Hledat

Ubytování

Chata Rožany Prázdninový dům

Rožany 26, Šluknov, 407 77, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Rožany. Chata Rožany se nachází ve Šluknově v Ústeckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 24 km od Bad Schandau. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Rožany se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Chata Rožany

Chata Rožany je vzdálená 50 km od Drážďan a 40 km od Zhořelce. K dispozici je také terasa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. 24 km od Bad Schandau. Chata Rožany se nachází ve Šluknově v Ústeckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Šluknov

Prázdninový dům Nové Hraběcí

9,5

Prázdninový dům Nové Hraběcí

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Nové Hraběcí. Prázdninový dům Nové Hraběcí se nachází ve Šluknově v Ústeckém kraji a nabízí terasu, výhled na jezero, zázemí pro grilování, zahradu a sdílený obývací... Ubytování Prázdninový dům Nové Hraběcí se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Prázdninový dům Nové Hraběcí má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Nové Hraběcí momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chalupa Nove Hrabeci

9,5

Chalupa Nove Hrabeci

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nove Hrabeci. Čtyřhvězdičkový prázdninový dům Chalupa Nové Hraběcí se nachází ve Šluknově v Ústeckém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chalupa Nove Hrabeci se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Nove Hrabeci má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Nove Hrabeci momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion Jungmannova

9,4

Penzion Jungmannova

Ubytování (Penzion) Penzion Jungmannova. Penzion Jungmannova se nachází ve Šluknově a nabízí venkovní bazén i bezplatné Wi-Fi. Součástí všech pokojů je posezení, TV a koupelna se sprchou. Ubytování Penzion Jungmannova se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Jungmannova má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Jungmannova momentálně evidujeme 107 recenzí.

Ubytování Chadimovi

9,4

Ubytování Chadimovi

Ubytování (Apartmán) Ubytování Chadimovi. Ubytování Chadimovi se nachází ve Šluknově a nabízí apartmán s možností vlastního stravování. Ubytování Ubytování Chadimovi se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Ubytování Chadimovi má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Ubytování Chadimovi momentálně evidujeme 71 recenzí.

Chaloupka Království

9,3

Chaloupka Království

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Království. Chaloupka království se nachází ve Šluknově, 38 km od Zhořelce. Prázdninový dům je vybavený TV s plochou obrazovkou a má 5 ložnic. Ubytování Chaloupka Království se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Go glamping in Šluknov

9

Go glamping in Šluknov

Ubytování (Kemp) Go glamping in Šluknov. Camping de Regenboog se nachází ve Šluknově a nabízí ubytování s terasou, kuchyňským koutem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Go glamping in Šluknov se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Country club Konírna

7,9

Country club Konírna

Ubytování (Penzion – hostinec) Country club Konírna. Country Club Konírna se nachází ve Šluknově. Nabízí bar, restauraci, zázemí pro grilování a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Country club Konírna se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Country club Konírna má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion – hostinec Country club Konírna momentálně evidujeme 93 recenzí.

Romantic caravan for 2

Romantic caravan for 2

Ubytování (Kemp) Romantic caravan for 2. Romantic caravan for 2 nabízí ubytování se vstupem do zahrady ve Šluknově. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Karavany mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Romantic caravan for 2 se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Camping de Regenboog

Camping de Regenboog

Ubytování (Prázdninový dům) Camping de Regenboog. Camping de Regenboog se nachází ve Šluknově a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Camping de Regenboog se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Camping de Regenboog nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Tent for one person

Tent for one person

Ubytování (Kemp) Tent for one person. With mountain views, Tent for one person is located in Šluknov and has free WiFi. The camping offers a children's playground. Ubytování Tent for one person se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Kemp Tent for one person nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Tent for 2 persons

Tent for 2 persons

Ubytování (Kemp) Tent for 2 persons. Set in Šluknov, 20 km from Bautzen, Tent for 2 persons offers a garden and free WiFi. Ubytování Tent for 2 persons se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Camping de Regenboog Tent 4 persons

Camping de Regenboog Tent 4 persons

Ubytování (Luxusní stan) Camping de Regenboog Tent 4 persons. Boasting a garden, Camping de Regenboog Tent 4 persons provides accommodation in Šluknov with free WiFi and mountain views. Ubytování Camping de Regenboog Tent 4 persons se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Luxusní stan Camping de Regenboog Tent 4 persons nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chatka PASHA v přírodě - celý dům - poblíž národního parku České Švýcarsko

chatka PASHA v přírodě - celý dům - poblíž národního parku České Švýcarsko

Ubytování (Prázdninový dům) chatka PASHA v přírodě - celý dům - poblíž národního parku České Švýcarsko. Chatka PASHA v přírodě - celý dům - poblíž národního parku České Švýcarsko is located in Šluknov. Ubytování chatka PASHA v přírodě - celý dům - poblíž národního parku České Švýcarsko se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Miluska

Miluska

Ubytování (Prázdninový dům) Miluska. Prázdninový dům Miluška ve Šluknově nabízí terasu a zázemí pro grilování. Prázdninový dům má kuchyň, TV, posezení a koupelnu. Ubytování Miluska se nachází ve městě Šluknov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Miluska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Království

Chalupa Království

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Království. Chalupa Království se nachází ve Šluknově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 1 koupelnu. Do Görlitzu je to odsud 39 km. Ubytování Chalupa Království se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).