Hledat

Ubytování

Apartmán Kašperky Apartmán

Nová, Kašperské Hory, 341 92, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kašperky. Apartmán Kašperky se nachází v Kašperských Horách. 28 km od Zwieselu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Kašperky se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Popis ubytování Apartmán Kašperky

28 km od Zwieselu. Apartmán je vzdálený 34 km od Bodenmais a 50 km od Viechtachu. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán Kašperky se nachází v Kašperských Horách. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Kašperské Hory

Penzion Na Habeši

9,9

Penzion Na Habeši

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Habeši. Penzion Na Habeši se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperky a vleku Kašperky 2. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Habeši se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na Habeši má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na Habeši momentálně evidujeme 110 recenzí.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmány Redfoxapartment se nacházejí v centru Kašperských Hor, gotickém nejvýše položeném městě České republiky, 26 km od obce Bayerisch Eisenstein, a... Ubytování Redfoxapartment se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Redfoxapartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Redfoxapartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Nadejov

9,9

Penzion Nadejov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadejov. Penzion Nadějov se nachází ve městě Žlíbek, 36 km od Bodenmaisu a 5 km od Kašperských Hor. Ubytování Penzion Nadejov se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Nadejov má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Nadejov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán u Kovářů

9,8

Apartmán u Kovářů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kovářů. Apartmán u Kovářů se nachází v Kašperských horách, pouhé 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Kašperské Hory a 3,3 km od údolí Amally. Ubytování Apartmán u Kovářů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán u Kovářů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Kovářů momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji, 37 km od Bodenmais, a nabízí sezónní venkovní bazén a lyžařskou školu. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chalupa na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Chalupa na Šumavě momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartment Brusinka

9,7

Apartment Brusinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Brusinka. Apartmán Brusinka se nachází na okraji Kašperských Hor, 5 minut chůze od náměstí i od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Brusinka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartment Brusinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Brusinka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday Home U Fišerů

9,7

Holiday Home U Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Fišerů. Tento prázdninový dům se nachází v Kašperských Horách a nabízí terasu. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a do města Bodenmais je to 35 km. Ubytování Holiday Home U Fišerů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Holiday Home U Fišerů má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Fišerů momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán Mocca

9,6

Apartmán Mocca

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mocca. Apartmán Mocca se nachází v Kašperských Horách, méně než 1 km od Kašperského dětského vleku i vleku Kašpersky 1 a 12 minut chůze od vleku Kašperský 2. Ubytování Apartmán Mocca se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Mocca má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Mocca momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány na Šumavě

9,4

Apartmány na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Šumavě. Apartmány Na Šumavě se nachází v Kašperských Horách, jen 5 minut chůze od nejbližších sjezdovek s osvětlením. Ubytování Apartmány na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány na Šumavě má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány na Šumavě momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

9,4

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmany A.Ša Kašperské Hory. Apartmány A.Ša Kašperské Hory najdete ve městě Kašperské Hory, 800 metrů od stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany A.Ša Kašperské Hory momentálně evidujeme 214 recenzí.

Kašperky 440

9,4

Kašperky 440

Ubytování (Privát) Kašperky 440. Kašperky 440 se nachází v Kašperských Horách, nedaleko dětského vleku a vleků Kašperský 1 a Kašperský 2. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kašperky 440 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Kašperky 440 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Kašperky 440 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Na Prádle

9,4

Apartmány Na Prádle

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Prádle. Apartmány Na Prádle se nacházejí v Kašperských Horách, pouhých 300 metrů od nejbližších sjezdovek a centra města, a nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Apartmány Na Prádle se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Na Prádle má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Na Prádle momentálně evidujeme 108 recenzí.

ČS Robin Oil Kašperské Hory

9,4

ČS Robin Oil Kašperské Hory

Ubytování (Apartmán) ČS Robin Oil Kašperské Hory. ČS Robin Oil Kašperské Hory se nachází v Kašperských horách, 1,6 km od dětského lyžařského vleku a 1,7 km od lyžařského vleku Kašperský 2. Ubytování ČS Robin Oil Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování ČS Robin Oil Kašperské Hory má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ČS Robin Oil Kašperské Hory momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmány Mikeš

9,3

Apartmány Mikeš

Ubytování (Apartmán) Apartmány Mikeš. Apartmány Mikeš se nachází 1,2 km od dětského vleku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Mikeš se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Mikeš má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Mikeš momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Na Solné stezce

9,2

Penzion Na Solné stezce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Solné stezce. Penzion Na Solné stezce se nachází v centru města Kašperské Hory na okraji národního parku Šumava, jen 300 metrů od sjezdovek. Ubytování Penzion Na Solné stezce se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na Solné stezce má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Na Solné stezce momentálně evidujeme 96 recenzí.

Nad Zlatým Potokem

9,2

Nad Zlatým Potokem

Ubytování (Apartmán) Nad Zlatým Potokem. Nad Zlatým Potokem se nachází v Kašperských Horách, necelý 1 km od dětského vleku Kašperské Babylift a 11 minut pěšky od vleku Kašpersky 2. Ubytování Nad Zlatým Potokem se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Nad Zlatým Potokem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Nad Zlatým Potokem momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán v Kašperských Horách

9

Apartmán v Kašperských Horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Kašperských Horách. Apartmán v Kašperských Horách se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od vleku Kašperské Babylift, necelý 1 km od vleku Kašperský 2 a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán v Kašperských Horách se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Kašperk

9

Hotel Kašperk

Ubytování (Hotel) Hotel Kašperk. Hotel Kašperk se nachází v samém srdci Kašperských Hor, nedaleko záhadného stejnojmenného hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a zdarma... Ubytování Hotel Kašperk se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Kašperk má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Kašperk momentálně evidujeme 304 recenzí.

Penzion Rychta na Račánku

9

Penzion Rychta na Račánku

Ubytování (Penzion) Penzion Rychta na Račánku. Rychta na Račánku se nachází ve výšce 830 metrů nad mořem v Kašperských Horách na Šumavě, ve vzdálenosti 1,5 km od hradu Kašperk. Ubytování Penzion Rychta na Račánku se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Rychta na Račánku má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rychta na Račánku momentálně evidujeme 140 recenzí.

Rezidence VOGELSANG

9

Rezidence VOGELSANG

Ubytování (Penzion) Rezidence VOGELSANG. Penzion Rezidence VOGELSANG se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperské. Nabízí zahradu, terasu, fitness centrum, restauraci a bar. Ubytování Rezidence VOGELSANG se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Rezidence VOGELSANG má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Rezidence VOGELSANG momentálně evidujeme 27 recenzí.

Nebespán

9

Nebespán

Ubytování (Hotel) Nebespán. Moderní butikový hotel Nebespán se nachází na hlavním náměstí malebné města Kašperské Hory ležícího na území národního parku Šumava a nabízí ubytování s... Ubytování Nebespán se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Nebespán má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Nebespán momentálně evidujeme 127 recenzí.

U Kašny

8,6

U Kašny

Ubytování (Penzion) U Kašny. U Kašny je penzion situovaný v centru Kašperských Hor, 500 metrů od vleku lyžařského areálu Kašperky. Nabízí prakticky zařízené ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování U Kašny se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování U Kašny má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion U Kašny momentálně evidujeme 126 recenzí.

Penzion u Lebedů

8,4

Penzion u Lebedů

Ubytování (Penzion) Penzion u Lebedů. Penzion U Lebedů se nachází v Kašperských horách, 4,4 km od dětské lanovky Kašperské. Ubytování Penzion u Lebedů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion u Lebedů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Lebedů momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Modrava

8,4

Hotel Modrava

Ubytování (Hotel) Hotel Modrava. Hotel Modrava v Národním parku Šumava nabízí restauraci s výběrem à la carte, vířivku a saunu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Modrava se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Modrava má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Modrava momentálně evidujeme 312 recenzí.

Pension Efekt No 2

8,3

Pension Efekt No 2

Ubytování (Penzion) Pension Efekt No 2. Pension Efekt No 2 se nachází v obci Srní, 13 km od lyžařského areálu Kašperské hory. Ubytování Pension Efekt No 2 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Opolenec

8,2

Opolenec

Ubytování (Apartmán) Opolenec. Apartmán Opolenec se nachází v Kašperských Horách a nabízí zahradu s grilem. Lyžařské areály Kašperky a Špičák jsou vzdálené 5 km. Ubytování Opolenec se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Opolenec má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Opolenec momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hotel Srní depandance - Šumava

8

Hotel Srní depandance - Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Srní depandance - Šumava. Hotel Srní se nachází uprostřed krásné šumavské přírody, obklopený čerstvým vzduchem, rybníky a svěžími zelenými lesy, a nabízí vyhřívaný bazén, saunu a... Ubytování Hotel Srní depandance - Šumava se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Srní depandance - Šumava má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Srní depandance - Šumava momentálně evidujeme 307 recenzí.

Hostel Kašperské Hory

7,7

Hostel Kašperské Hory

Ubytování (Hostel) Hostel Kašperské Hory. Hostel Kašperské Hory se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od dětského vleku Kašperský a méně než 1 km od Kašperského 2. Ubytování Hostel Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Rustikale und grosszügige Ferienwohnung

Rustikale und grosszügige Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Rustikale und grosszügige Ferienwohnung. Located in Kašperské Hory in the Pilsen region, Rustikale und grosszügige Ferienwohnung features a balcony and garden views. Ubytování Rustikale und grosszügige Ferienwohnung se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Modrásek

Hotel Modrásek

Ubytování (Hotel) Hotel Modrásek. Boasting a terrace and free WiFi, Hotel Modrásek is set in Kašperské Hory. Ubytování Hotel Modrásek se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Pension GRANTL

Pension GRANTL

Ubytování (Penzion) Pension GRANTL. Pension GRANTL se nachází v Kašperských Horách, 1 km od dětského vleku a 1,1 km od vleku Kašperský 2. Ubytování Pension GRANTL se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na náměstí. Apartmán na náměstí se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od dětského vleku Babylift a vleků Kašperský 1 a 2. Ubytování Apartmán na náměstí se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Kristýna

Pension Kristýna

Ubytování (Penzion) Pension Kristýna. Pension Kristýna in Kašperské Hory provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Pension Kristýna se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Kašperskohorský Ofir

Kašperskohorský Ofir

Ubytování (Apartmány) Kašperskohorský Ofir. Ubytování Kašperskohorský Ofir se nachází v Kašperských Horách. Lze zde zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Kašperskohorský Ofir se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Redfoxapartment Garden

Redfoxapartment Garden

Ubytování (Apartmány) Redfoxapartment Garden. Redfoxapartment Garden se nachází v Kašperských Horách, 46 km od Waldkirchenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Redfoxapartment Garden se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování v soukromí Červená

Ubytování v soukromí Červená

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v soukromí Červená. Ubytování v soukromí Červená se nachází v Kašperských Horách, 3,5 km od lyžařských vleků Kašperský 1, Kašperský 2 i dětského vleku. Ubytování Ubytování v soukromí Červená se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Prázdninový dům Ubytování v soukromí Červená nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Červená

Pension Červená

Ubytování (Penzion) Pension Červená. Featuring a garden, a terrace as well as a shared lounge, Pension Červená is located in Kašperské Hory, 3.5 km from Kašpersky 1. Around 3. Ubytování Pension Červená se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Penzion Pension Červená nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Charmante Ferienwohnung für Pärchen

Charmante Ferienwohnung für Pärchen

Ubytování (Apartmán) Charmante Ferienwohnung für Pärchen. Charmante Ferienwohnung für Pärchen se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízí terasu. 44 km od Waldkirchenu. Ubytování Charmante Ferienwohnung für Pärchen se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Kristýna

Pension Kristýna

Ubytování (Penzion) Pension Kristýna. Pension Kristýna se nachází v Kašperských Horách a nabízí ubytování pouze pro dospělé, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Pension Kristýna se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

samota Hajenka NEBE

samota Hajenka NEBE

Ubytování (Apartmány) samota Hajenka NEBE. Samota Hájenka NEBE se nachází v Kašperských Horách, 2,8 km od lanovek Kašperské Babylift a Kašpersky 2, a nabízí vybavení pro grilování a dětské hřiště. Ubytování samota Hajenka NEBE se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány v pivovaru

Apartmány v pivovaru

Ubytování (Aparthotel) Apartmány v pivovaru. Apartmány v pivovaru se nachází v Kašperských Horách. Jsou vybavené pračkou, TV s plochou obrazovkou, rozkládací pohovkou, šatní skříní a krbem. Ubytování Apartmány v pivovaru se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Charmante Ferienwohnung im Landhausstil

Charmante Ferienwohnung im Landhausstil

Ubytování (Apartmán) Charmante Ferienwohnung im Landhausstil. Situated in Kašperské Hory in the Pilsen region, Charmante Ferienwohnung im Landhausstil features a patio. Ubytování Charmante Ferienwohnung im Landhausstil se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Nerudovka

Apartmán Nerudovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nerudovka. Apartmán Nerudovka se nachází ve městě Kašperské Hory, necelý 1 km od lyžařského vleku Kašperky Babylift a 11 minut chůze od lyžařského vleku Kašperký 2. Ubytování Apartmán Nerudovka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartmán Nerudovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Abgeschiedene Ferienwohnung im Böhmerwald

Abgeschiedene Ferienwohnung im Böhmerwald

Ubytování (Apartmán) Abgeschiedene Ferienwohnung im Böhmerwald. Situated in Kašperské Hory in the Pilsen region, Abgeschiedene Ferienwohnung im Böhmerwald features a patio. Ubytování Abgeschiedene Ferienwohnung im Böhmerwald se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).