Hledat

Ubytování

Apartment Porat Apartmán

10 Kopita, 21425 Sumartin, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Apartment Porat se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Popis ubytování Apartment Porat

Apartment Porat se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Apartmán je vzdálený 2 km od Selcy a 28 km od Supetaru. Apartmán má 1 ložnici, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Sumartin

Villae Dalmaticae - Kastil

10

Villae Dalmaticae - Kastil

Ubytování (Prázdninový dům) Villae Dalmaticae - Kastil. Villae Dalmaticae - Kastil se nachází v Sumartinu a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Villae Dalmaticae - Kastil se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Tara

9,7

Apartment Tara

Ubytování (Apartmány) Apartment Tara. Located in Sumartin, 26 km from Bol, Apartment Tara provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Tara se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Villae Dalmaticae

9,5

Holiday Home Villae Dalmaticae

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villae Dalmaticae. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Sumartinu, 43 km od Splitu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a neplacené soukromé... Ubytování Holiday Home Villae Dalmaticae se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Barba Petra Dvori

9,4

Apartments Barba Petra Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Barba Petra Dvori. Apartments Barba Petra Dvori se nachází na malebném poloostrově v zátoce Sumartin, jen 150 metrů od moře. Ubytování Apartments Barba Petra Dvori se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman VALENTINA

9,2

Apartman VALENTINA

Ubytování (Apartmán) Apartman VALENTINA. Apartman VALENTINA se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí balkon a výhled na město. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman VALENTINA se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman Damir

8,3

Apartman Damir

Ubytování (Apartmán) Apartman Damir. Apartman Damir is located in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Damir se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Villa Rose

8,3

Apartments Villa Rose

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Rose. Apartments Villa Rose features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sumartin. Ubytování Apartments Villa Rose se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Maglica Sumartin

8,3

Apartment Maglica Sumartin

Ubytování (Apartmány) Apartment Maglica Sumartin. Klimatizovaný Apartmán Maglica Sumartin se zařízeným balkonem s výhledem na moře je situován na svahu mezi borovicemi v obci Sumartin. Ubytování Apartment Maglica Sumartin se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Luxury Accommodation Mirula

8,3

Luxury Accommodation Mirula

Ubytování (Apartmány) Luxury Accommodation Mirula. Located 250 metres from the sea in Sumartin, Luxury Accommodation Mirula has modernly equipped accommodation units featuring spacious interiors with free... Ubytování Luxury Accommodation Mirula se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Luce

8

Apartmani Luce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce. Apartmani Luce se nachází v Sumartinu a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Luce se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman MIRNA

8

Apartman MIRNA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIRNA. Apartman MIRNA se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman MIRNA se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Pinus

7,7

Villa Pinus

Ubytování (Penzion) Villa Pinus. Villa Pinus poskytuje ubytování v obci Sumartin. Nachází se u pláže a nabízí terasu. Ubytování Villa Pinus se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday home in Sumartin - Insel Brac 41542

Holiday home in Sumartin - Insel Brac 41542

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Sumartin - Insel Brac 41542. Holiday home in Sumartin - Insel Brac 41542 is situated in Sumartin. Ubytování Holiday home in Sumartin - Insel Brac 41542 se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Privatna Soba Gita

Privatna Soba Gita

Ubytování (Privát) Privatna Soba Gita. Privatna Soba Gita se nachází v Sumartinu na ostrově Brač a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Privatna Soba Gita se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Rose Sumartin - CIN081006-DYA

Apartments Rose Sumartin - CIN081006-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Rose Sumartin - CIN081006-DYA. Set in Sumartin, Apartments Rose Sumartin - CIN081006-DYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Rose Sumartin - CIN081006-DYA se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Rajna

Apartments Rajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajna. Apartments Rajna se nachází v Sumartinu a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Rajna se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment in Sumartin with balcony, air conditioning, WiFi (4906-2)

Apartment in Sumartin with balcony, air conditioning, WiFi (4906-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Sumartin with balcony, air conditioning, WiFi (4906-2). Situated in Sumartin, 100 metres from Vela Luka Beach, 200 metres from Tri Mosta Beach and less than 1 km from Banj Beach, Apartment in Sumartin with... Ubytování Apartment in Sumartin with balcony, air conditioning, WiFi (4906-2) se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).