Hledat

Ubytování

Dugi Otok

Na ostrově Dugi Otok (Chorvatsko) máme celkem 489 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Dugi Otok doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sali (201), Veli Rat (79), Žman (44), Božava (36), Brbinj (26), Zaglav (26), Luka (23), Savar (22), Dragove (13), Verunić (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Dugi Otok

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Dugi Otok

Guest House Sakarun

10

Guest House Sakarun

Ubytování (Penzion) Guest House Sakarun. Set in Veli Rat, less than 1 km from Saharun Beach, Guest House Sakarun offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Guest House Sakarun se nachází ve městě Veli Rat (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mira

10

Villa Mira

Ubytování (Vila) Villa Mira. Villa Mira se nachází v Božavě a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Villa Mira se nachází ve městě Božava (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aria

10

Apartment Aria

Ubytování (Apartmán) Apartment Aria. Apartment Aria se nachází v obci Verunić a nabízí restauraci, zahradu a gril. 3,7 km od Božavy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Verunić (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JURE

10

JURE

Ubytování (Apartmán) JURE. JURE se nachází v Sali na ostrově Dugi Otok a nabízí terasu. Ubytování JURE se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise

9,9

Paradise

Ubytování (Apartmány) Paradise. Set in Brbinj, 19 km from Luka, Paradise offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Paradise se nachází ve městě Brbinj (Chorvatsko - Dugi Otok).

Sakarun - Ena

9,9

Sakarun - Ena

Ubytování (Prázdninový dům) Sakarun - Ena. Sakarun - Ena se nachází v obci Veli Rat, necelý 1 km od pláže Saharun, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné WiFi. Ubytování Sakarun - Ena se nachází ve městě Veli Rat (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Basioli

9,9

Apartment Basioli

Ubytování (Apartmány) Apartment Basioli. Apartment Basioli has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Sali, 400 metres from Sali Beach. Ubytování Apartment Basioli se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Elizabeta

9,9

Apartment Elizabeta

Ubytování (Apartmán) Apartment Elizabeta. Apartment Elizabeta is set in Sali and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Elizabeta se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartmani Harmonija

9,9

Apartmani Harmonija

Ubytování (Apartmán) Apartmani Harmonija. Situated in Žman, Apartmani Harmonija features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment offers barbecue facilities. Ubytování Apartmani Harmonija se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Ana Marija Savar

9,9

Apartment Ana Marija Savar

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana Marija Savar. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Ana Marija Savar has a patio and sea views. Ubytování Apartment Ana Marija Savar se nachází ve městě Savar (Chorvatsko - Dugi Otok).

Long Island Olive Apartment

9,9

Long Island Olive Apartment

Ubytování (Apartmán) Long Island Olive Apartment. Featuring a garden, Long Island Olive Apartment provides accommodation in Sali with free WiFi and sea views. This apartment features a terrace. Ubytování Long Island Olive Apartment se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Charming old stone house

9,9

Charming old stone house

Ubytování (Apartmán) Charming old stone house. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Charming old stone house offers accommodation in Sali with free WiFi and garden views. Ubytování Charming old stone house se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Holiday house Mareta

9,9

Holiday house Mareta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Mareta. Holiday house Mareta is located in Dragove and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday house Mareta se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hana

9,9

Apartment Hana

Ubytování (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana se nachází v Sali a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartment Hana se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grandpa Mate House

9,8

Grandpa Mate House

Ubytování (Prázdninový dům) Grandpa Mate House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Grandpa Mate House has a patio and garden views. Ubytování Grandpa Mate House se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CROWONDER Villa Median

9,8

CROWONDER Villa Median

Ubytování (Apartmány) CROWONDER Villa Median. Apartmány CROWONDER Villa Median se nacházejí v obci Žman, 3,7 km od obce Luka, a nabízejí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CROWONDER Villa Median se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

Villa Lapis

9,8

Villa Lapis

Ubytování (Vila) Villa Lapis. Situated in Veli Rat, Villa Lapis features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Lapis se nachází ve městě Veli Rat (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Savar - Ilo

9,8

House Savar - Ilo

Ubytování (Apartmány) House Savar - Ilo. Set in Brbinj, 16 km from Luka, House Savar - Ilo offers a garden and free WiFi. Ubytování House Savar - Ilo se nachází ve městě Brbinj (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vallis

9,8

Vallis

Ubytování (Vila) Vallis. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Vallis is set in Luka. Ubytování Vallis se nachází ve městě (Chorvatsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytování (Apartmán) TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view. TEONA Luxury Studio Apartment se nachází asi 250 metrů od pláže Sali a nabízí výhled do zahrady, vířivku, terasu s výhledem na moře, terasu a rychlovarnou... Ubytování TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytování (Apartmán) TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view. Luxusní apartmán TEONA s vířivkou a Terrace sea view se nachází v Sali a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sali Modern Seaview Apartment

9,7

Sali Modern Seaview Apartment

Ubytování (Apartmány) Sali Modern Seaview Apartment. Located in Sali, 10 km from Luka, Sali Modern Seaview Apartment provides a garden and free WiFi. Ubytování Sali Modern Seaview Apartment se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartments Sabina

9,7

Apartments Sabina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabina. Apartments Sabina se nachází v obci Soline, 32 km od obce Luka. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sabina se nachází ve městě Soline (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Apartman Ana is situated in Sali and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170

9,7

Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170. Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170 is situated on the beachfront in Sali. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170 se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Azaleja

9,7

Apartment Azaleja

Ubytování (Apartmány) Apartment Azaleja. Situated in Sali, 10 km from Luka, Apartment Azaleja features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartment Azaleja se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Žmanka House

9,7

Žmanka House

Ubytování (Prázdninový dům) Žmanka House. Located in Žman in the Dugi Otok region, Žmanka House features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3.3 km from Luka. Ubytování Žmanka House se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

Ante Carov Apartment

9,7

Ante Carov Apartment

Ubytování (Apartmán) Ante Carov Apartment. Situated in Verunić in the Dugi Otok region, Ante Carov Apartment has a balcony and sea views. Ubytování Ante Carov Apartment se nachází ve městě Verunić (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury stone house in a Nature park

9,7

Luxury stone house in a Nature park

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury stone house in a Nature park. Luxury stone house in a Nature park se nachází v Sali na ostrově Dugi Otok a nabízí balkon. Ubytování Luxury stone house in a Nature park se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Neda

9,7

Apartman Neda

Ubytování (Apartmán) Apartman Neda. Apartman Neda is set in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Neda se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Mileta

9,7

Apartment Mileta

Ubytování (Apartmán) Apartment Mileta. Set in Sali, Apartment Mileta offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 10 km from Luka. Ubytování Apartment Mileta se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

The House Aunt Regina

9,6

The House Aunt Regina

Ubytování (Prázdninový dům) The House Aunt Regina. Set in Dragove in the Dugi Otok region, The House Aunt Regina has a patio and garden views. Ubytování The House Aunt Regina se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dominis

9,6

Apartments Dominis

Ubytování (Apartmán) Apartments Dominis. Apartments Dominis offers an apartment and a studio located in Sali. Ubytování Apartments Dominis se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

9,6

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

Ubytování (Apartmán) Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence. Just 80 meters from the seaside promenade in Sali, Apartment Long Island offers a spacious terrace with lounge area. Ubytování Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Villa Kula

9,6

Villa Kula

Ubytování (Vily) Villa Kula. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Villa Kula features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Kula se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pelicarić Sali

9,5

Apartment Pelicarić Sali

Ubytování (Apartmán) Apartment Pelicarić Sali. Set in Sali, Apartment Pelicarić Sali offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Pelicarić Sali se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Villa Artemis

9,5

Villa Artemis

Ubytování (Vila) Villa Artemis. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Artemis is located in Žman. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

House Lucija

9,5

House Lucija

Ubytování (Apartmány) House Lucija. Located in Sali, 400 metres from Sali Beach, House Lucija provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování House Lucija se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

"l'art pour l'art"

9,5

"l'art pour l'art"

Ubytování (Apartmán) "l'art pour l'art". Featuring a garden, "l'art pour l'art" provides accommodation in Sali with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 6 km from Luka. Ubytování "l'art pour l'art" se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartman Nada

9,5

Apartman Nada

Ubytování (Apartmán) Apartman Nada. Set in Sali, Apartman Nada offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Nada se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartments Nenich

9,5

Apartments Nenich

Ubytování (Apartmán) Apartments Nenich. Located in Žman, Apartments Nenich provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property is 3. Ubytování Apartments Nenich se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Nera

9,5

Apartment Nera

Ubytování (Apartmán) Apartment Nera. Set in Sali, Apartment Nera offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Nera se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE

9,4

VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE

Ubytování (Apartmán) VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE. Situated in Sali, just 100 metres from Sali Beach, VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE features beachfront accommodation with a garden,... Ubytování VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Veli Rat 438c

9,4

Apartment Veli Rat 438c

Ubytování (Apartmán) Apartment Veli Rat 438c. Located in Veli Rat, within 1.1 km of Saharun Beach, Apartment Veli Rat 438c is an accommodation offering sea views. Ubytování Apartment Veli Rat 438c se nachází ve městě Veli Rat (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartmani Gojko

9,4

Apartmani Gojko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gojko. Set in Sali, 10 km from Luka, Apartmani Gojko offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani Gojko se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartman Zdenka Savar

9,4

Apartman Zdenka Savar

Ubytování (Apartmány) Apartman Zdenka Savar. Located in Savar, Apartman Zdenka Savar offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartman Zdenka Savar se nachází ve městě Savar (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bedene

9,4

Apartments Bedene

Ubytování (Apartmány) Apartments Bedene. Apartments Bedene se nachází uprostřed zeleně hned u pláže, 500 metrů od centra obce Sali. Apartmány jsou klimatizované a otevírá se z nich výhled na moře. Ubytování Apartments Bedene se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Ruza

9,4

Apartment Ruza

Ubytování (Apartmán) Apartment Ruza. Situated in Sali in the Dugi Otok region, Apartment Ruza features a garden. The apartment has sea views and is 6 km from Luka. Ubytování Apartment Ruza se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Verunic (Dugi otok) - 8104

9,4

Apartments by the sea Verunic (Dugi otok) - 8104

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Verunic (Dugi otok) - 8104. Situated in Veli Rat, this air-conditioned apartment is 1.6 km from Saharun Beach. Guests benefit from patio. Ubytování Apartments by the sea Verunic (Dugi otok) - 8104 se nachází ve městě Veli Rat (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Marija

9,3

Apartment Marija

Ubytování (Apartmány) Apartment Marija. Apartment Marija se nachází v Brbinji, 19 km od Zadaru, a nabízí klimatizované Wi-Fi s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Brbinj (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartments Sea Reflections

9,3

Apartments Sea Reflections

Ubytování (Apartmány) Apartments Sea Reflections. Located in Žman, 3.9 km from Luka, Apartments Sea Reflections provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Sea Reflections se nachází ve městě Žman (Chorvatsko - Dugi Otok).

Ubytování na ostrově Dugi Otok - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 489 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Dugi Otok.

Pro ostrov Dugi Otok doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sali (201), Veli Rat (79), Žman (44), Božava (36), Brbinj (26), Zaglav (26), Luka (23), Savar (22), Dragove (13), Verunić (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Dugi Otok máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Guest House Sakarun (10*), Paradise (9,9*), Sakarun - Ena (9,9*), Apartment Basioli (9,9*), Apartment Elizabeta (9,9*), Apartmani Harmonija (9,9*), Apartment Ana Marija Savar (9,9*), Long Island Olive Apartment (9,9*), Charming old stone house (9,9*), Holiday house Mareta (9,9*), Grandpa Mate House (9,8*), CROWONDER Villa Median (9,8*), Villa Lapis (9,8*), Vallis (9,8*), House Savar - Ilo (9,8*), Sali Modern Seaview Apartment (9,7*), Apartments Sabina (9,7*), Apartman Ana (9,7*), Apartments and rooms by the sea Zaglav (Dugi otok) - 8170 (9,7*), Apartment Azaleja (9,7*), Žmanka House (9,7*), Ante Carov Apartment (9,7*), Apartman Neda (9,7*), Apartment Mileta (9,7*), The House Aunt Regina (9,6*), Apartments Dominis (9,6*), Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence (9,6*), Villa Kula (9,6*), Apartment Pelicarić Sali (9,5*), Villa Artemis (9,5*), House Lucija (9,5*), "l'art pour l'art" (9,5*), Apartman Nada (9,5*), Apartments Nenich (9,5*), Apartment Nera (9,5*), VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE (9,4*), Apartment Veli Rat 438c (9,4*), Apartmani Gojko (9,4*), Apartman Zdenka Savar (9,4*), Apartments Bedene (9,4*), Apartment Ruza (9,4*), Apartments by the sea Verunic (Dugi otok) - 8104 (9,4*), Apartment Marija (9,3*), Apartments Sea Reflections (9,3*), Apartments Ema (9,3*), Picić Guesthouse (9,3*), BAY SAŠĆICA (9,3*), Villa Savar Apartmani (9,3*), Apartments by the sea Sali (Dugi otok) - 8121 (9,3*), Apartments with a parking space Sali (Dugi otok) - 16324 (9,3*), Apartments Marta (9,3*).

Ostrov Dugi Otok může být skvělým místem pro strávení dovolené.