílený lounge a bankomat. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Isola del Giglio se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Vetrata sul mare

7,5

Vetrata sul mare

UbytováníVetrata sul mare. Vetrata sul mare se nachází v Campese, 29 km od Monte Argentario, 400 metrů od Torre del Campese a 400 metrů od Campese. Ubytování Vetrata sul mare se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

Albergo Meublé Da Ruggero

7

Albergo Meublé Da Ruggero

UbytováníAlbergo Meublé Da Ruggero. Albergo Meublé Da Ruggero se nachází v Giglio Porto a nabízí 2hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Albergo Meublé Da Ruggero se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Casa Angela

6,3

Casa Angela

Ubytování (Apartmány) Casa Angela. Casa Angela se nachází v Campese, 100 metrů od veřejné pláže Campese a 30 km od Monte Argentario. Ubytování Casa Angela se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Appartamento Torre

Appartamento Torre

UbytováníAppartamento Torre. Appartamento Torre se nachází asi 1,1 km od pláže Arenella a nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro vodní sporty a terasou. Ubytování Appartamento Torre se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Casa Romantica

Casa Romantica

UbytováníCasa Romantica. Casa Romantica nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro vodní sporty a terasou, asi 1,1 km od pláže Arenella. Ubytování Casa Romantica se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Ubytování na ostrově Giglio - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Giglio.

Pro ostrov Giglio doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Giglio Porto (20), Campese (13), Giglio Castello (10), Arenella (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Giglio může být skvělým místem pro strávení dovolené.