Hledat

Ubytování

Chata Silvester Chata

Malino Brdo, 034 01 Ružomberok, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chata Silvester. Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od skiparku Malinô Brdo a 20 km od vesnice Vlkolínec. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Silvester má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Silvester momentálně evidujeme 6 recenzí.

Popis ubytování Chata Silvester

Nechybí ani gril. Na letiště Poprad-Tatry je to 83 km. Využívat lze sdílený prostor. Vybavení zahrnuje sporák, mikrovlnnou troubu, kávovar, toustovač a rychlovarnou konvici. Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od skiparku Malinô Brdo a 20 km od vesnice Vlkolínec. Součástí je terasa s výhledem na hory. Nabízí ubytování s kuchyní. Hrad Likava je vzdálený 11 km od chaty Silvester.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Chata Silvester

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Společenská místnost
 • Televizní programy pro děti
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/ puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Ružomberok

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Hrabovo Alžbeta 16 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malina Brda a 14 km od obce Vlkolinec. Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Hrabovo Alžbeta 16 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,9

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Tento apartmán v Ružomberku má terasu s výhledem na hory. Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

9,8

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 9. Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází v Ružomberoku, 400 metrů od lyžařského areálu Ružomberok – Malino Brdo, a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chalúpky u babky

9,8

Chalúpky u babky

Ubytování (Prázdninové domy) Chalúpky u babky. Chalúpky u babky je komplex tradičních slovenských chalup, který se nachází v klidné obci Liptovská Štiavnica, 6 km od centra Ružomberoku. Ubytování Chalúpky u babky se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalúpky u babky má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Chalúpky u babky momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hrabovo Renata 1

9,8

Hrabovo Renata 1

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Renata 1. Hrabovo Renata 1 nabízí ubytování v Ružomberku, 400 metrů od lanovky Ružomberok - Malino Brdo a 13 km od obce Vlkolínec. Ubytování Hrabovo Renata 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrabovo Renata 1 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Hrabovo Renata 1 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Zebra

9,7

Apartmán Zebra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zebra. Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok-Malino Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytování Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Zebra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Zebra momentálně evidujeme 6 recenzí.

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

9,7

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

Ubytování (Apartmán) Vila Renáta - Apartmán Renáta 12. Villa Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo, 14 km od vesnice Vlkolínec a 6 km od... Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartment Dorota

9,7

Apartment Dorota

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorota. Apartmán Dorota se nachází v Ružomberoku, 200 metrů od Ružomberka - Malino Brdo. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartment Dorota se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dorota má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Dorota momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vila Helena - Apartment Helena 2

9,7

Vila Helena - Apartment Helena 2

Ubytování (Apartmán) Vila Helena - Apartment Helena 2. Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 15 km od vesnice Vlkolinec. Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Helena - Apartment Helena 2 momentálně evidujeme 69 recenzí.

Chata Nika

9,7

Chata Nika

Ubytování (Chata) Chata Nika. Chata Nika se nachází v Ružomberoku, 500 metrů od Ružomberoka - Malino Brdo, 14 km od obce Vlkolínec a 6 km od hradu Likava. Ubytování Chata Nika se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Nika má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Nika momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

9,6

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo Hrabovo. Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází v Ružomberku, 300 metrů od Ružomberka - Malino Brdo i od Skiparku Ružomberok a 15 km od Vlkolínce. Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo Hrabovo momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány Hrabovo Zuzana

9,6

Apartmány Hrabovo Zuzana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hrabovo Zuzana. Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází v ružomberské městské části Rybárpole v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Hrabovo Zuzana momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartments Jazierce

9,6

Apartments Jazierce

Ubytování (Apartmány) Apartments Jazierce. Apartments Jazierce se nachází 3 km od tradiční slovenské dřevěné vesnice Vlkolínec uvedené na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Jazierce se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Jazierce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Jazierce momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

9,6

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina. Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází v Ružomberoku, jen 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí zahradu, bar,... Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Klaudia

9,6

Apartmán Klaudia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klaudia. Apartmán Klaudia v Ružomberoku nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klaudia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Klaudia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Klaudia momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privat LeNa

9,6

Privat LeNa

Ubytování (Penzion) Privat LeNa. Privat LeNa se nachází ve čtvrti Stará Černová ve městě Ružomberok, 2,7 km od lyžařského střediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ubytování Privat LeNa se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat LeNa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Privat LeNa momentálně evidujeme 22 recenzí.

Hrabovo Barbora 19

9,6

Hrabovo Barbora 19

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Barbora 19. Apartmán Barbora 19 Hrabovo se nachází v obci Hrabovo-Ružomberok, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí bezplatné soukromé... Ubytování Hrabovo Barbora 19 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrabovo Barbora 19 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hrabovo Barbora 19 momentálně evidujeme 46 recenzí.

Helena 11

9,5

Helena 11

Ubytování (Apartmán) Helena 11. Helena 11 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Helena 11 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Helena 11 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Helena 11 momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán u Martuly

9,5

Apartmán u Martuly

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán u Martuly. Tento samostatný apartmán s výhledem do zahrady se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji, 5 km od lyžařského střediska Ružomberk - Malino Brdo a 6 km od... Ubytování Apartmán u Martuly se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Martuly má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Apartmán u Martuly momentálně evidujeme 36 recenzí.

Fatrapark 2 apartman 309

9,4

Fatrapark 2 apartman 309

Ubytování (Hotel) Fatrapark 2 apartman 309. Situated in Ružomberok, Fatrapark 2 apartman 309 is 400 metres from Ruzomberok - Malino Brdo and provides various facilities, such as a terrace and a bar. Ubytování Fatrapark 2 apartman 309 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Brdo

9,4

Chata Brdo

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Brdo. Chata Brdo se nachází přímo v lyžařském areálu Malino Brdo, jen 100 metrů od sjezdovek a lanovek. Ubytování Chata Brdo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Brdo má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Brdo momentálně evidujeme 16 recenzí.

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

9,4

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

Ubytování (Apartmán) Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5. Studio Helena 5 - Apartment Hrabovo se nachází v Ružomberoku, jen 50 metrů od skiareálu Malino Brdo, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 momentálně evidujeme 104 recenzí.

Fatrapark 2

9,4

Fatrapark 2

Ubytování (Apartmán) Fatrapark 2. Fatrapark 2 se nachází v Ružomberku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, balkon, gril, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Fatrapark 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fatrapark 2 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fatrapark 2 momentálně evidujeme 60 recenzí.

U dobrého pastiera

9,4

U dobrého pastiera

Ubytování (Farma) U dobrého pastiera. Koliba u dobrého pastiera se nachází v Ružomberku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, restauraci, zahradu a veřejné... Ubytování U dobrého pastiera se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U dobrého pastiera má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma U dobrého pastiera momentálně evidujeme 203 recenzí.

Penzion Emilia

9,4

Penzion Emilia

Ubytování (Apartmány) Penzion Emilia. Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s grilem a... Ubytování Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Emilia má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzion Emilia momentálně evidujeme 81 recenzí.

Chata ZEBRA

9,4

Chata ZEBRA

Ubytování (Chata) Chata ZEBRA. Chata ZEBRA se nachází ve městě Ružomberok, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 3,7 km od vesnice Vlkolínec. Ubytování Chata ZEBRA se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata ZEBRA má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata ZEBRA momentálně evidujeme 14 recenzí.

Holiday Resort Švárny

9,3

Holiday Resort Švárny

Ubytování (Penzion) Holiday Resort Švárny. Penzion Švárny se nachází v obci Lisková ležící na území regionu Liptov, 6 km od centra Ružomberku, a nabízí pohodlné ubytování v pokojích a apartmánech v... Ubytování Holiday Resort Švárny se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Holiday Resort Švárny má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Holiday Resort Švárny momentálně evidujeme 130 recenzí.

Skiprivat

9,3

Skiprivat

Ubytování (Penzion) Skiprivat. Skiprivat se nachází na okraji města Ružomberok, 2 km od lyžařského střediska Malino Brdo, a nabízí saunu, vířivku, masáže, v celém objektu zdarma dostupné... Ubytování Skiprivat se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Skiprivat má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Skiprivat momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hrabovo Lake View Apartment

9,2

Hrabovo Lake View Apartment

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Lake View Apartment. Hrabovo Lake View Apartment se nachází v oblasti Liptova, 200 metrů od lanovky do lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Hrabovo Lake View Apartment se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrabovo Lake View Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Hrabovo Lake View Apartment momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktoria se nachází v Ružomberku, 100 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné... Ubytování Apartman Viktoria se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Viktoria má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Viktoria momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Alpina

9,2

Chata Alpina

Ubytování (Apartmány) Chata Alpina. Chata Alpina stojí ve městě Ružomberok v národním parku Velká Fatra a hostům nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Chata Alpina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Alpina má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Chata Alpina momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

9,2

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sabai Dee Hrabovo. Apartmány Sabai Dee Hrabovo se nachází v Ružomberoku, pouhých 400 metrů od ski & bike parku Malino Brdo a 15 km od Vlkolínce. Ubytování Apartmány Sabai Dee Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Sabai Dee Hrabovo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Sabai Dee Hrabovo momentálně evidujeme 33 recenzí.

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

9,2

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

Ubytování (Apartmán) Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318. Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Rožmberok – Malino Brdo a nabízí sdílený lounge. Ubytování Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Andrej

9,2

Penzion Andrej

Ubytování (Penzion) Penzion Andrej. Rodinný Penzion Andrej nabízí krb, malou knihovnu, kde si mohou hosté číst a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Andrej se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Andrej má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Andrej momentálně evidujeme 515 recenzí.

Chata Smiech

9,1

Chata Smiech

Ubytování (Chata) Chata Smiech. Chata Smiech se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od obce Vlkolínec a 9 km od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo. Ubytování Chata Smiech se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Smiech má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Smiech momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

9,1

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2. Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malino Brdo. Ubytování Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

9,1

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

Ubytování (Apartmán) Apartment studio No.314 in Fatrapark1. Apartment studio No.314 in Fatrapark1 je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Ružomberoku, poblíž pláže a 400 metrů od skiareálu Ružomberok - Malino Brdo. Ubytování Apartment studio No.314 in Fatrapark1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment studio No.314 in Fatrapark1 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment studio No.314 in Fatrapark1 momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmány Hrabovská dolina

9,1

Apartmány Hrabovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hrabovská dolina. Apartmány Hrabovská dolina se nacházejí v přírodním prostředí Malé Fatry, přímo u břehu jezera a umožňují dojet na lyžích ze sjezdovky Malino Brdo (200... Ubytování Apartmány Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hrabovská dolina má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Hrabovská dolina momentálně evidujeme 53 recenzí.

Kuria Ivachnova

9,1

Kuria Ivachnova

Ubytování (Privát) Kuria Ivachnova. Kuria Ivachnová má vlastní restauraci a nachází se v obci Liptovská Teplá, na břehu řeky Váh. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Kuria Ivachnova se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kuria Ivachnova má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Kuria Ivachnova momentálně evidujeme 176 recenzí.

Harmony AP Resort

9,1

Harmony AP Resort

Ubytování (Apartmány) Harmony AP Resort. Harmony AP Resort se nachází 150 metrů od lyžařského střediska Malinô Brdo. Nabízí ubytování s tradičními kachlovými kamny a lyžárnou. Ubytování Harmony AP Resort se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Harmony AP Resort má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Harmony AP Resort momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Sidorovo

9

Penzion Sidorovo

Ubytování (Penzion) Penzion Sidorovo. Rodinný Penzion Sidorovo se nachází na klidném místě u řeky Revúca na okraji obce Biely Potok a nabízí pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Penzion Sidorovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sidorovo má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Sidorovo momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

9

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

Ubytování (Apartmány) Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky. Tento apartmán s terasou se nachází v Ružomberku. Využít zde můžete placené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky momentálně evidujeme 108 recenzí.

Motel Gombáš

9

Motel Gombáš

Ubytování (Hotel) Motel Gombáš. Motel Gombáš se nachází v obci Hubová, 8 km od města Ružomberok a 10 km od jezera Štúrovo. Je obklopený pohořím Velká Fatra a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Motel Gombáš se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Gombáš má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Motel Gombáš momentálně evidujeme 238 recenzí.

Fatrapark 2 Apartments House

9

Fatrapark 2 Apartments House

Ubytování (Aparthotel) Fatrapark 2 Apartments House. Tento hotel stojí ve Ski Parku v Ružomberku, jen 100 metrů od lyžařských vleků a 3 km od centra města. Ubytování Fatrapark 2 Apartments House se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fatrapark 2 Apartments House má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Fatrapark 2 Apartments House momentálně evidujeme 145 recenzí.

Apartmany Hrabovo

9

Apartmany Hrabovo

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hrabovo. Rezort Apartmány Hrabovo najdete v Národním parku Veľká Fatra, přímo na břehu vodní nádrže Hrabovo, 50 metrů od lyžařského centra Skipark-Ružomberok. Ubytování Apartmany Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Hrabovo má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Hrabovo momentálně evidujeme 448 recenzí.

Mezonet Hrabovo

9

Mezonet Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Mezonet Hrabovo. Mezonet Hrabovo se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 15 km od vesnice Vlkolínec, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Mezonet Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mezonet Hrabovo má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Mezonet Hrabovo momentálně evidujeme 41 recenzí.

Fatrapark 2 Apartments

8,9

Fatrapark 2 Apartments

Ubytování (Apartmány) Fatrapark 2 Apartments. Apartmány Fatrapark 2 se nacházejí na okraji pohoří Velká Fatra, 100 metrů od lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízejí možnost vlastního stravování,... Ubytování Fatrapark 2 Apartments se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fatrapark 2 Apartments má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Fatrapark 2 Apartments momentálně evidujeme 690 recenzí.

Hotel Granit Smrekovica - Horský rezort

8,9

Hotel Granit Smrekovica - Horský rezort

Ubytování (Hotel) Hotel Granit Smrekovica - Horský rezort. Tříhvězdičkový Hotel Granit Smrekovica - horský rezort se nachází v Ružomberku. Ubytování Hotel Granit Smrekovica - Horský rezort se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u sovicky Malino Brdo

8,9

Chata u sovicky Malino Brdo

Ubytování (Chata) Chata u sovicky Malino Brdo. Chata u sovičky Malino Brdo se nachází v Ružomberoku v Žilinském kraji, přímo v lyžařském středisku a pouhých 100 metrů od nejbližšího vleku. Ubytování Chata u sovicky Malino Brdo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u sovicky Malino Brdo má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata u sovicky Malino Brdo momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion pod Vlkolíncom

8,8

Penzion pod Vlkolíncom

Ubytování (Penzion) Penzion pod Vlkolíncom. Penzion pod Vlkolíncom stojí 6 km od centra Ružomberoka a vesnice Vlkolínec, zapsané na seznamu UNESCO. Přímo u penzionu vedou turistické trasy. Ubytování Penzion pod Vlkolíncom se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Vlkolíncom má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion pod Vlkolíncom momentálně evidujeme 315 recenzí.

Fatrapark 1

8,8

Fatrapark 1

Ubytování (Apartmán) Fatrapark 1. Apartmán Fatrapark 1 se nachází ve městě Ružomberok, 400 metrů od lyžařského areálu Ružomberok – Malino Brdo, 15 km od obce Vlkolínec a 5 km od hradu... Ubytování Fatrapark 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fatrapark 1 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Fatrapark 1 momentálně evidujeme 27 recenzí.