Hledat

Ubytování

COOLna Luxusní stan

529 Metylovice, Metylovice, 739 49, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Luxusní stan) COOLna. COOLna se nachází v Metylovicích a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také sauna. Kemp stojí 39 km od Visly a 37 km od Ustroně. Ubytování COOLna se nachází ve městě Metylovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování COOLna

COOLna se nachází v Metylovicích a nabízí ubytování s terasou. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 19 km. K dispozici je také sauna. Kemp stojí 39 km od Visly a 37 km od Ustroně.

Jiná ubytování ve městě Metylovice

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

10

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice. Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází v Metylovicích. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází ve městě Metylovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Kamenná stráň

Kamenná stráň

Ubytování (Apartmány) Kamenná stráň. Kamenná stráň se nachází v Metylovicích, 27 km od Ostravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kamenná stráň se nachází ve městě Metylovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa U Lesa

Chalupa U Lesa

Ubytování (Vila) Chalupa U Lesa. Boasting a spa bath, Chalupa U Lesa is situated in Metylovice. The property is 26 km from Ostrava and free private parking is available. Ubytování Chalupa U Lesa se nachází ve městě Metylovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa U Lesa

Chalupa U Lesa

Ubytování (Vila) Chalupa U Lesa. Chalupa U Lesa se nachází v Metylovicích. Nabízí vířivku, plně vybavený kuchyňský kout a terasu. Ubytování Chalupa U Lesa se nachází ve městě Metylovice (Česko - Moravskoslezský kraj).