Hledat

Ubytování

Apartmán Arrosto Apartmán

Belvederská, Železná Ruda, 340 04, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Arrosto. Apartmán Arrosto se nachází v Železné Rudě. Ubytování je vzdálené 26 km od Viechtachu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Arrosto se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Popis ubytování Apartmán Arrosto

V okolí se lze věnovat lyžování. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je vzdálené 26 km od Viechtachu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Apartmán Arrosto se nachází v Železné Rudě. Apartmán je vzdálený 13 km od Bodenmais a 39 km od Deggendorfu. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s lednicí a sporákem, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Železná Ruda

Apartment No25 Residence Javor

9,9

Apartment No25 Residence Javor

Ubytování (Apartmán) Apartment No25 Residence Javor. Apartmán č.25 Rezidence Javor se nachází v Železné Rudě. Nabízí restauraci, vybavení pro grilování, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment No25 Residence Javor se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán PPS

9,7

Apartmán PPS

Ubytování (Apartmán) Apartmán PPS. Apartmán PPS se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanové dráhy Špičák a 1,3 km od lanovek Tatrapoma H 60 a Transporta II, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Apartmán PPS se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán PPS má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PPS momentálně evidujeme 26 recenzí.

Pension St. Moritz

9,6

Pension St. Moritz

Ubytování (Penzion) Pension St. Moritz. Pension St. Moritz se nachází v Železné Rudě a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování Pension St. Moritz se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Pamferka

9,6

Pension Pamferka

Ubytování (Penzion) Pension Pamferka. Pension Pamferka stojí uprostřed kopců a borovicových lesů. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné parkování. Ubytování Pension Pamferka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Pension Pamferka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Pamferka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Penzion Havelka

9,6

Penzion Havelka

Ubytování (Apartmán) Penzion Havelka. Penzion Havelka se nachází v centru Železné Rudy, jen 1 minutu chůze od lyžařského areálu Nad nádražím. Ubytování Penzion Havelka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Havelka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Havelka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartmány U Vaců

9,6

Apartmány U Vaců

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Vaců. Apartmány u Vaců se nachází v Železné Rudě, 4,4 km od lanové dráhy Špičák a 500 metrů od vleku Tatrapoma H 60. Ubytování Apartmány U Vaců se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány U Vaců má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány U Vaců momentálně evidujeme 106 recenzí.

Rezidence Šumava

9,6

Rezidence Šumava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Šumava. Rezidence Šumava se nachází v Železné Rudě, 3,2 km od lanovky Špičák, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Šumava se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Rezidence Šumava má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Rezidence Šumava momentálně evidujeme 101 recenzí.

Horské Apartmány Barabenka

9,4

Horské Apartmány Barabenka

Ubytování (Aparthotel) Horské Apartmány Barabenka. Horské Apartmány Barabenka se nachází v Železné Rudě, 1 km od lanové dráhy Špičák a vleku Lubák, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horské Apartmány Barabenka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Horské Apartmány Barabenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Horské Apartmány Barabenka momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmány Brevant

9,4

Apartmány Brevant

Ubytování (Apartmán) Apartmány Brevant. Apartmány Brevant se nachází v Železné Rudě, jen 300 metrů od lanovky Špičák, sjezdovek a bikeparku. Ubytování Apartmány Brevant se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Brevant má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Brevant momentálně evidujeme 28 recenzí.

Ubytování Špičácká ap2

9,4

Ubytování Špičácká ap2

Ubytování (Apartmán) Ubytování Špičácká ap2. Ubytování Špičácká ap2 se nachází v Železné Rudě. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je kuchyňský kout. Ubytování Ubytování Špičácká ap2 se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Chata Obzor

9,4

Chata Obzor

Ubytování (Apartmán) Chata Obzor. Chata Obzor se nachází 3,3 km od lanové dráhy Špičák a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Obzor se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chata Obzor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Obzor momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány Čertova chata Špičák

9,3

Apartmány Čertova chata Špičák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Čertova chata Špičák. Apartmány Čertova chata Špičák s Wi-Fi zdarma se nachází v Železné Rudě, 2,4 km od lanové dráhy Špičák. Ubytování Apartmány Čertova chata Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Čertova chata Špičák má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Čertova chata Špičák momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Anička

9,3

Apartmány Anička

Ubytování (Penzion) Apartmány Anička. Apartmány Anička se nacházejí v Železné Rudě, necelý 1 km od lanovky Špičák a 12 minut pěšky od vleku Zalomený. Ubytování Apartmány Anička se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Anička má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Apartmány Anička momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmány Rudík

9,3

Apartmány Rudík

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rudík. Apartmány Rudik se nachází v Železné Rudě, 500 metrů od lyžařských vlaků. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Rudík se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Rudík má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Rudík momentálně evidujeme 133 recenzí.

Chata Rozhlas

9,3

Chata Rozhlas

Ubytování (Apartmány) Chata Rozhlas. Chata Rozhlas se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Rozhlas se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Aura Špičák

9,3

Aura Špičák

Ubytování (Penzion) Aura Špičák. Aura se nachází na Špičáku, v samém srdci Šumavy a 3 km severně od Železné Rudy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s hřištěm a grilem. Ubytování Aura Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Aura Špičák má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Aura Špičák momentálně evidujeme 293 recenzí.

Apartmány Olympia

9,3

Apartmány Olympia

Ubytování (Apartmán) Apartmány Olympia. Apartmány Olympia se nachází ve Špičáku, 300 metrů od lanovky Špičák a 3 km od Železné Rudy v Plzeňském kraji, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Apartmány Olympia se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Olympia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Olympia momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmány Base Camp

9,2

Apartmány Base Camp

Ubytování (Apartmán) Apartmány Base Camp. Apartmány Base Camp se nacházejí v Železné Rudě a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Apartmány Base Camp se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Base Camp má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Base Camp momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Sirotek

9,2

Hotel Sirotek

Ubytování (Penzion) Hotel Sirotek. Hotel Sirotek stojí v Železné Rudě, 200 metrů od sportovního areálu Špičáku. Má restauraci a přímo na místě je malý dětský vlek. Ubytování Hotel Sirotek se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Rodinný Dům

9,2

Rodinný Dům

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinný Dům. Rodinný Dům se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanovky na Špičák a 1,2 km od vleků Tatrapoma H 60 a Transporta II. Ubytování Rodinný Dům se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Rodinný Dům má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Rodinný Dům momentálně evidujeme 17 recenzí.

Horský byt 1+1 v Železné Rudě

9,2

Horský byt 1+1 v Železné Rudě

Ubytování (Apartmán) Horský byt 1+1 v Železné Rudě. Horský byt 1+1 v Železné Rudě se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horský byt 1+1 v Železné Rudě se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Bike & wellness apartmán Borůvka

9,2

Bike & wellness apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Bike & wellness apartmán Borůvka. Bike & wellness apartmán Borůvka se nachází v Železné Rudě a nabízí restauraci a terasu. Ubytování Bike & wellness apartmán Borůvka se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Špičák sruby - Horní dům

9,1

Špičák sruby - Horní dům

Ubytování (Apartmán) Špičák sruby - Horní dům. Apartmán Špičák sruby - Horní dům se nachází pod vrcholem Špičák. Nabízí ubytování s kuchyní, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Špičák sruby - Horní dům se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Špičák sruby - Horní dům má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Špičák sruby - Horní dům momentálně evidujeme 9 recenzí.

Horský Apartmán Klostermann

9,1

Horský Apartmán Klostermann

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klostermann. Horský Apartmán Klostermann se nachází v Železné Rudě v Plzeňském kraji a nabízí balkon. Do Viechtachu je to 26 km. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Horský Apartmán Klostermann se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Böhmerwald

9,1

Pension Böhmerwald

Ubytování (Penzion) Pension Böhmerwald. Rodinný penzion Böhmerwald se nachází v centru Železné Rudy, jen 3 km od hranic s Německem. Má nekuřáckou restauraci, fitness centrum a saunu. Ubytování Pension Böhmerwald se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Pension Böhmerwald má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Böhmerwald momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Dominik

9,1

Penzion Dominik

Ubytování (Apartmán) Penzion Dominik. Penzion Dominik se nachází na okraji Železné Rudy, 500 metrů od lyžařského areálu Belvedér, a nabízí zázemí pro grilování v zahradě. Ubytování Penzion Dominik se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Dominik má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Dominik momentálně evidujeme 191 recenzí.

Orea Resort Horizont

9,1

Orea Resort Horizont

Ubytování (Hotel) Orea Resort Horizont. Orea Resort Horizont se nachází na jižním svahu hory Pancíř. Nabízí krytý bazén, wellness centrum a terasu s panoramatickým výhledem. Ubytování Orea Resort Horizont se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Orea Resort Horizont má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Orea Resort Horizont momentálně evidujeme 497 recenzí.

Apartmany Železná Ruda

9

Apartmany Železná Ruda

Ubytování (Apartmán) Apartmany Železná Ruda. Apartmány Železná Ruda se nacházejí v Železné Rudě, pouhých 200 metrů od lyžařského areálu U Nádraží, 2 km od lyžařského areálu Špičák a 10 km od... Ubytování Apartmany Železná Ruda se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmany Železná Ruda má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmany Železná Ruda momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytování Greiner

9

Ubytování Greiner

Ubytování (Penzion) Ubytování Greiner. Ubytování Greiner se nachází v Železné Rudě, necelý 1 km od lanové dráhy Špičák, a nabízí kasino a přímý přístup na lyžích na sjezdovku. Ubytování Ubytování Greiner se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Ubytování Greiner má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování Greiner momentálně evidujeme 87 recenzí.

Studia Relax

9

Studia Relax

Ubytování (Privát) Studia Relax. Studia Relax se nachází v Železné Rudě ležící na území národního parku Šumava, 200 metrů od místní lyžařských zařízení, a nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Studia Relax se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Studia Relax má celkové hodnocení 9. Pro Privát Studia Relax momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartman Vetrnik

9

Apartman Vetrnik

Ubytování (Apartmán) Apartman Vetrnik. Apartmán Větrník se nachází v Železné Rudě, 900 metrů od lanové dráhy Špičák, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartman Vetrnik se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartman Vetrnik má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Vetrnik momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Domino

9

Apartmány Domino

Ubytování (Apartmán) Apartmány Domino. Apartmány Domino se nacházejí 100 metrů od lyžařského střediska Špičák, 2 km od Železné Rudy, a nabízejí bezplatné Wi-Fi, TV, plně vybavenou kuchyň a... Ubytování Apartmány Domino se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Domino má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Domino momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion U Zlomené lyže

8,8

Penzion U Zlomené lyže

Ubytování (Penzion) Penzion U Zlomené lyže. Located in Železná Ruda, Penzion U Zlomené lyže offers a bar. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytování Penzion U Zlomené lyže se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Brčálník s balkonem

8,8

Apartmán Brčálník s balkonem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Brčálník s balkonem. Apartmán Brčálník s balkonem se nachází v Železné Rudě a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku a terasu. 28 km od Viechtachu. Ubytování Apartmán Brčálník s balkonem se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Casino&Hotel Admiral Alžbětín

8,8

Casino&Hotel Admiral Alžbětín

Ubytování (Hotel) Casino&Hotel Admiral Alžbětín. Casino&Hotel Admiral Alžbětín se nachází v Železné Rudě, 5 km od Lanové dráhy Špičák. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a kasino. Ubytování Casino&Hotel Admiral Alžbětín se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

ATC Železná Ruda

8,8

ATC Železná Ruda

Ubytování (Prázdninový areál) ATC Železná Ruda. ATC Železná Ruda se nachází u lesa, vedle lyžařského areálu Belveder. Nabízí Wi-Fi zdarma a snack bar přímo na místě. U domu lze také bezplatně parkovat. Ubytování ATC Železná Ruda se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování ATC Železná Ruda má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový areál ATC Železná Ruda momentálně evidujeme 179 recenzí.

Apartmány U šneka

8,7

Apartmány U šneka

Ubytování (Apartmán) Apartmány U šneka. Apartmány U šneka se nachází 400 metrů od centra Železné Rudy a lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány U šneka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány U šneka má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmány U šneka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartman Aneta

8,7

Apartman Aneta

Ubytování (Apartmán) Apartman Aneta. Apartman Aneta stojí na odlehlém místě uprostřed lesa, 2 km od lyžařského vleku Špičák a 5 km od Železné Rudy. Ubytování Apartman Aneta se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartman Aneta má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman Aneta momentálně evidujeme 23 recenzí.

Špičák - U Barabů

8,7

Špičák - U Barabů

Ubytování (Apartmán) Špičák - U Barabů. Špičák - U Barabů se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Špičák - U Barabů se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Karl

8,7

Hotel Karl

Ubytování (Hotel) Hotel Karl. Hotel Karl se nachází se v blízkosti lyžařských vleků na Špičáku a nabízí restauraci s krbem a prostornou terasu. Pokoje mají satelitní TV a koupelnu. Ubytování Hotel Karl se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Karl má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Karl momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartmán 206 Špičák

8,7

Apartmán 206 Špičák

Ubytování (Apartmán) Apartmán 206 Špičák. Apartmán 206 Špičák se nachází v Železné Rudě. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování. Ubytování Apartmán 206 Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán u Řezné

8,7

Apartmán u Řezné

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Řezné. Apartmán U Řezné nabízí ubytování s kuchyní a nachází se v Železné Rudě, necelý 1 km od lyžařského vleku Transporta II a 3,7 km od lanové dráhy Špičák. Ubytování Apartmán u Řezné se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán u Řezné má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán u Řezné momentálně evidujeme 15 recenzí.

Čertovo Jezero

8,7

Čertovo Jezero

Ubytování (Apartmán) Čertovo Jezero. Čertovo Jezero s Wi-Fi zdarma se nachází v Železné Rudě, 1,3 km od lanovky Špičák a 1,4 km od vleku Lubák. Ubytování Čertovo Jezero se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Čertovo Jezero má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Čertovo Jezero momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Nový Javor

8,7

Apartmány Nový Javor

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nový Javor. Apartmány Nový Javor se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Nový Javor se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Roklan

8,6

Pension Roklan

Ubytování (Penzion) Pension Roklan. Pension Roklan se nachází na Šumavě, 350 metrů od centra Železné Rudy, a nabízí pokoje, apartmán a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Roklan se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Pension Roklan má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Roklan momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion U Kaplicky

8,6

Penzion U Kaplicky

Ubytování (Penzion) Penzion U Kaplicky. Penzion U Kapličky je situován na klidném místě, pouhých 200 metrů od vlakového nádraží Železná Ruda. Ubytování Penzion U Kaplicky se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion U Kaplicky má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kaplicky momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Vyhlídka

8,5

Penzion Vyhlídka

Ubytování (Penzion) Penzion Vyhlídka. Penzion Vyhlídka in Železná Ruda features a bar and a garden. Guests can make use of a terrace. Ubytování Penzion Vyhlídka se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

SkiPenzion

8,5

SkiPenzion

Ubytování (Penzion) SkiPenzion. SkiPenzion se nachází v Železné Rudě, v blízkosti lanové dráhy Špičák i lyžařských vleků Transporta II a Transporta I. a 1,9 km od sjezdovky Spodní Šance. Ubytování SkiPenzion se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování SkiPenzion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion SkiPenzion momentálně evidujeme 139 recenzí.

U Jezerního Potoka

8,5

U Jezerního Potoka

Ubytování (Penzion) U Jezerního Potoka. Rodinný penzion U Jezerního potoka se nachází na klidném místě u lesa, 5 minut chůze od centra města. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování U Jezerního Potoka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování U Jezerního Potoka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion U Jezerního Potoka momentálně evidujeme 102 recenzí.