Hledat

Ubytování

Apartmány Etenia Apartmány

Mírové náměstí, Kadaň, 432 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Etenia. Apartmány Etenia se nachází v Kadani v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Etenia se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Etenia

K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Na letiště Karlovy Vary je to 32 km. Apartmán je vzdálený 32 km od Karlových Varů a 22 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Všechny apartmány mají posezení, TV s plochou obrazovkou, dobře vybavenou kuchyň, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu s přezůvkami. Apartmány Etenia se nachází v Kadani v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Kadaň

Apartmány u sv. Michaela

9,7

Apartmány u sv. Michaela

Ubytování (Privát) Apartmány u sv. Michaela. Apartmány u sv. Michaela se nacházejí v Kadani. Toto ubytování v soukromí poskytuje terasu. Ubytování v soukromí zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány u sv. Michaela se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

ubytování v centru města Kadaně

9,7

ubytování v centru města Kadaně

Ubytování (Penzion) ubytování v centru města Kadaně. Ubytování v centru města Kadaně se nachází v Kadani. Nabízí sdílenou kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování ubytování v centru města Kadaně se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Apartments U Kašny

9,4

Apartments U Kašny

Ubytování (Apartmán) Apartments U Kašny. Apartments U kašny jsou apartmány a studia s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma v Kadani. Ubytování Apartments U Kašny se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartments U Kašny má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments U Kašny momentálně evidujeme 227 recenzí.

Hotel Split

9,2

Hotel Split

Ubytování (Hotel) Hotel Split. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na břehu řeky Ohře. Ubytování Hotel Split se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Split má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Split momentálně evidujeme 257 recenzí.

Žatecká brána

9

Žatecká brána

Ubytování (Prázdninový dům) Žatecká brána. Prázdninový dům Žatecká brána se nachází v Kadani v Ústeckém kraji a nabízí balkon a terasu. Prázdninový dům dále zahrnuje TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Žatecká brána se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Penzion U Johanky

8,9

Penzion U Johanky

Ubytování (Penzion) Penzion U Johanky. Penzion U Johanky se nachází v centru historického města Kadaň v západních Čechách a nabízí ubytování s parkováním zdarma v soukromém dvoře. Ubytování Penzion U Johanky se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion U Johanky má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Johanky momentálně evidujeme 84 recenzí.

Penzion U Karla IV.

8,9

Penzion U Karla IV.

Ubytování (Penzion) Penzion U Karla IV.. Penzion U Karla IV se nachází v centru Kadaně a nabízí parní saunu, fitness centrum, power plate a kolagenovou terapii. Ubytování Penzion U Karla IV. se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion U Karla IV. má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Karla IV. momentálně evidujeme 284 recenzí.

Apartmány REKO Kadaň

8,7

Apartmány REKO Kadaň

Ubytování (Apartmán) Apartmány REKO Kadaň. Apartmány REKO Kadaň nabízejí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi v Kadani. Ubytování Apartmány REKO Kadaň se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány REKO Kadaň má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmány REKO Kadaň momentálně evidujeme 246 recenzí.

Penzion Bily Beranek

7,8

Penzion Bily Beranek

Ubytování (Penzion) Penzion Bily Beranek. Tento penzion se nachází v historickém centru královského města Kadaň, 220 metrů od hlavního náměstí. Hotelová restaurace podává českou kuchyni. Ubytování Penzion Bily Beranek se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Bily Beranek má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Bily Beranek momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Mova

Penzion Mova

Ubytování (Penzion) Penzion Mova. Penzion Mova stojí jen 5 minut chůze od centra Kadaně a zahrnuje restauraci podávající česká jídla, bowlingovou hernu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Mova se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Relax Kadaň

Penzion Relax Kadaň

Ubytování (Penzion) Penzion Relax Kadaň. Penzion Relax Kadaň nabízí ubytování v Kadani. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ve všech pokojích je šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a koupelna. Ubytování Penzion Relax Kadaň se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Penzion Penzion Relax Kadaň nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Lomazice-chat. oblast

Holiday home Lomazice-chat. oblast

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lomazice-chat. oblast. Prázdninový dům Holiday home Lomazice-chat. oblast se nachází v Kadani, 33 km od Karlových Varů, 24 km od německých lázní Kurort Oberwiesenthal a 33 km od... Ubytování Holiday home Lomazice-chat. oblast se nachází ve městě Kadaň (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Lomazice-chat. oblast nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány U sv. Anny

Apartmány U sv. Anny

Ubytování (Apartmány) Apartmány U sv. Anny. Located in Kadaň, Apartmány U sv. Anny provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmány U sv. Anny se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Chata v zátoce - Nechranice

Chata v zátoce - Nechranice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v zátoce - Nechranice. Chata v zátoce - Nechranice is set in Kadaň. The property features garden views. The holiday home comes with a flat-screen TV and a living room. Ubytování Chata v zátoce - Nechranice se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).