Hledat

Ubytování

Ubytování město Giglio Porto

Ve městě Giglio Porto (Itálie) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giglio Porto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giglio Porto

* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}

10

* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}

Ubytování* * * Cypress Villa * * * {Free Parking}. S výhledem na moře, * * * Vila Cypress * * * {Free Parking} nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,5 km od pláže Arenella. Ubytování * * * Cypress Villa * * * {Free Parking} se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Casa Luz

10

Casa Luz

UbytováníCasa Luz. Casa Luz se nachází v obci Giglio Porto v Toskánsku a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Luz se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Le poste di Simplicio

9,5

Le poste di Simplicio

UbytováníLe poste di Simplicio. Le poste di Simplicio se nachází v Campese, 50 metrů od písečné pláže, a nabízí terasu a zahradu. Volný Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování Le poste di Simplicio se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Casa di Principino

9,5

La Casa di Principino

UbytováníLa Casa di Principino. La Casa di Principino se nachází necelý 1 km od pláže Le Cannelle a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování La Casa di Principino se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Hotel Saraceno

9,1

Hotel Saraceno

UbytováníHotel Saraceno. Hotel Saraceno se nachází v Giglio Porto a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a restauraci. Ubytování Hotel Saraceno se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Hotel Arenella

9

Hotel Arenella

UbytováníHotel Arenella. Hotel Arenella se nachází 350 metrů od písečné pláže a nabízí sluneční terasu s nádherným výhledem na Tyrhénské moře. Ubytování Hotel Arenella se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Guardia Hotel

8,9

La Guardia Hotel

Ubytování (Hotel) La Guardia Hotel. La Guardia Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Giglio Porto. Ubytování La Guardia Hotel se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Rosada

8,9

La Rosada

Ubytování (Bed and breakfast) La Rosada. La Rosada se nachází v Giglio Porto, necelý 1 km od pláže Le Cannelle a 1,9 km od pláže Arenella. Ubytování La Rosada se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Hotel Bahamas

8,8

Hotel Bahamas

UbytováníHotel Bahamas. Hotel Bahamas se nachází v Giglio Porto na ostrově Giglio, jen pár kroků od přístavu, a nabízí sluneční terasu a zahradu. Ubytování Hotel Bahamas se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Occhio sul mare

8,8

Occhio sul mare

UbytováníOcchio sul mare. Occhio sul mare nabízí ubytování s výhledem na moře v Giglio Porto, 1,2 km od pláže Le Cannelle a 1,5 km od pláže Arenella. Ubytování Occhio sul mare se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

La Bouganville

8,7

La Bouganville

Ubytování (Vila) La Bouganville. La Bouganville se nachází v Giglio Porto a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Bouganville se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

MINA

8,6

MINA

UbytováníMINA. MINA se nachází asi 1,2 km od pláže Le Cannelle a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování MINA se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Hotel Castello Monticello

8,4

Hotel Castello Monticello

Ubytování (Hotel) Hotel Castello Monticello. Hotel Castello Monticello se nachází na ostrově Giglio a je v provozu od roku 1902. Ubytování Hotel Castello Monticello se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

b&b le cote

8,2

b&b le cote

Ubytováníb&b le cote. B&b le cote se nachází v obci Giglio Porto v Toskánsku, nedaleko pláží Arenella a Le Cannelle. Nabízí ubytování s přístupem do solária. Ubytování b&b le cote se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

LA PERLA

8,2

LA PERLA

UbytováníLA PERLA. LA PERLA se nachází v Giglio Castello, jen 2,7 km od veřejné pláže Campese a 3 km od pláže Arenella. Ubytování LA PERLA se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Appartamento Panoramica

8

Appartamento Panoramica

UbytováníAppartamento Panoramica. Appartamento Panoramica se nachází asi 1,1 km od pláže Arenella a nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Appartamento Panoramica se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Relax al mare

8

Relax al mare

Ubytování (Apartmán) Relax al mare. Relax al mare se nachází v Giglio Porto. Apartmán stojí 3,1 km od Campese a 1,8 km od Giglio Castello. Ubytování Relax al mare se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi

8

Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi

UbytováníVilla Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi. Villa Calypso 8 pax, Waterfront with boat WiFi se nachází v Giglio Porto, jen 1 km od pláže Le Cannelle. Ubytování Villa Calypso 8 pax, waterfront with boat WiFi se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Ammiraglio - Villa Ziri

8

Ammiraglio - Villa Ziri

UbytováníAmmiraglio - Villa Ziri. Ammiraglio - Villa Ziri se nachází asi 1,4 km od pláže Caldane a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ammiraglio - Villa Ziri se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Isola del Giglio

7,6

Isola del Giglio

Ubytování (Apartmány) Isola del Giglio. Isola del Giglio se nachází 1,1 km od pláže Le Cannelle a nabízí bar, sdílený lounge a bankomat. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Isola del Giglio se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Albergo Meublé Da Ruggero

7

Albergo Meublé Da Ruggero

UbytováníAlbergo Meublé Da Ruggero. Albergo Meublé Da Ruggero se nachází v Giglio Porto a nabízí 2hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Albergo Meublé Da Ruggero se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Appartamento Torre

Appartamento Torre

UbytováníAppartamento Torre. Appartamento Torre se nachází asi 1,1 km od pláže Arenella a nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro vodní sporty a terasou. Ubytování Appartamento Torre se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Casa Romantica

Casa Romantica

UbytováníCasa Romantica. Casa Romantica nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro vodní sporty a terasou, asi 1,1 km od pláže Arenella. Ubytování Casa Romantica se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Appartamento Amici

Appartamento Amici

UbytováníAppartamento Amici. Appartamento Amici se nachází asi 1,1 km od pláže Arenella a nabízí výhled do zahrady, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Appartamento Amici se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Villa Caprese

Villa Caprese

UbytováníVilla Caprese. Villa Caprese se nachází v Giglio Porto, 1,1 km od pláže Le Cannelle, 2 km od pláže Arenella a 2,4 km od pláže Caldane. Ubytování Villa Caprese se nachází ve městě Giglio Porto (Itálie - Giglio).

Ubytování ve městě Giglio Porto

Město Giglio Porto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Giglio Porto.