Hledat

Ubytování

Ubytování město Sali

Ve městě Sali (Chorvatsko) máme celkem 201 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sali

JURE

10

JURE

Ubytování (Apartmán) JURE. JURE se nachází v Sali na ostrově Dugi Otok a nabízí terasu. Ubytování JURE se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Hana

9,9

Apartment Hana

Ubytování (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana se nachází v Sali a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartment Hana se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytování (Apartmán) TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view. TEONA Luxury Studio Apartment se nachází asi 250 metrů od pláže Sali a nabízí výhled do zahrady, vířivku, terasu s výhledem na moře, terasu a rychlovarnou... Ubytování TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytování (Apartmán) TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view. Luxusní apartmán TEONA s vířivkou a Terrace sea view se nachází v Sali a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Apartman Ana is situated in Sali and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Luxury stone house in a Nature park

9,7

Luxury stone house in a Nature park

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury stone house in a Nature park. Luxury stone house in a Nature park se nachází v Sali na ostrově Dugi Otok a nabízí balkon. Ubytování Luxury stone house in a Nature park se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Nera

9,5

Apartment Nera

Ubytování (Apartmán) Apartment Nera. Set in Sali, Apartment Nera offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Nera se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Ruza

9,4

Apartment Ruza

Ubytování (Apartmán) Apartment Ruza. Situated in Sali in the Dugi Otok region, Apartment Ruza features a garden. The apartment has sea views and is 6 km from Luka. Ubytování Apartment Ruza se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartments Ema

9,3

Apartments Ema

Ubytování (Apartmány) Apartments Ema. Apartmány Ema s terasou se nacházejí v Sali, 300 metrů od přístavu. V apartmánech je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Ema se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Filipi Apartment

9,3

Filipi Apartment

Ubytování (Apartmán) Filipi Apartment. Set in Sali, 300 metres from Sali Beach, Filipi Apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Filipi Apartment se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Sali 8154a

9,2

Apartment Sali 8154a

Ubytování (Apartmán) Apartment Sali 8154a. Located in Sali in the Dugi Otok region, Apartment Sali 8154a has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Sali 8154a se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Holiday Home Nada

9,1

Holiday Home Nada

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nada. Holiday Home Nada s vlastní pláží se nachází na klidném, tichém místě uprostřed starého olivového háje nedaleko obce Sali. Ubytování Holiday Home Nada se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Frka Petešić

9

Frka Petešić

Ubytování (Apartmán) Frka Petešić. Located in Sali in the Dugi Otok region, Frka Petešić features a garden. This apartment provides accommodation with a balcony. Ubytování Frka Petešić se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Pia

9

Apartment Pia

Ubytování (Apartmán) Apartment Pia. Apartment Pia is set in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Pia se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Ubytování ve městě Sali

Město Sali se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 201 hotelů a ubytování ve městě Sali.