Hledat

Ubytování

Ubytování město Campese

Ve městě Campese (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campese

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campese

Villa Isolella

10

Villa Isolella

UbytováníVilla Isolella. Villa Isolella se nachází v Campese a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Isolella se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

B&B CASA GIOVANNA

9,4

B&B CASA GIOVANNA

UbytováníB&B CASA GIOVANNA. B&B CASA GIOVANNA se nachází 100 metrů od veřejné pláže Campese a nabízí zahradu, bar a bankomat. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B CASA GIOVANNA se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Hotel Giardino delle Palme

9,1

Hotel Giardino delle Palme

Ubytování (Hotel) Hotel Giardino delle Palme. Tento hotel se nachází v obci Campese Isola del Giglio a nabízí velkou zahradu a sluneční terasu s výhledem na Středozemní moře. Ubytování Hotel Giardino delle Palme se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Villa Manzoni

9,1

Villa Manzoni

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Manzoni. Villa Manzoni se nachází v Campese, 29 km od Monte Argentario a 5,3 km od Giglio Castello. Ubytování Villa Manzoni se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

Resort Faro di Punta Fenaio

8,8

Resort Faro di Punta Fenaio

Ubytování (Rezort) Resort Faro di Punta Fenaio. Resort Faro di Punta Fenaio se nachází v Campese a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Resort Faro di Punta Fenaio se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Campese Apartments

8,7

Campese Apartments

Ubytování (Apartmány) Campese Apartments. Campese Apartments se nachází 400 metrů od veřejné pláže Campese a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Campese Apartments se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Ammiraglio

8,5

Ammiraglio

UbytováníAmmiraglio. Ammiraglio nabízí samostatné apartmány a domy na ostrově Giglio v zálivu Campese. Ubytování Ammiraglio se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Appartamenti vicini al mare a Giglio campese

8,3

Appartamenti vicini al mare a Giglio campese

UbytováníAppartamenti vicini al mare a Giglio campese. Appartamenti vicini al mare a Giglio campese se nachází v Campese v Toskánsku, nedaleko veřejné pláže Campese. Ubytování Appartamenti vicini al mare a Giglio campese se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Vetrata sul mare

7,5

Vetrata sul mare

UbytováníVetrata sul mare. Vetrata sul mare se nachází v Campese, 29 km od Monte Argentario, 400 metrů od Torre del Campese a 400 metrů od Campese. Ubytování Vetrata sul mare se nachází ve městě (Itálie - Giglio).

Casa Angela

6,3

Casa Angela

Ubytování (Apartmány) Casa Angela. Casa Angela se nachází v Campese, 100 metrů od veřejné pláže Campese a 30 km od Monte Argentario. Ubytování Casa Angela se nachází ve městě Campese (Itálie - Giglio).

Ubytování ve městě Campese

Město Campese se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Campese.