Hledat

Ubytování

Popis ubytování Byt v blízkosti centra

Byt v blízkosti centra se nachází v Klášterci nad Ohří a nabízí restauraci. Na letiště Karlovy Vary je to 28 km. Apartmán je vzdálený 28 km od Karlových Varů a 16 km od lázeňského města Oberwiesenthal. 34 km od Seiffenu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Klášterec nad Ohří

Atlantis gate

9,5

Atlantis gate

Ubytování (Apartmán) Atlantis gate. Atlantis gate se nachází v Klášterci nad Ohří. Annaberg-Buchholz leží 37 km daleko. Do Karlových Varů je to také 37 km a Oberwiesenthal je vzdálený 30 km. Ubytování Atlantis gate se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Chata Hadov

8,6

Chata Hadov

Ubytování (Chata) Chata Hadov. Chata Hadov se nachází v Klášterci nad Ohří, 5 km od lyžařského areálu Alšovka, 17 km od lyžařského areálu Klínovec a 33 km od Kurort Oberwiesenthalu. Ubytování Chata Hadov se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chata Hadov má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata Hadov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Slávie

8,1

Hotel Slávie

Ubytování (Hotel) Hotel Slávie. Hotel Slávie se nachází v Klášterci nad Ohří. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Hotel Slávie se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Slávie má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Slávie momentálně evidujeme 51 recenzí.

Privát u Jezu

8,1

Privát u Jezu

Ubytování (Privát) Privát u Jezu. Privát U Jezu se nachází v Klášterci nad Ohří a nabízí sdílený lounge, zázemí pro grilování, terasu, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát u Jezu se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Privát u Jezu má celkové hodnocení 8,1. Pro Privát Privát u Jezu momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Bohemia Excellent

7,1

Hotel Bohemia Excellent

Ubytování (Hotel) Hotel Bohemia Excellent. Hotel Bohemia Excellent se nachází v historickém centru Klášterce nad Ohří, jen 300 metrů od zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a restauraci, která... Ubytování Hotel Bohemia Excellent se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Bohemia Excellent má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Bohemia Excellent momentálně evidujeme 121 recenzí.

Samostatný domeček-vlastní vchod

Samostatný domeček-vlastní vchod

Ubytování (Apartmán) Samostatný domeček-vlastní vchod. Samostatný domeček-vlastní vchod is set in Klášterec nad Ohří. The accommodation is 28 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Samostatný domeček-vlastní vchod se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán 2 Atlantis

Apartmán 2 Atlantis

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2 Atlantis. Apartmán 2 Atlantis is located in Klášterec nad Ohří. The accommodation is 37 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Apartmán 2 Atlantis se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Pension ASTORIA

Pension ASTORIA

Ubytování (Penzion) Pension ASTORIA. Pension ASTORIA se nachází v Klášterci nad Ohří a nabízí zahradu. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Pension ASTORIA se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Školka

Školka

Ubytování (Apartmány) Školka. Školka is located in Klášterec nad Ohří. Free WiFi is offered. Ubytování Školka se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Símalka

Apartmány Símalka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Símalka. Apartmány Símalka is set in Klášterec nad Ohří and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartmány Símalka se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Ubytovna Koky

Ubytovna Koky

Ubytování (Penzion) Ubytovna Koky. Set in Klášterec nad Ohří, Ubytovna Koky offers a terrace. Ubytování Ubytovna Koky se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).