Hledat

Ubytování

Pokoje RELAX Penzion

Rybniště Rybniště 186, Rybniště, 407 51, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Pokoje RELAX. Pokoje RELAX se nachází v Rybništi a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Pokoje RELAX se nachází ve městě Rybniště (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Pokoje RELAX

Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a bezpečnostní schránkou. V Rybništi a okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Pokoje RELAX se nachází v Rybništi a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Penzion stojí 44 km od Bad Schandau a 16 km od Kurort Oybin. Pokoje RELAX mají ložní prádlo a ručníky.

Jiná ubytování ve městě Rybniště

Penzion Braun

9

Penzion Braun

Ubytování (Penzion) Penzion Braun. Penzion Braun je situovaný přímo na hranici mezi Národním parkem České Švýcarsko a Lužickými horami. Ubytování Penzion Braun se nachází ve městě Rybniště (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Braun má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Braun momentálně evidujeme 181 recenzí.

Penzion Relax

7,8

Penzion Relax

Ubytování (Penzion) Penzion Relax. Penzion Relax se nachází v Rybništi, na okraji Lužických hor a Českosaského Švýcarska. Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Rybniště (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Relax má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Relax momentálně evidujeme 183 recenzí.

Apartmány U Soptíka

Apartmány U Soptíka

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Soptíka. Apartmány U Soptíka se nachází v Rybništi, 41 km od Pirny, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Soptíka se nachází ve městě Rybniště (Česko - Ústecký kraj).