Hledat

Ubytování

Ubytování město Dragove

Ve městě Dragove (Chorvatsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dragove

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dragove

Holiday house Mareta

9,9

Holiday house Mareta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Mareta. Holiday house Mareta is located in Dragove and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday house Mareta se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grandpa Mate House

9,8

Grandpa Mate House

Ubytování (Prázdninový dům) Grandpa Mate House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Grandpa Mate House has a patio and garden views. Ubytování Grandpa Mate House se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The House Aunt Regina

9,6

The House Aunt Regina

Ubytování (Prázdninový dům) The House Aunt Regina. Set in Dragove in the Dugi Otok region, The House Aunt Regina has a patio and garden views. Ubytování The House Aunt Regina se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kula

9,6

Villa Kula

Ubytování (Vily) Villa Kula. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Villa Kula features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Kula se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Captain Ante's House

9,2

Captain Ante's House

Ubytování (Prázdninový dům) Captain Ante's House. Prázdninový dům Captain Ante's House se nachází v obci Dragove a nabízí gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře i na okolní hory. Ubytování Captain Ante's House se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Panorama Apartments

9

Panorama Apartments

Ubytování (Apartmány) Panorama Apartments. Apartmány Ruža Dugi Otok se nachází ve vesnici Dragove, 25 km od města Luka. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama Apartments se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Vidučić Apartments

9

Vidučić Apartments

Ubytování (Apartmány) Vidučić Apartments. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Vidučić Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Vidučić Apartments se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Vacation Home Vidučić

Vacation Home Vidučić

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Vidučić. Located in Dragove in the Dugi Otok region, Vacation Home Vidučić has a patio and garden views. Ubytování Vacation Home Vidučić se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Holiday Home Itana

Holiday Home Itana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Itana. Located in Dragove, Holiday Home Itana provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Itana se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Holiday Home Sun House

Holiday Home Sun House

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sun House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Holiday Home Sun House has a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Sun House se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Robinson House Vucelic

Robinson House Vucelic

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson House Vucelic. Robinson House Vucelic is located in Dragove and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Robinson House Vucelic se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Holiday Home Gordan

Holiday Home Gordan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gordan. Prázdninový dům Dragove 54 B se nachází v Božavě, 23 km od Zadaru a 49 km od Novalje. K dispozici je klimatizace a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Holiday Home Gordan se nachází ve městě Dragove (Chorvatsko - Dugi Otok).

Ubytování ve městě Dragove

Město Dragove se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Dragove.