Hledat

Ubytování

Villae Dalmaticae - Kastil Prázdninový dům

Crkovnjak 14, 21426 Sumartin, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Villae Dalmaticae - Kastil. Villae Dalmaticae - Kastil se nachází v Sumartinu a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Villae Dalmaticae - Kastil se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villae Dalmaticae - Kastil

Prázdninový dům stojí 1,9 km od Selcy a 28 km od Supetaru. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Villae Dalmaticae - Kastil se nachází v Sumartinu a nabízí bar, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 18 km od Bolu a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Bar
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Sumartin

Villa Puntinak island Brac

10

Villa Puntinak island Brac

Ubytování (Vila) Villa Puntinak island Brac. Vila Puntinak Island Brac se nachází na pláži v letovisku Sumartin. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a bazén. Ubytování Villa Puntinak island Brac se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Porat

10

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Apartment Porat se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vrsalović

10

Apartman Vrsalović

Ubytování (Apartmán) Apartman Vrsalović. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman Vrsalović has a patio and sea views. Ubytování Apartman Vrsalović se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Elena

9,9

Apartment Elena

Ubytování (Apartmán) Apartment Elena. Apartment Elena is set in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Elena se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Captain Bepo's court-house by the sea

9,9

Captain Bepo's court-house by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Captain Bepo's court-house by the sea. Captain Bepo's court-house by the sea se nachází v Sumartinu a nabízí klimatizované ubytování, zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný obývací... Ubytování Captain Bepo's court-house by the sea se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Ursa Minor

9,8

Ursa Minor

Ubytování (Vila) Ursa Minor. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Ursa Minor is set in Sumartin. Ubytování Ursa Minor se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa-Srece Appartements

9,8

Villa-Srece Appartements

Ubytování (Apartmán) Villa-Srece Appartements. Located in Sumartin in the Brac Island region, Villa-Srece Appartements features a balcony and sea views. Ubytování Villa-Srece Appartements se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Studio Apartment Riva

9,8

Studio Apartment Riva

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Riva. Located in Sumartin in the Brac Island region, Studio Apartment Riva features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytování Studio Apartment Riva se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Katja

9,8

Villa Katja

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Katja. Villa Katja se nachází na pláži v obci Sumartin a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vlastní bazén, sluneční terasu, zahradu se zázemím pro... Ubytování Villa Katja se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Tara

9,7

Apartment Tara

Ubytování (Apartmány) Apartment Tara. Located in Sumartin, 26 km from Bol, Apartment Tara provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Tara se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house Kairos

9,6

Vacation house Kairos

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Kairos. Vacation house Kairos se nachází v Sumartinu. V oblasti se můžete věnovat potápění a cyklistice. Ubytování Vacation house Kairos se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Nevista - Holiday Home

9,6

Nevista - Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Nevista - Holiday Home. Nevista - Holiday Home se nachází v Sumartinu. Tento prázdninový dům nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje s terasou. Ubytování Nevista - Holiday Home se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Franka

9,6

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Apartments Franka se nachází v obci Sumartin a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady se zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Anći

9,5

Anći

Ubytování (Apartmán) Anći. Klimatizovaný apartmán Anći se nachází v obci Sumartin, 27 km od Bolu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a zahradu. Ubytování Anći se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Villae Dalmaticae

9,5

Holiday Home Villae Dalmaticae

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villae Dalmaticae. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Sumartinu, 43 km od Splitu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a neplacené soukromé... Ubytování Holiday Home Villae Dalmaticae se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena Sumartin

9,4

Jelena Sumartin

Ubytování (Apartmány) Jelena Sumartin. Jelena Sumartin se nachází ve městečku Sumartin a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a výhled do zahrady. Ubytování Jelena Sumartin se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Barbara

9,4

Apartments Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbara. Apartmány Barbara se nacházejí ve vesnici Sumartin, 27 km od města Bol, a nabízejí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Barbara se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Barba Petra Dvori

9,4

Apartments Barba Petra Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Barba Petra Dvori. Apartments Barba Petra Dvori se nachází na malebném poloostrově v zátoce Sumartin, jen 150 metrů od moře. Ubytování Apartments Barba Petra Dvori se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vjeka

9,3

Villa Vjeka

Ubytování (Vila) Villa Vjeka. Vila Vjeka se nachází v obci Sumartin, 26 km od Bolu. Nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, výhled na bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Vjeka se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman VALENTINA

9,2

Apartman VALENTINA

Ubytování (Apartmán) Apartman VALENTINA. Apartman VALENTINA se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí balkon a výhled na město. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman VALENTINA se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Sumartin (Brac) - 5639

9,1

Apartments and rooms by the sea Sumartin (Brac) - 5639

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Sumartin (Brac) - 5639. Twin Room Sumartin 5639a se nachází přímo u pláže v Sumartinu a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Apartments and rooms by the sea Sumartin (Brac) - 5639 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Guest House Marija

9,1

Guest House Marija

Ubytování (Penzion) Guest House Marija. Located in Sumartin, Guest House Marija provides accommodation with private balconies. Ubytování Guest House Marija se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment More Sumartin

9,1

Apartment More Sumartin

Ubytování (Apartmány) Apartment More Sumartin. Apartment More Sumartin se nachází v Sumartinu, 27 km od Bolu, a nabízí vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More Sumartin se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Rooms Miron - Adults Only

8,9

Rooms Miron - Adults Only

Ubytování (Penzion) Rooms Miron - Adults Only. Pokoje Miron - pouze pro dospělé se nachází v Sumartinu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, úschovu zavazadel, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rooms Miron - Adults Only se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments by the sea Sumartin (Brac) - 5620

8,7

Apartments by the sea Sumartin (Brac) - 5620

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Sumartin (Brac) - 5620. Apartments by the sea Sumartin (Brac) - 5620 is offering accommodation in Sumartin. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Sumartin (Brac) - 5620 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Mijajov Dvor

8,5

Apartments Mijajov Dvor

Ubytování (Penzion) Apartments Mijajov Dvor. Apartmány Mijajov Dvor se nachází v letovisku Sumartin a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Mijajov Dvor se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Vila Anita

8,5

Vila Anita

Ubytování (Penzion) Vila Anita. Villa Anita se nachází v centru malé rybářské vesnice Sumartin na jednom z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska, Brač. Jezero Brač je odtud vzdáleno 200... Ubytování Vila Anita se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Adagio Apartments

8,4

Villa Adagio Apartments

Ubytování (Penzion) Villa Adagio Apartments. Penzion Villa Adagio Apartments se nachází v obci Sumartin a nabízí klimatizaci. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné parkoviště. Ubytování Villa Adagio Apartments se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman Damir

8,3

Apartman Damir

Ubytování (Apartmán) Apartman Damir. Apartman Damir is located in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Damir se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Rose

8,3

Apartments Villa Rose

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Rose. Apartments Villa Rose features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sumartin. Ubytování Apartments Villa Rose se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lora

8,3

Lora

Ubytování (Prázdninový dům) Lora. Lora se nachází ve městě Sumartin a nabízí soukromou pláž, zahradu a terasu. Hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lora se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Maglica Sumartin

8,3

Apartment Maglica Sumartin

Ubytování (Apartmány) Apartment Maglica Sumartin. Klimatizovaný Apartmán Maglica Sumartin se zařízeným balkonem s výhledem na moře je situován na svahu mezi borovicemi v obci Sumartin. Ubytování Apartment Maglica Sumartin se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Linda

8,3

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda se nachází pouhých 100 metrů od pláže a 50 metrů od centra městečka Sumartin. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Luxury Accommodation Mirula

8,3

Luxury Accommodation Mirula

Ubytování (Apartmány) Luxury Accommodation Mirula. Located 250 metres from the sea in Sumartin, Luxury Accommodation Mirula has modernly equipped accommodation units featuring spacious interiors with free... Ubytování Luxury Accommodation Mirula se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Melisa

8,2

Apartmani Melisa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Melisa. Apartmani Melisa se nachází v Sumartinu. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmani Melisa se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Luce

8

Apartmani Luce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce. Apartmani Luce se nachází v Sumartinu a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Luce se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MIRNA

8

Apartman MIRNA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIRNA. Apartman MIRNA se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman MIRNA se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Miro

7,7

Apartmani Miro

Ubytování (Penzion) Apartmani Miro. Penzion Apartmani Miro se nachází u pláže obce Sumartin a nabízí zahradu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Miro se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Pinus

7,7

Villa Pinus

Ubytování (Penzion) Villa Pinus. Villa Pinus poskytuje ubytování v obci Sumartin. Nachází se u pláže a nabízí terasu. Ubytování Villa Pinus se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Sumartin 2941b

Studio Sumartin 2941b

Ubytování (Apartmán) Studio Sumartin 2941b. Studio Sumartin 2941b is set in Sumartin. The accommodation is 26 km from Bol, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Studio Sumartin 2941b se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Studio Sumartin 5639b

Studio Sumartin 5639b

Ubytování (Apartmán) Studio Sumartin 5639b. Studio Sumartin 5639b is located in Sumartin. The accommodation is 27 km from Bol, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Studio Sumartin 5639b se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Two-Bedroom Holiday Home in Sumartin

Two-Bedroom Holiday Home in Sumartin

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sumartin. Two-Bedroom Holiday Home in Sumartin is situated in Sumartin and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sumartin se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Twin Room Sumartin 13483c

Twin Room Sumartin 13483c

Ubytování (Penzion) Twin Room Sumartin 13483c. Twin Room Sumartin 13483c offers accommodation in Sumartin. The rooms are equipped with a TV with satellite channels. Ubytování Twin Room Sumartin 13483c se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Twin Room Sumartin 13483e

Twin Room Sumartin 13483e

Ubytování (Penzion) Twin Room Sumartin 13483e. Twin Room Sumartin 13483e offers accommodation in Sumartin. Each room at this guest house is air conditioned and features a TV with satellite channels. Ubytování Twin Room Sumartin 13483e se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Seaside house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 2931

Seaside house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 2931

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 2931. Located in Sumartin, Seaside house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 2931 provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Seaside house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 2931 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments with a parking space Sumartin (Brac) - 17267

Apartments with a parking space Sumartin (Brac) - 17267

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Sumartin (Brac) - 17267. Apartments with a parking space Sumartin (Brac) - 17267 offers air-conditioned accommodation in Sumartin. Ubytování Apartments with a parking space Sumartin (Brac) - 17267 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 12482

Holiday house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 12482

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 12482. Set in Sumartin in the Brac Island Region, this detached holiday home is 43 km from Split. The air-conditioned unit is 12 km from Makarska. Ubytování Holiday house with a swimming pool Sumartin (Brac) - 12482 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

House Boris

House Boris

Ubytování (Prázdninový dům) House Boris. House Boris is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in a bay on the southern side of Brač Island and comes with limited facilities. Ubytování House Boris se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Mir Vami

Villa Mir Vami

Ubytování (Vila) Villa Mir Vami. Located in Sumartin, Villa Mir Vami provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Mir Vami se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Rasotica

Villa Rasotica

Ubytování (Vila) Villa Rasotica. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Rasotica is set in Sumartin. Ubytování Villa Rasotica se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

New big apartment for 6+1 persons with terrace and sea view

New big apartment for 6+1 persons with terrace and sea view

Ubytování (Apartmán) New big apartment for 6+1 persons with terrace and sea view. Set in Sumartin in the Brac Island region, New big apartment for 6+1 persons with terrace and sea view features a patio and garden views. Ubytování New big apartment for 6+1 persons with terrace and sea view se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).