Hledat

Ubytování

Roubenka pod Lysou - Malenovice Apartmán

Malenovice 258, Malenovice, 739 11, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Roubenka pod Lysou - Malenovice. Roubenka pod Lysou - Malenovice se nachází v Malenovicích a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování Roubenka pod Lysou - Malenovice se nachází ve městě Malenovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Roubenka pod Lysou - Malenovice

K dispozici je také sauna. Roubenka pod Lysou - Malenovice se nachází v Malenovicích a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování je vzdálené 31 km od Ostravy a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem na hory. Roubenka pod Lysou - Malenovice stojí 34 km od Visly a Ustroně. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 25 km.

Jiná ubytování ve městě Malenovice

Jízdárna Malenovice

9,8

Jízdárna Malenovice

Ubytování (Apartmán) Jízdárna Malenovice. Apartmány Jízdárna Malenovice se nacházejí v obci Malenovice, 3,8 km od jejího centra, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Jízdárna Malenovice se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Jízdárna Malenovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Jízdárna Malenovice momentálně evidujeme 52 recenzí.

Chata na sjezdovce

9,5

Chata na sjezdovce

Ubytování (Chata) Chata na sjezdovce. Chata na sjezdovce se nachází v Malenovicích a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Chata na sjezdovce se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata na sjezdovce má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata na sjezdovce momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion U Pacošů

9,4

Penzion U Pacošů

Ubytování (Penzion) Penzion U Pacošů. Penzion U Pacošů se nachází v Malenovicích a nabízí terasu, bar a restauraci. Ubytování Penzion U Pacošů se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion U Pacošů má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Pacošů momentálně evidujeme 122 recenzí.

Chata pod Lysou

9,4

Chata pod Lysou

Ubytování (Penzion) Chata pod Lysou. Chata pod Lysou se nachází v Malenovicích a nabízí přímý přístup na lyžích, restauraci, terasu a prodej skipasů. Ubytování Chata pod Lysou se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata pod Lysou má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Chata pod Lysou momentálně evidujeme 219 recenzí.

Chata Rosa

9

Chata Rosa

Ubytování (Chata) Chata Rosa. Chata Rosa se nachází v Malenovicích. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají i jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Chata Rosa se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Rosa má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Rosa momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Mata

8,6

Penzion Mata

Ubytování (Penzion) Penzion Mata. Penzion Mata se nachází v Malenovicích. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a placenou dopravu na letiště. Ubytování Penzion Mata se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Mata má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Mata momentálně evidujeme 117 recenzí.

Horsky hotel Rajska bouda

8,6

Horsky hotel Rajska bouda

Ubytování (Hotel) Horsky hotel Rajska bouda. Horský hotel Rajská bouda se nachází v obci Malenovice v České republice a nabízí satelitní TV a saunu. Ubytování Horsky hotel Rajska bouda se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horsky hotel Rajska bouda má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Horsky hotel Rajska bouda momentálně evidujeme 23 recenzí.

Holiday Home Roubenka Staňka

Holiday Home Roubenka Staňka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Roubenka Staňka. Holiday Home Roubenka Staňka se nachází v Malenovicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Roubenka Staňka se nachází ve městě Malenovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Luxusní horský apartmán v Beskydech

Luxusní horský apartmán v Beskydech

Ubytování (Apartmán) Luxusní horský apartmán v Beskydech. Luxusní horský apartmán v Beskydech is located in Malenovice. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Luxusní horský apartmán v Beskydech se nachází ve městě Malenovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pension Babka

Pension Babka

Ubytování (Penzion) Pension Babka. Pension Babka se nachází v Malenovicích, 4 km od centra. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Babka se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Pension Babka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Staňka

Roubenka Staňka

Ubytování (Chata) Roubenka Staňka. Roubenka Staňka se nachází v Malenovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a gril. Ubytování Roubenka Staňka se nachází ve městě Malenovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Malenka u sjezdovky pro 10 osob

Malenka u sjezdovky pro 10 osob

Ubytování (Chata) Malenka u sjezdovky pro 10 osob. Malenka u sjezdovky pro 10 osob se nachází v Malenovicích, 1,2 km od centra. Nabízí gril. Na lyžích tu dojedete až ke dveřím. Ubytování Malenka u sjezdovky pro 10 osob se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Malenka u sjezdovky pro 10 osob nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.