Hledat

Ubytování

Chalupa Mája Prázdninový dům

Janov, Hřensko, 405 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Mája. Chalupa Mája se nachází v Hřensku a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 25 km od Pirny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Mája se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Chalupa Mája

25 km od Pirny. Prázdninový dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Na letiště Václava Havla Praha je to 83 km. Chalupa Mája má také terasu. Chalupa Mája se nachází v Hřensku a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování je vzdálené 42 km od Drážďan a 10 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Hřensko

TRIXI´S GUESTHOUSE

9,8

TRIXI´S GUESTHOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) TRIXI´S GUESTHOUSE. TRIXI'S GUESTHOUSE se nachází v Hřensku a nabízí gril, zahradu, vlastní bankomat a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům TRIXI´S GUESTHOUSE momentálně evidujeme 29 recenzí.

hřensko 114

9,7

hřensko 114

Ubytování (Prázdninový dům) hřensko 114. Prázdninový dům Hřensko 114 se nachází v Hřensku a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování hřensko 114 se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování hřensko 114 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům hřensko 114 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hřensko32

9,4

Hřensko32

Ubytování (Apartmány) Hřensko32. Hřensko 32 se nachází v Hřensku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má ložnici a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hřensko32 se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

U Fořta

9

U Fořta

Ubytování (Hotel) U Fořta. U Fořta se nachází v národním parku České Švýcarsko, 6 km od Hřenska, a nabízí restauraci s terasou. Ubytování U Fořta se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U Fořta má celkové hodnocení 9. Pro Hotel U Fořta momentálně evidujeme 1540 recenzí.

Stara Plynarna

9

Stara Plynarna

Ubytování (Penzion) Stara Plynarna. Stará Plynárna leží v Hřensku a poskytuje restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Stara Plynarna se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Stara Plynarna má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Stara Plynarna momentálně evidujeme 119 recenzí.

Hotel U Lípy

8,7

Hotel U Lípy

Ubytování (Hotel) Hotel U Lípy. Hotel U Lípy se nachází v Hřensku a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel U Lípy se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel U Lípy má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Lípy momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion u Jezevce

8,6

Penzion u Jezevce

Ubytování (Penzion) Penzion u Jezevce. Penzion u Jezevce se nachází v Hřensku a nabízí bar, terasu, a za příplatek soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion u Jezevce se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Garden Hotel Mezná

8,6

Garden Hotel Mezná

Ubytování (Hotel) Garden Hotel Mezná. Rodinný hotel Garden Mezná se nachází v Mezné uprostřed rozlehlé soukromé zahrady v srdci Národního parku České Švýcarsko. Ubytování Garden Hotel Mezná se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Garden Hotel Mezná má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Garden Hotel Mezná momentálně evidujeme 537 recenzí.

Penzion Na Vyhlídce

8,6

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází v Hřensku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Zahrnuje zahradu a terasu. Můžete si zde zdarma půjčit kola. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Na Vyhlídce má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Na Vyhlídce momentálně evidujeme 344 recenzí.

Pension Pastis

8,6

Pension Pastis

Ubytování (Penzion) Pension Pastis. Pension Pastis se nachází v Janově, 1 200 metrů od Národního parku České Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Pastis se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Pastis má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Pastis momentálně evidujeme 179 recenzí.

Penzion Přívoz

8,6

Penzion Přívoz

Ubytování (Penzion) Penzion Přívoz. Penzion Přívoz se nachází v Hřensku, 58 km od Drážďan, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzion Přívoz se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Přívoz má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Přívoz momentálně evidujeme 271 recenzí.

Penzion u Marešů

8,4

Penzion u Marešů

Ubytování (Penzion) Penzion u Marešů. Penzion u Marešů se nachází v Hřensku, 1,5 km od národního parku Česko-Saské Švýcarsko. Ubytování Penzion u Marešů se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion u Marešů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Marešů momentálně evidujeme 198 recenzí.

Apartmány Petra

8

Apartmány Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmány Petra. Apartmány Petra jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Hřensku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Petra se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Petra má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Apartmány Petra momentálně evidujeme 26 recenzí.

Pension Ella

8

Pension Ella

Ubytování (Penzion) Pension Ella. Penzion Ella se nachází v Hřensku a nabízí terasu. Z ubytování se otevírá výhled na řeku. V každém pokoji je rychlovarná konvice a lednice. Ubytování Pension Ella se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Praha

7,9

Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Praha. Hotel Praha se nachází ve Hřensku v Národním parku České Švýcarsko - historie hotelu sahá až do roku 1910. Ubytování Hotel Praha se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Praha má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Praha momentálně evidujeme 388 recenzí.

Hotel Mezní Louka

7,9

Hotel Mezní Louka

Ubytování (Hotel) Hotel Mezní Louka. Okouzlující Hotel Mezní Louka byl založen roku 1892 knížetem Edmundem von Clary-Aldringenem. Ubytování Hotel Mezní Louka se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Mezní Louka má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Mezní Louka momentálně evidujeme 846 recenzí.

Hotel Hubert

7,4

Hotel Hubert

Ubytování (Hotel) Hotel Hubert. Hotel Hubert se nachází v Hřensku a nabízí vlastní bar, zahradu, terasu, pokoje s kuchyní a vlastní koupelnou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Hubert se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Hubert má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Hubert momentálně evidujeme 17 recenzí.

Economy Apartments České Švýcarsko

7,2

Economy Apartments České Švýcarsko

Ubytování (Apartmán) Economy Apartments České Švýcarsko. Economy Apartments České Švýcarsko se nachází v Hřensku. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici za příplatek. Ubytování Economy Apartments České Švýcarsko se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Economy Apartments České Švýcarsko má celkové hodnocení 7,2. Pro Apartmán Economy Apartments České Švýcarsko momentálně evidujeme 106 recenzí.

Restaurace a Penzion Oáza

7,1

Restaurace a Penzion Oáza

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Oáza. Penzion Oáza se nachází v Hřensku, pouhých 500 metrů od Labe. Nabízí kouzelné ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením uprostřed Českého Švýcarska. Ubytování Restaurace a Penzion Oáza se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Oáza má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Restaurace a Penzion Oáza momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Vlasta

6,9

Penzion Vlasta

Ubytování (Penzion) Penzion Vlasta. Penzion Vlasta se nachází v Hřensku a nabízí restauraci, zahradu, bar, výhled na řeku a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Penzion Vlasta se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Vlasta má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Penzion Vlasta momentálně evidujeme 209 recenzí.

Labský Dvůr

Labský Dvůr

Ubytování (Privát) Labský Dvůr. Labský Dvůr se nachází v Hřensku, 49 km od obce Kurort Altenberg. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Labský Dvůr se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Holiday Home Hrensko X

Holiday Home Hrensko X

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hrensko X. Prázdninový dům Hřensko X se nachází v Hřensku v Ústeckém kraji. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Holiday Home Hrensko X se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Hrensko X nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hrensko31

Hrensko31

Ubytování (Penzion) Hrensko31. Hrensko31 offers rooms in Hřensko. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. The accommodation provides free WiFi. Ubytování Hrensko31 se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Kotva

Hotel Kotva

Ubytování (Penzion) Hotel Kotva. Hotel Kotva se nachází v Hřensku. Na místě je terasa, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kotva se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Mezná 85

Mezná 85

Ubytování (Privát) Mezná 85. Mezná 85 se nachází v Hřensku a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 44 km od Drážďan a 12 km od Bad Schandau. Ubytování Mezná 85 se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Pension Jitřenka Hřensko

Pension Jitřenka Hřensko

Ubytování (Hotel) Pension Jitřenka Hřensko. Pension Jitřenka Hřensko se nachází v Hřensku a nabízí bar a terasu. K dispozici je dále pokojová služba, restaurace a gril. V hotelu jsou i rodinné... Ubytování Pension Jitřenka Hřensko se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány U Lípy

Apartmány U Lípy

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Lípy. Apartmány U Lípy is set in Hřensko. Dresden is 40 km from the apartment, while Bad Schandau is 8 km away. Ubytování Apartmány U Lípy se nachází ve městě Hřensko (Česko - Ústecký kraj).