Hledat

Ubytování

Ubytování město Luka

Ve městě Luka (Chorvatsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Luka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Luka

Picić Guesthouse

9,3

Picić Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) Picić Guesthouse. Bed and breakfast Picić Guesthouse se nachází v obci Luka na ostrově Dugi Otok a nabízí pokoje s TV, bezplatné parkoviště, zahradu i dětské hřiště. Ubytování Picić Guesthouse se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartments Slavica

9

Apartments Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavica. With barbecue facilities and a terrace, Apartments Slavica is set in Luka and offers free WiFi. Ubytování Apartments Slavica se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Stone House

8,6

Old Stone House

Ubytování (Apartmán) Old Stone House. Boasting barbecue facilities and a terrace, Old Stone House provides accommodation in Luka with free WiFi and sea views. Ubytování Old Stone House se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Alen

8,3

B&B Alen

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Alen. B&B Alen se nachází v obci Luka a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a sdílený lounge. Některé pokoje mají posezení a/nebo balkon. Ubytování B&B Alen se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Vesna

8,1

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartment Vesna. Located in Luka, Apartment Vesna offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bubica

7,9

Apartments Bubica

Ubytování (Apartmány) Apartments Bubica. Apartments Bubica jsou apartmány s výhledem na moře situované na klidném místě v Luce. Každý apartmán má terasu s posezením a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Bubica se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok).

Vacation Home Topolovec

Vacation Home Topolovec

Ubytování (Prázdninové domy) Vacation Home Topolovec. Apartmani Topolovec is set in Luka on Dugi otok. Some accommodation includes a balcony and a satellite flat-screen TV, as well as air conditioning. Ubytování Vacation Home Topolovec se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oaza na moru

Oaza na moru

Ubytování (Apartmán) Oaza na moru. Oaza na moru is situated in Luka and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Oaza na moru se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok).

Apartment Vesna A1

Apartment Vesna A1

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna A1. Apartment Vesna A1 is set in Luka. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Vesna A1 se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feel Dugi otok apartments

Feel Dugi otok apartments

Ubytování (Apartmán) Feel Dugi otok apartments. Feel Dugi otok apartments is located in Luka and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. Ubytování Feel Dugi otok apartments se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Janet

Apartment Janet

Ubytování (Apartmán) Apartment Janet. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Janet is located in Luka. Ubytování Apartment Janet se nachází ve městě Luka (Chorvatsko - Dugi Otok).

Ubytování ve městě Luka

Město Luka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Luka.