Hledat

Ubytování

Ubytování město Giglio Castello

Ve městě Giglio Castello (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giglio Castello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giglio Castello

Casa girasole

9,3

Casa girasole

Ubytování (Apartmány) Casa girasole. Casa girasole se nachází v obci Giglio Castello na ostrově Giglio a nabízí balkon. Ubytování Casa girasole se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

La Cantina di Lollo

8,6

La Cantina di Lollo

Ubytování (Apartmán) La Cantina di Lollo. La Cantina di Lollo se nachází v Giglio Castello, 2,7 km od veřejné pláže Campese, 3 km od pláže Arenella a 27 km od Monte Argentario. Ubytování La Cantina di Lollo se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

B&B Airone

8,6

B&B Airone

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Airone. Airone se nachází v Giglio Castello na ostrově Giglio a nabízí sluneční terasu a výhled na moře. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Airone se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

ALLOGGIO S.ANNA

8,6

ALLOGGIO S.ANNA

Ubytování (Apartmán) ALLOGGIO S.ANNA. ALLOGGIO S.ANNA se nachází v Giglio Castello. Výhled směřuje na moře. Apartmán má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Ubytování ALLOGGIO S.ANNA se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

CasaMatta2

8

CasaMatta2

Ubytování (Apartmán) CasaMatta2. CasaMatta2 se nachází v Giglio Castello a nabízí sdílený lounge. Výhled směřuje na moře. Ubytování CasaMatta2 se nachází ve městě Giglio Castello (Itálie - Giglio).

Ubytování ve městě Giglio Castello

Město Giglio Castello se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Giglio Castello.