Hledat

Ubytování

Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms Prázdninový dům

8220 Balatonalmádi, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms. Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms is situated in Balatonalmádi and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Popis ubytování Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms

Siófok is 44 km from the holiday home, while Balatonfüred is 14 km from the property. This holiday home has 4 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a microwave. The property is 21 km from Tihany, and complimentary private parking is offered. Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms is situated in Balatonalmádi and offers barbecue facilities.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Awesome home in Balantonalmádi w/ 4 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Sprcha
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Stolní tenis
 • Výhled na hory

Jiná ubytování ve městě Balatonalmádi

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytování (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Bella apartman Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytování (Prázdninový dům) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szabadságkilátó út 6 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Millennium. Villa Millennium Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, bar a parkování zdarma. Ubytování Villa Millennium se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytování (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytování Kriszta Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Vöröskő Vendégház. Vöröskő Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Balatonalmádi. Ubytování Vöröskő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytování Mimi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytování (Apartmány) Töreki Vendégház. Apartmány Töreki Vendégház se nacházejí ve městě Balatonalmádi a nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Töreki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytování (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Füge ház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytování (Penzion) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytování Szépkilátás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmónia Vendégház

9,7

Harmónia Vendégház

Ubytování (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Balatonalmádi. Ubytování Harmónia Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mesgye Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Levendulas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytování (Apartmány) Casa Montana. Casa Montana se nachází ve městě Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 21 Boutique Rooms

9,6

Villa 21 Boutique Rooms

Ubytování (Aparthotel) Villa 21 Boutique Rooms. Offering a garden, Villa 21 boutique rooms features accommodation in Balatonalmádi. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Villa 21 Boutique Rooms se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni nyaraló

9,6

Balatoni nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Balatoni nyaraló. Balatoni nyaraló is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytování Balatoni nyaraló se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytování (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytování Móra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytování (Penzion) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Azur Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyeső Apartment

9,5

Aranyeső Apartment

Ubytování (Apartmán) Aranyeső Apartment. Aranyeső Apartment se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Nabízí venkovní bazén a saunu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Aranyeső Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Balaton Apartman

9,4

Balaton Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton Apartman. Balaton Apartman se nachází v Balatonalmádi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Balaton Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytování Bogi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polaris Yacht Apartman

9,4

Polaris Yacht Apartman

Ubytování (Apartmány) Polaris Yacht Apartman. Situated in Balatonalmádi, Polaris Yacht Apartman offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. The apartment offers a terrace. Ubytování Polaris Yacht Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunyadi Villa

9,4

Hunyadi Villa

Ubytování (Apartmán) Hunyadi Villa. Hunyadi Villa se nachází v Balatonalmádi a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 23 km od Tihany. Ubytování Hunyadi Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytování (Apartmány) Csillag Villa. Csillag Villa se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě, pouhých 11 km od města... Ubytování Csillag Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOI Apartman

9,3

KOI Apartman

Ubytování (Apartmány) KOI Apartman. KOI Apartman jsou apartmány situované v Balatonalmádi, 24 km od Tihany. K dispozici je i sdílený lounge a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování KOI Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytování (Apartmán) Kazinczy Apartman. Kazinczy Apartman se nachází v Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od Balatonfüredu. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kazinczy Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Hotel Clariss

9,3

Hotel Clariss

Ubytování (Hotel) Hotel Clariss. Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí zahradu, terasu, bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádfedeles Apartmanház

9,3

Nádfedeles Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Nádfedeles Apartmanház. Nádfedeles Apartmanház se nachází v městečku Balatonalmádi, 1000 metrů od pláže. Součástí ubytování jsou terasy s panoramatickým výhledem na jezero... Ubytování Nádfedeles Apartmanház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytování (Apartmány) Duplex Apartman. Duplex Apartman se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duplex Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytování (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Csendeskert Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytování (Prázdninový dům) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování HarmonyHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Cseresznyés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytování (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytování Diós Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Stan és Panzió

9,2

Stan és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Stan és Panzió. Stan és Panzió se nachází v Balatonalmádi, 100 metrů od břehu jezera Balaton. Nabízí volný vstup do sauny a vířivky, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Stan és Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Tulip Luxus Apartment

9,1

Tulip Luxus Apartment

Ubytování (Apartmán) Tulip Luxus Apartment. Tulip Luxus Apartment offers accommodation in the heart of Balatonalmádi, 14 km from Siófok. Ubytování Tulip Luxus Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytování Casa Gabor se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Kővirág Vendégház

9,1

Kővirág Vendégház

Ubytování (Privát) Kővirág Vendégház. Kővirág Vendégház is situated in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kővirág Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytování (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku a nabízí terasu a zahradu s grilem a terasou. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Márta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytování (Penzion) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytování Adél Vendégház Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Borsi Apartman

9,1

Borsi Apartman

Ubytování (Apartmány) Borsi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Borsi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Borsi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytování (Apartmány) Vakáció Apartman. Apartmán Szentesifarm se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Vakáció Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Bors Szőlő Fogadó

9,1

Bors Szőlő Fogadó

Ubytování (Apartmán) Bors Szőlő Fogadó. Bors Szőlő Fogadó se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyň. Tento apartmán má balkon, ložnici, obývací pokoj a TV. Ubytování Bors Szőlő Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Vöröskő Panzió és Étterem

9

Vöröskő Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Vöröskő Panzió és Étterem. Penzion a restaurace Vöröskő se nachází v městečku Balatonalmádi, 100 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Vöröskő Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Pax

9

Hotel Villa Pax

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Pax. Hotel Villa Pax s okouzlující atmosférou Středomoří a velkým venkovním bazénem se nachází ve městě Balatonalmádi, nedaleko břehů jezera Balaton. Ubytování Hotel Villa Pax se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Manner villa

9

Manner villa

Ubytování (Prázdninový dům) Manner villa. Situated in Balatonalmádi in the Veszprem region, Manner villa has a patio and garden views. Ubytování Manner villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prima Porta Vendeghaz

8,9

Prima Porta Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Prima Porta Vendeghaz. Prima Porta Vendeghaz enjoys a quiet location in Balatonalmádi, an 8-minute walk from Lake Balaton. Ubytování Prima Porta Vendeghaz se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Apartmanház

8,8

Relax Apartmanház

Ubytování (Penzion) Relax Apartmanház. Relax Apartmanház se nachází v Balatonalmádi. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Relax Apartmanház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila Villa

8,8

Attila Villa

Ubytování (Apartmány) Attila Villa. Attila Villa se nachází ve městě Balatonalmádi u Balatonu, 300 metrů od centra města a 10 minut chůze od vlakového nádraží. Ubytování Attila Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Káptalan panzió

8,7

Káptalan panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Káptalan panzió. Situated in Balatonalmádi, 21 km from Tihany, Káptalan panzió features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Káptalan panzió se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröshegyi Panzió

8,7

Vöröshegyi Panzió

Ubytování (Apartmán) Vöröshegyi Panzió. Vöröshegyi Panzió is located in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. Ubytování Vöröshegyi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma apartman

8,7

Panoráma apartman

Ubytování (Privát) Panoráma apartman. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Panoráma apartman features a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Panoráma apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)