Hledat

Ubytování

Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 Apartmán

Hrabovská dolina 5323 Vila Olívia - apartmán č.1, 034 01 Ružomberok, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Vila Olívia - Apartmán Olívia 1. Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, 3,9 km od vesnice Vlkolínec a 3,4 km... Ubytování Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Vila Olívia - Apartmán Olívia 1

V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, 3,9 km od vesnice Vlkolínec a 3,4 km od hradu Likava. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, dobře vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou a saunu. Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 má dětské hřiště, gril, lyžárnu a přímý přístup na sjezdovku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Poprad-Tatry je to 71 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Ružomberok

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,9

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Tento apartmán v Ružomberku má terasu s výhledem na hory. Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Hrabovo Alžbeta 16 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malina Brda a 14 km od obce Vlkolinec. Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Hrabovo Alžbeta 16 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

9,8

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 9. Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází v Ružomberoku, 400 metrů od lyžařského areálu Ružomberok – Malino Brdo, a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hrabovo Renata 1

9,8

Hrabovo Renata 1

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Renata 1. Hrabovo Renata 1 nabízí ubytování v Ružomberku, 400 metrů od lanovky Ružomberok - Malino Brdo a 13 km od obce Vlkolínec. Ubytování Hrabovo Renata 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Renata 1 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Hrabovo Renata 1 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán RUŽA

9,8

Apartmán RUŽA

Ubytování (Apartmán) Apartmán RUŽA. Apartmán RUŽA se nachází v Ružomberku, pouhých 1,3 km od hradu Likava, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán RUŽA se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Zebra

9,7

Apartmán Zebra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zebra. Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok-Malino Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytování Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Zebra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Zebra momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Liptov v záhradách

9,7

Chata Liptov v záhradách

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Liptov v záhradách. Chata Liptov v Jihlavě se nachází 10 km od vesnice Vlkolínec a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. Ubytování Chata Liptov v záhradách se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

9,7

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

Ubytování (Apartmán) Vila Renáta - Apartmán Renáta 12. Villa Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo, 14 km od vesnice Vlkolínec a 6 km od... Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartment Dorota

9,7

Apartment Dorota

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorota. Apartmán Dorota se nachází v Ružomberoku, 200 metrů od Ružomberka - Malino Brdo. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartment Dorota se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Dorota má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Dorota momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vila Helena - Apartment Helena 2

9,7

Vila Helena - Apartment Helena 2

Ubytování (Apartmán) Vila Helena - Apartment Helena 2. Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 15 km od vesnice Vlkolinec. Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Helena - Apartment Helena 2 momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

9,6

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo Hrabovo. Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází v Ružomberku, 300 metrů od Ružomberka - Malino Brdo i od Skiparku Ružomberok a 15 km od Vlkolínce. Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo Hrabovo momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány Hrabovo Zuzana

9,6

Apartmány Hrabovo Zuzana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hrabovo Zuzana. Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází v ružomberské městské části Rybárpole v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Hrabovo Zuzana momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartments Jazierce

9,6

Apartments Jazierce

Ubytování (Apartmány) Apartments Jazierce. Apartments Jazierce se nachází 3 km od tradiční slovenské dřevěné vesnice Vlkolínec uvedené na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Jazierce se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Jazierce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Jazierce momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

9,6

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina. Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází v Ružomberoku, jen 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí zahradu, bar,... Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Klaudia

9,6

Apartmán Klaudia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klaudia. Apartmán Klaudia v Ružomberoku nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klaudia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Klaudia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Klaudia momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hrabovo Barbora 19

9,6

Hrabovo Barbora 19

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Barbora 19. Apartmán Barbora 19 Hrabovo se nachází v obci Hrabovo-Ružomberok, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí bezplatné soukromé... Ubytování Hrabovo Barbora 19 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Barbora 19 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hrabovo Barbora 19 momentálně evidujeme 46 recenzí.

Helena 11

9,5

Helena 11

Ubytování (Apartmán) Helena 11. Helena 11 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Helena 11 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Helena 11 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Helena 11 momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán u Martuly

9,5

Apartmán u Martuly

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán u Martuly. Tento samostatný apartmán s výhledem do zahrady se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji, 5 km od lyžařského střediska Ružomberk - Malino Brdo a 6 km od... Ubytování Apartmán u Martuly se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán u Martuly má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Apartmán u Martuly momentálně evidujeme 36 recenzí.

Fatrapark 2 apartman 309

9,4

Fatrapark 2 apartman 309

Ubytování (Hotel) Fatrapark 2 apartman 309. Situated in Ružomberok, Fatrapark 2 apartman 309 is 400 metres from Ruzomberok - Malino Brdo and provides various facilities, such as a terrace and a bar. Ubytování Fatrapark 2 apartman 309 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Brdo

9,4

Chata Brdo

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Brdo. Chata Brdo se nachází přímo v lyžařském areálu Malino Brdo, jen 100 metrů od sjezdovek a lanovek. Ubytování Chata Brdo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Brdo má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Brdo momentálně evidujeme 16 recenzí.

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

9,4

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

Ubytování (Apartmán) Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5. Studio Helena 5 - Apartment Hrabovo se nachází v Ružomberoku, jen 50 metrů od skiareálu Malino Brdo, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Emilia

9,4

Penzion Emilia

Ubytování (Apartmány) Penzion Emilia. Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s grilem a... Ubytování Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Emilia má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzion Emilia momentálně evidujeme 81 recenzí.

Fatrapark 2

9,4

Fatrapark 2

Ubytování (Apartmán) Fatrapark 2. Fatrapark 2 se nachází v Ružomberku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, balkon, gril, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Fatrapark 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Fatrapark 2 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fatrapark 2 momentálně evidujeme 60 recenzí.

U dobrého pastiera

9,4

U dobrého pastiera

Ubytování (Farma) U dobrého pastiera. Koliba u dobrého pastiera se nachází v Ružomberku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, restauraci, zahradu a veřejné... Ubytování U dobrého pastiera se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování U dobrého pastiera má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma U dobrého pastiera momentálně evidujeme 203 recenzí.

Skiprivat

9,3

Skiprivat

Ubytování (Penzion) Skiprivat. Skiprivat se nachází na okraji města Ružomberok, 2 km od lyžařského střediska Malino Brdo, a nabízí saunu, vířivku, masáže, v celém objektu zdarma dostupné... Ubytování Skiprivat se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Skiprivat má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Skiprivat momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktoria se nachází v Ružomberku, 100 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné... Ubytování Apartman Viktoria se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Viktoria má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Viktoria momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hrabovo Lake View Apartment

9,2

Hrabovo Lake View Apartment

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Lake View Apartment. Hrabovo Lake View Apartment se nachází v oblasti Liptova, 200 metrů od lanovky do lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Hrabovo Lake View Apartment se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Lake View Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Hrabovo Lake View Apartment momentálně evidujeme 49 recenzí.

Chata Alpina

9,2

Chata Alpina

Ubytování (Apartmány) Chata Alpina. Chata Alpina stojí ve městě Ružomberok v národním parku Velká Fatra a hostům nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Chata Alpina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Alpina má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Chata Alpina momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

9,2

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sabai Dee Hrabovo. Apartmány Sabai Dee Hrabovo se nachází v Ružomberoku, pouhých 400 metrů od ski & bike parku Malino Brdo a 15 km od Vlkolínce. Ubytování Apartmány Sabai Dee Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Sabai Dee Hrabovo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Sabai Dee Hrabovo momentálně evidujeme 33 recenzí.

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

9,2

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

Ubytování (Apartmán) Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318. Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Rožmberok – Malino Brdo a nabízí sdílený lounge. Ubytování Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Andrej

9,2

Penzion Andrej

Ubytování (Penzion) Penzion Andrej. Rodinný Penzion Andrej nabízí krb, malou knihovnu, kde si mohou hosté číst a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Andrej se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Andrej má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Andrej momentálně evidujeme 515 recenzí.

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

9,1

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2. Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malino Brdo. Ubytování Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chata Smiech

9,1

Chata Smiech

Ubytování (Chata) Chata Smiech. Chata Smiech se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od obce Vlkolínec a 9 km od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo. Ubytování Chata Smiech se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Smiech má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Smiech momentálně evidujeme 12 recenzí.

Kuria Ivachnova

9,1

Kuria Ivachnova

Ubytování (Privát) Kuria Ivachnova. Kuria Ivachnová má vlastní restauraci a nachází se v obci Liptovská Teplá, na břehu řeky Váh. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Kuria Ivachnova se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Kuria Ivachnova má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Kuria Ivachnova momentálně evidujeme 176 recenzí.

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

9,1

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

Ubytování (Apartmán) Apartment studio No.314 in Fatrapark1. Apartment studio No.314 in Fatrapark1 je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Ružomberoku, poblíž pláže a 400 metrů od skiareálu Ružomberok - Malino Brdo. Ubytování Apartment studio No.314 in Fatrapark1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment studio No.314 in Fatrapark1 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment studio No.314 in Fatrapark1 momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmány Hrabovská dolina

9,1

Apartmány Hrabovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hrabovská dolina. Apartmány Hrabovská dolina se nacházejí v přírodním prostředí Malé Fatry, přímo u břehu jezera a umožňují dojet na lyžích ze sjezdovky Malino Brdo (200... Ubytování Apartmány Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Hrabovská dolina má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Hrabovská dolina momentálně evidujeme 53 recenzí.

Harmony AP Resort

9,1

Harmony AP Resort

Ubytování (Apartmány) Harmony AP Resort. Harmony AP Resort se nachází 150 metrů od lyžařského střediska Malinô Brdo. Nabízí ubytování s tradičními kachlovými kamny a lyžárnou. Ubytování Harmony AP Resort se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Harmony AP Resort má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Harmony AP Resort momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

9

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

Ubytování (Apartmány) Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky. Tento apartmán s terasou se nachází v Ružomberku. Využít zde můžete placené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky momentálně evidujeme 108 recenzí.

Motel Gombáš

9

Motel Gombáš

Ubytování (Hotel) Motel Gombáš. Motel Gombáš se nachází v obci Hubová, 8 km od města Ružomberok a 10 km od jezera Štúrovo. Je obklopený pohořím Velká Fatra a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Motel Gombáš se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Motel Gombáš má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Motel Gombáš momentálně evidujeme 238 recenzí.

Penzion Sidorovo

9

Penzion Sidorovo

Ubytování (Penzion) Penzion Sidorovo. Rodinný Penzion Sidorovo se nachází na klidném místě u řeky Revúca na okraji obce Biely Potok a nabízí pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Penzion Sidorovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sidorovo má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Sidorovo momentálně evidujeme 12 recenzí.

Fatrapark 2 Apartments House

9

Fatrapark 2 Apartments House

Ubytování (Aparthotel) Fatrapark 2 Apartments House. Tento hotel stojí ve Ski Parku v Ružomberku, jen 100 metrů od lyžařských vleků a 3 km od centra města. Ubytování Fatrapark 2 Apartments House se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Fatrapark 2 Apartments House má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Fatrapark 2 Apartments House momentálně evidujeme 145 recenzí.

Apartmany Hrabovo

9

Apartmany Hrabovo

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hrabovo. Rezort Apartmány Hrabovo najdete v Národním parku Veľká Fatra, přímo na břehu vodní nádrže Hrabovo, 50 metrů od lyžařského centra Skipark-Ružomberok. Ubytování Apartmany Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmany Hrabovo má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Hrabovo momentálně evidujeme 448 recenzí.

Apartmány Fatrapark Hrabovo

9

Apartmány Fatrapark Hrabovo

Ubytování (Apartmány) Apartmány Fatrapark Hrabovo. Apartmány Fatrapark Hrabovo se nacházejí v Ružomberku v Žilinském kraji, 100 metrů od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartmány Fatrapark Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Mezonet Hrabovo

9

Mezonet Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Mezonet Hrabovo. Mezonet Hrabovo se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 15 km od vesnice Vlkolínec, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Mezonet Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Mezonet Hrabovo má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Mezonet Hrabovo momentálně evidujeme 41 recenzí.

Fatrapark 2 Apartments

8,9

Fatrapark 2 Apartments

Ubytování (Apartmány) Fatrapark 2 Apartments. Apartmány Fatrapark 2 se nacházejí na okraji pohoří Velká Fatra, 100 metrů od lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízejí možnost vlastního stravování,... Ubytování Fatrapark 2 Apartments se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Fatrapark 2 Apartments má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Fatrapark 2 Apartments momentálně evidujeme 690 recenzí.