Hledat

Ubytování

Hájenka Sněžník Prázdninový dům

83 Sněžník, Sněžník, 405 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Hájenka Sněžník. Hájenka Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji a nabízí balkon. Ubytování Hájenka Sněžník se nachází ve městě Jílové (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Hájenka Sněžník

Ubytování je vzdálené 21 km od Pirny a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril. Po dni stráveném pěší turistikou nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Hájenka Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji a nabízí balkon. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na letiště Václava Havla Praha je to 78 km. Hájenka Sněžník stojí 37 km od Drážďan a 14 km od Bad Schandau.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Jílové

Guest House LUFT Sněžník

9,7

Guest House LUFT Sněžník

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House LUFT Sněžník. Guest House LUFT Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji, 8 km od Děčína a 39 km od Drážďan, a nabízí zázemí pro grilování a výhledy na hory. Ubytování Guest House LUFT Sněžník se nachází ve městě Jílové (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Guest House LUFT Sněžník má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Guest House LUFT Sněžník momentálně evidujeme 19 recenzí.

Guest House Sněžník

9,2

Guest House Sněžník

Ubytování (Penzion) Guest House Sněžník. Penzion Sněžník nabízí klidné ubytování v chráněné přírodní rezervaci Českosaské Švýcarsko, 39 km od Drážďan. Ubytování Guest House Sněžník se nachází ve městě Jílové (Česko - Ústecký kraj).

Chata Jílové

9

Chata Jílové

Ubytování (Vila) Chata Jílové. Chata Jílové se nachází v Jílovém a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, terasu a parkování na místě zdarma. Ubytování Chata Jílové se nachází ve městě Jílové (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chata Jílové má celkové hodnocení 9. Pro Vila Chata Jílové momentálně evidujeme 11 recenzí.

Guest House Pod Rozhlednou

8,3

Guest House Pod Rozhlednou

Ubytování (Penzion) Guest House Pod Rozhlednou. Guest House Pod Rozhlednou se nachází v Sněžníku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril, dětské hřiště, saunu, zázemí pro vodní... Ubytování Guest House Pod Rozhlednou se nachází ve městě Jílové (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Hřebenová bouda

Hotel Hřebenová bouda

Ubytování (Hotel) Hotel Hřebenová bouda. Hotel Hřebenová bouda is situated in Jílové and features a restaurant and a terrace. Free WiFi is included. Ubytování Hotel Hřebenová bouda se nachází ve městě Jílové (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Švýcarský dům

Hotel Švýcarský dům

Ubytování (Hotel) Hotel Švýcarský dům. Hotel Švýcarský dům in Jílové has a restaurant and a terrace. This 3-star hotel offers free WiFi. The hotel features family rooms. Ubytování Hotel Švýcarský dům se nachází ve městě Jílové (Česko - Ústecký kraj).