Hledat

Ubytování

Radhošťský rybník Apartmány

Trojanovice, Trojanovice, 744 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Radhošťský rybník. Radhošťský rybník se nachází v Trojanovicích, 35 km od Ostravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Radhošťský rybník se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Radhošťský rybník

V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 21 km. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Apartmán stojí 48 km od Visly a Ustroně. Apartmány mají terasu, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Radhošťský rybník se nachází v Trojanovicích, 35 km od Ostravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Trojanovice

Penzion V peřině

9,9

Penzion V peřině

Ubytování (Penzion) Penzion V peřině. Penzion V peřině se nachází v Trojanovicích a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu a lyžárnu. Ubytování Penzion V peřině se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion V peřině má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion V peřině momentálně evidujeme 52 recenzí.

Chata BorůvkaTrojanovice

9,7

Chata BorůvkaTrojanovice

Ubytování (Chata) Chata BorůvkaTrojanovice. Chata Borůvka se nachází v horské vesnici Trojanovice a nabízí zahradu, dětské hřiště a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata BorůvkaTrojanovice se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata BorůvkaTrojanovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata BorůvkaTrojanovice momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion U Barana

9,6

Penzion U Barana

Ubytování (Penzion) Penzion U Barana. Penzion U Barana se nachází v Trojanovicích v Beskydech. Nabízí bar a lyžárnu. Apartmány a studia mají kuchyňku a koupelnu. Ubytování Penzion U Barana se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion U Barana má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion U Barana momentálně evidujeme 298 recenzí.

Apartmány Anna

9,6

Apartmány Anna

Ubytování (Apartmán) Apartmány Anna. Apartmány Anna se nachází v Trojanovicích, blízko zábavního parku Tarzanie a sedačkové lanovky vedoucí na Pustevny, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k... Ubytování Apartmány Anna se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Anna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Anna momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování pod Pustevnama

9,6

Ubytování pod Pustevnama

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování pod Pustevnama. Ubytování pod Pustevnamem se nachází v Trojanovicích v Beskydech, 5 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytování Ubytování pod Pustevnama se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování pod Pustevnama má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování pod Pustevnama momentálně evidujeme 176 recenzí.

Chata Trojanovice

9,5

Chata Trojanovice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Trojanovice. Chata Trojanovice se nachází v Trojanovicích, 35 km od lanovky Raztovka-Pustnevny, a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Trojanovice se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Trojanovice má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Trojanovice momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion UAX

9,5

Penzion UAX

Ubytování (Penzion) Penzion UAX. Penzion UAX se nachází v Trojanovicích, 33 km od lanovky Ráztoka-Pustevny. Nabízí terasu, sdílený lounge, lyžárnu a pokoj s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion UAX se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion UAX má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion UAX momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Na Lomné

9,4

Penzion Na Lomné

Ubytování (Penzion) Penzion Na Lomné. Penzion Na Lomné se nachází v obci Trojanovice, 35 km od lanovky Ráztoka-Pustevny, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Penzion Na Lomné se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Na Lomné má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Na Lomné momentálně evidujeme 131 recenzí.

Hotel Troyer

9,3

Hotel Troyer

Ubytování (Hotel) Hotel Troyer. Elegantní hotel Troyer nabízí stylové pokoje s vlastní koupelnou v malebném podhůří Beskyd, 400 metrů od lyžařského vleku na Pustevnách. Ubytování Hotel Troyer se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Troyer má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Troyer momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartman Veronika

8,8

Apartman Veronika

Ubytování (Apartmán) Apartman Veronika. Apartmán Veronika se nachází v Trojanovicích, 2,4 km od stanice lanovky Ráztoka-Pustevny. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Veronika se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartman Veronika má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartman Veronika momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel U Kociana

8,4

Hotel U Kociana

Ubytování (Hotel) Hotel U Kociana. Hotel U Kociana se nachází v Trojanovicích, 33 km od obce Raztovka-Pustnevny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Hotel U Kociana se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel U Kociana má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel U Kociana momentálně evidujeme 44 recenzí.

APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE

8,3

APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE. APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE se nachází v Trojanovicích, 33 km od lanovky Ráztoka-Pustevny, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou... Ubytování APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán APARTMÁNY SLAVIE/SEGA TROJANOVICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Beskyd Hotel

6,8

Beskyd Hotel

Ubytování (Hotel) Beskyd Hotel. Dvouhvězdičkový Beskyd Hotel se nachází v Trojanovicích, 33 km od lanovky Ráztoka - Pustevny, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Beskyd Hotel se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Beskyd Hotel má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Beskyd Hotel momentálně evidujeme 128 recenzí.

Chata v Beskydech Trojanovice

6,4

Chata v Beskydech Trojanovice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Beskydech Trojanovice. Chata v Beskydech Trojanovice se nachází v Trojanovicích v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 35 km od Ostravy. Ubytování Chata v Beskydech Trojanovice se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata u Potůčku

Chata u Potůčku

Ubytování (Vila) Chata u Potůčku. Chata u Potůčku se nachází v Trojanovicích v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Těšína. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u Potůčku se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Kreslířka - Trojanovice

Penzion Kreslířka - Trojanovice

Ubytování (Penzion) Penzion Kreslířka - Trojanovice. Penzion Kreslířka - Trojanovice se nachází v Trojanovicích, 33 km od lanovky Raztovka-Pustnevny, a nabízí sdílený lounge, neplacené soukromé parkoviště,... Ubytování Penzion Kreslířka - Trojanovice se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

chalupa Tranovka

chalupa Tranovka

Ubytování (Vila) chalupa Tranovka. Chalupa Tranovka nabízí ubytování s výhledem na hory a terasou přibližně 3,9 km od stanice lanovky Ráztoka-Pustevny. Ubytování chalupa Tranovka se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Vila chalupa Tranovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Koliba Valaška

Koliba Valaška

Ubytování (Hotel) Koliba Valaška. Koliba Valaška se nachází v Trojanovicích. Nabízí restauraci, terasu, výhled na hory a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Koliba Valaška se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata na Pustevnách

Chata na Pustevnách

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Pustevnách. Chata na Pustevnách is set in Trojanovice and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata na Pustevnách se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Rekovice

Rekovice

Ubytování (Penzion) Rekovice. Located in Trojanovice, Rekovice provides free WiFi throughout the property. Ubytování Rekovice se nachází ve městě Trojanovice (Česko - Moravskoslezský kraj).