Hledat

Ubytování

CHATA POD VLEKEM Chata

121 Český Jiřetín, Český Jiřetín, 436 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) CHATA POD VLEKEM. CHATA POD VLEKEM se nachází v Českém Jiřetíně a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. 46 km od Chemnitzu. Ubytování CHATA POD VLEKEM se nachází ve městě Český Jiřetín (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování CHATA POD VLEKEM

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. CHATA POD VLEKEM se nachází v Českém Jiřetíně a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. 46 km od Chemnitzu. Chata má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Karlovy Vary je to 72 km. Chata stojí 41 km od Drážďan a 49 km od Bad Schandau.

Jiná ubytování ve městě Český Jiřetín

Penzion Stará hračkárna

9,7

Penzion Stará hračkárna

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará hračkárna. Penzion Stará hračkárna stojí v klidné části Českého Jiřetína, 1 km od hranice s Německem. Ubytování Penzion Stará hračkárna se nachází ve městě Český Jiřetín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Stará hračkárna má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Stará hračkárna momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány Český Jiřetín

9,5

Apartmány Český Jiřetín

Ubytování (Apartmán) Apartmány Český Jiřetín. Rustikálně zařízené Apartmány Český Jiřetín jsou situované v centru Českého Jiřetína, v blízkosti německých hranic a pouhých 700 metrů od místního... Ubytování Apartmány Český Jiřetín se nachází ve městě Český Jiřetín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Český Jiřetín má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Český Jiřetín momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chalupa s apartmány

9,1

Chalupa s apartmány

Ubytování (Chata) Chalupa s apartmány. Chalupa s apartmány se nachází v Českém Jiřetíně, 500 metrů od lyžařského areálu Čerťák, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Chalupa s apartmány se nachází ve městě Český Jiřetín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa s apartmány má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalupa s apartmány momentálně evidujeme 5 recenzí.

Žlutý dům - chalupa Krušné hory

Žlutý dům - chalupa Krušné hory

Ubytování (Prázdninový dům) Žlutý dům - chalupa Krušné hory. Žlutý dům - chalupa Krušné hory se nachází v Českém Jiřetíně v Ústeckém kraji a nabízí terasu. 46 km od Chemnitzu. Ubytování Žlutý dům - chalupa Krušné hory se nachází ve městě Český Jiřetín (Česko - Ústecký kraj).

U Flájského potoka

U Flájského potoka

Ubytování (Prázdninový dům) U Flájského potoka. U Flájského potoka is set in Český Jiřetín and offers a garden. The accommodation features free WiFi. The holiday home also features 2 bathrooms. Ubytování U Flájského potoka se nachází ve městě Český Jiřetín (Česko - Ústecký kraj).

Chata 100 Český Jiřetín

Chata 100 Český Jiřetín

Ubytování (Chata) Chata 100 Český Jiřetín. Chata 100 se nachází v Českém Jiřetíně, 45 km od města Chemnitz. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chata 100 Český Jiřetín se nachází ve městě Český Jiřetín (Česko - Ústecký kraj).