Hledat

Ubytování

Apartmán Tour Apartmán

Světlík 51, Horní Podluží, 407 57, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tour. Apartmán Tour se nachází v Horním Podluží v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 44 km od Pirny. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Tour se nachází ve městě Horní Podluží (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Apartmán Tour

Na letiště Václava Havla Praha je to 89 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Apartmán Tour se nachází v Horním Podluží v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán Tour stojí 42 km od Zhořelce a 29 km od Bad Schandau. 44 km od Pirny. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Horní Podluží

Chalupa Na Žofíně

9,5

Chalupa Na Žofíně

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Žofíně. Chalupa Na Žofíně se nachází v Horním Podluží. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa Na Žofíně se nachází ve městě Horní Podluží (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Na Žofíně má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Na Žofíně momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa U kačáku

Chalupa U kačáku

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U kačáku. Chalupa U kačáku se nachází v Horním Podluží a nabízí přístup na sjezdovku a zahradu. V okolí se mohou hosté věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Chalupa U kačáku se nachází ve městě Horní Podluží (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa U kačáku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u vleku Horní Podluží

Chalupa u vleku Horní Podluží

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u vleku Horní Podluží. Chalupa u vleku Horní Podluží se nachází v obci Horní Podluží a nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u vleku Horní Podluží se nachází ve městě Horní Podluží (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa u vleku Horní Podluží nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Horní Podluží

Chalupa Horní Podluží

Ubytování (Apartmán) Chalupa Horní Podluží. Chalupa Horní Podluží nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají sporák, mikrovlnnou troubu a myčku. Ubytování Chalupa Horní Podluží se nachází ve městě Horní Podluží (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Chalupa Horní Podluží nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.