Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Rakovník

Ubytování v městech v okrese Rakovník

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Rakovník

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Rakovník

Vila Verunka

9,6

Vila Verunka

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Verunka. Vila Verunka se nachází v Senci. Nabízí bazén, terasu a zahradu. Ubytování Vila Verunka se nachází ve městě Senec (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Vila Verunka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Vila Verunka momentálně evidujeme 27 recenzí.

Villa George

9,2

Villa George

Ubytování (Penzion) Villa George. Villa George v Řevničově má dětské hřiště, parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa George se nachází ve městě Řevničov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Villa George má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Villa George momentálně evidujeme 89 recenzí.

Penzion v Budech

9,1

Penzion v Budech

Ubytování (Penzion) Penzion v Budech. Penzion v Budech se nachází v Křivoklátě a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zázemí pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion v Budech se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion v Budech má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion v Budech momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Kolonie

9,1

Hotel Kolonie

Ubytování (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie se nachází v klidné části krajinné oblasti Křivoklátsko, která patří na seznam chráněných památek UNESCO. Ubytování Hotel Kolonie se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Kolonie má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kolonie momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzion Agáta

9

Penzion Agáta

Ubytování (Penzion) Penzion Agáta. Penzion Agáta se nachází v Žehrově v České republice. V tomto penzionu je k dispozici satelitní TV. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. Ubytování Penzion Agáta se nachází ve městě Žehrov (Česko - Středočeský kraj).

Chata Přes kopec

9

Chata Přes kopec

Ubytování (Chata) Chata Přes kopec. Chata Přes kopec se nachází v obci Zbečno. Nabízí kuchyni a výhled do zahrady. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Přes kopec se nachází ve městě Zbečno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chata Přes kopec má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Přes kopec momentálně evidujeme 13 recenzí.

Ubytovani Sarka

9

Ubytovani Sarka

Ubytování (Apartmán) Ubytovani Sarka. Ubytování Šárka se nachází v Čisté a nabízí bezplatné Wi-Fi a vstup do zahrady s grilem. Ubytování Ubytovani Sarka se nachází ve městě Čistá (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytovani Sarka má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytovani Sarka momentálně evidujeme 66 recenzí.

Resort Vyhlídka Šlovice

9

Resort Vyhlídka Šlovice

Ubytování (Hotel) Resort Vyhlídka Šlovice. Resort Vyhlídka Šlovice se nachází v obci Hřebečníky a nabízí bezplatné Wi-Fi, služby concierge, restauraci, sezónní venkovní bazén a přepážku s... Ubytování Resort Vyhlídka Šlovice se nachází ve městě Hřebečníky (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Resort Vyhlídka Šlovice má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Resort Vyhlídka Šlovice momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotel Na Šustně

8,9

Hotel Na Šustně

Ubytování (Hotel) Hotel Na Šustně. Hotel Na Šustně se nachází v Krupé. Nabízí restauraci, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Na Šustně se nachází ve městě Krupá (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Na Šustně má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Na Šustně momentálně evidujeme 121 recenzí.

Hotel Berounka

8,9

Hotel Berounka

Ubytování (Hotel) Hotel Berounka. Hotel Berounka se nachází v Hřebečníkách a nabízí restauraci, zahradu a placené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Berounka se nachází ve městě Hřebečníky (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Burda

8,7

Penzion Burda

Ubytování (Penzion) Penzion Burda. Penzion Burda se nachází na klidném místě v Chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi Turnovem a Mnichovým Hradištěm. Ubytování Penzion Burda se nachází ve městě Žehrov (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Mutějovice

8,7

Ubytování Mutějovice

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Mutějovice. Ubytování Mutějovice se nachází v Mutějovicích a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Některé studia a pokoje mají kuchyňský kout s varnou deskou. Ubytování Ubytování Mutějovice se nachází ve městě Mutějovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování Mutějovice má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Ubytování Mutějovice momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hotel U Lípy

8,5

Hotel U Lípy

Ubytování (Hotel) Hotel U Lípy. Hotel U Lípy se nachází 500 metrů od pivovaru Krušovice a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné parkoviště, vinárnu a letní i zimní zahradu s koutkem pro... Ubytování Hotel U Lípy se nachází ve městě Krušovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Lípy má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel U Lípy momentálně evidujeme 263 recenzí.

Rozmaryn Hotel

8,4

Rozmaryn Hotel

Ubytování (Hotel) Rozmaryn Hotel. Hotel Rozmarýn se nachází v Rakovníku, pouhých 300 metrů od hlavního náměstí. Nabízí moderní ubytování a business centrum. Ubytování Rozmaryn Hotel se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rozmaryn Hotel má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Rozmaryn Hotel momentálně evidujeme 322 recenzí.

Ubytování Nové Strašecí

8,4

Ubytování Nové Strašecí

Ubytování (Apartmán) Ubytování Nové Strašecí. Ubytování Nové Strašecí se nachází v Novém Strašecí, 44 km od Prahy. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Nové Strašecí se nachází ve městě Nové Strašecí (Česko - Středočeský kraj).

Na samotě u lesa -Rasovna

8

Na samotě u lesa -Rasovna

Ubytování (Privát) Na samotě u lesa -Rasovna. Na samotě u lesa - Rasovna se nachází v Mšeckých Žehrovicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Na samotě u lesa -Rasovna se nachází ve městě Mšecké Žehrovice (Česko - Středočeský kraj).

Rozmaryn Apartments

7,9

Rozmaryn Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rozmaryn Apartments. Rozmaryn Apartments se nachází v Rakovníku. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rozmaryn Apartments se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rozmaryn Apartments má celkové hodnocení 7,9. Pro Aparthotel Rozmaryn Apartments momentálně evidujeme 112 recenzí.

Rekreační středisko Zdeslav

7,6

Rekreační středisko Zdeslav

Ubytování (Chata) Rekreační středisko Zdeslav. Rekreační středisko Zdeslav se nachází v klidném venkovském prostředí, 400 metrů od místních rybníků. Ubytování Rekreační středisko Zdeslav se nachází ve městě Čistá (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rekreační středisko Zdeslav má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Rekreační středisko Zdeslav momentálně evidujeme 38 recenzí.

Hotel Sýkora

7,3

Hotel Sýkora

Ubytování (Hotel) Hotel Sýkora. Hotel Sýkora se nachází v Křivoklátu a má zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Hotel Sýkora se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Sýkora má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Sýkora momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytovna Farma

7,2

Ubytovna Farma

Ubytování (Hostel) Ubytovna Farma. Ubytovna Farma se nachází v Novém Strašecí a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, společenskou místnost, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a za příplatek i... Ubytování Ubytovna Farma se nachází ve městě Řevničov (Česko - Středočeský kraj).

Wellness Hotel Svoboda

6,8

Wellness Hotel Svoboda

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Svoboda. Wellness Hotel Svoboda se nachází v klidné ulici v historickém centru Rakovníku a nabízí infrasaunu, obchod s bio potravinami a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Hotel Svoboda se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Wellness Hotel Svoboda má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Wellness Hotel Svoboda momentálně evidujeme 38 recenzí.

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování (Apartmán) Ubytování u hradu Křivoklát. Featuring accommodation with a balcony, Ubytování u hradu Křivoklát is situated in Křivoklát. Guests have a private terrace. Ubytování Ubytování u hradu Křivoklát se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj).

Michelle apartman

Michelle apartman

Ubytování (Apartmán) Michelle apartman. Michelle apartman se nachází v Hořovičkách ve Středočeském kraji, 47 km od Plzně. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Michelle apartman se nachází ve městě Hořovičky (Česko - Středočeský kraj).

Rekreační středisko Šlovice

Rekreační středisko Šlovice

Ubytování (Kemp) Rekreační středisko Šlovice. Situated in Hřebečníky in the Central Bohemia region, Rekreační středisko Šlovice offers accommodation with free WiFi. Ubytování Rekreační středisko Šlovice se nachází ve městě Hřebečníky (Česko - Středočeský kraj).

Vinný apartmán Rakovník

Vinný apartmán Rakovník

Ubytování (Apartmán) Vinný apartmán Rakovník. Vinný apartmán Rakovník se nachází v Rakovníku a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené kuchyní a posezením. Nechybí ani vířivka a sauna. Ubytování Vinný apartmán Rakovník se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Vinný apartmán Rakovník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Château Šanov

Château Šanov

Ubytování (Hotel) Château Šanov. A fitness room is available for guests, along with a spa centre. The property offers a 24-hour front desk. Ubytování Château Šanov se nachází ve městě Šanov (Česko - Středočeský kraj).

Weekend House Krušovice

Weekend House Krušovice

Ubytování (Prázdninový dům) Weekend House Krušovice. Weekend House Krušovice is situated in Krušovice and offers a garden and a terrace. Ubytování Weekend House Krušovice se nachází ve městě Krušovice (Česko - Středočeský kraj).

Chata OLI

Chata OLI

Ubytování (Apartmán) Chata OLI. Chata OLÍ v Sýkořicích nabízí ubytování, výhledy na řeku, restauraci, zahradu, terasu, gril a společné posezení. Ubytování Chata OLI se nachází ve městě Sýkořice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Nela

Apartmán Nela

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nela. Situated in Rakovník in the Central Bohemia region, Apartmán Nela features a terrace. This apartment has a garden. Ubytování Apartmán Nela se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Nela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Branov 1198

Holiday home in Branov 1198

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Branov 1198. Prázdninový dům Holiday home in Branov 1198 se nachází v obci Branov a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home in Branov 1198 se nachází ve městě Branov (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Branov 1198 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Smilovický Mlýn

Smilovický Mlýn

Ubytování (Vila) Smilovický Mlýn. Smilovický Mlýn se nachází v Rakovníku a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. 44 km od Teplic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Smilovický Mlýn se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj).

Ubytovaní Šaslun

Ubytovaní Šaslun

Ubytování (Apartmány) Ubytovaní Šaslun. This apartment offers accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Ubytovaní Šaslun se nachází ve městě Kolešov (Česko - Středočeský kraj).

Forest Apartments Brdy

Forest Apartments Brdy

Ubytování (Apartmán) Forest Apartments Brdy. Set in Buková in the Central Bohemia region, Forest Apartments Brdy features a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Forest Apartments Brdy se nachází ve městě Buková (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home in Krivoklat 1156

Holiday home in Krivoklat 1156

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Krivoklat 1156. Prázdninový dům Křivoklát 1156 se nachází v Křivoklátu a nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Holiday home in Krivoklat 1156 se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Krivoklat 1156 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Relax

Penzion Relax

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Relax. Penzion Relax se nachází ve Svojetíně. Nabízí vybavení pro vodní sporty a sezonní venkovní bazén. Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion – hostinec Penzion Relax nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prázdninový dům Vila 12

Prázdninový dům Vila 12

Ubytování (Vila) Prázdninový dům Vila 12. Prázdninový dům Vila 12 se nachází v Hořovičkách. Nabízí vlastní bazén a pingpongový stůl. Ubytování Prázdninový dům Vila 12 se nachází ve městě Hořovičky (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Vila Prázdninový dům Vila 12 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Bezděkov

Penzion Bezděkov

Ubytování (Penzion) Penzion Bezděkov. Situated in Rakovník, Penzion Bezděkov features a bar and a garden. Free WiFi is available. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Bezděkov se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Červený mlýn

Penzion Červený mlýn

Ubytování (Penzion) Penzion Červený mlýn. Penzion Červený mlýn se nachází v Rakovníku a nabízí bar a zahradu. Ubytování Penzion Červený mlýn se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj).

Smilovický Mlýn

Smilovický Mlýn

Ubytování (Vila) Smilovický Mlýn. Smilovický Mlýn is situated in Rakovník and offers a garden and a terrace. This villa also has free WiFi. The villa also includes 7 bathrooms. Ubytování Smilovický Mlýn se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj).

Čechův Mlýn

Čechův Mlýn

Ubytování (Apartmány) Čechův Mlýn. Čechův Mlýn se nachází v Hřebečníkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady. Ubytování je vzdálené 50 km od Prahy a 36 km od Plzně. Ubytování Čechův Mlýn se nachází ve městě Hřebečníky (Česko - Středočeský kraj).

Relax & Spa Holiday Residence

Relax & Spa Holiday Residence

Ubytování (Vila) Relax & Spa Holiday Residence. Relax & Spa Holiday Residence se nachází v Rudě. Nabízí sezónní venkovní bazén, výhled na bazén a terasu. Ubytování Relax & Spa Holiday Residence se nachází ve městě Ruda (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Vila Relax & Spa Holiday Residence nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Příhodů

Penzion U Příhodů

Ubytování (Penzion) Penzion U Příhodů. Penzion U Příhodů se nachází v Jesenici a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion U Příhodů se nachází ve městě Jesenice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Penzion U Příhodů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Nad Hradem. Penzion Nad Hradem se nachází v malé obci Křivoklát, pouhých 300 metrů od hradu Křivoklát. Ubytování Penzion a Restaurace Nad Hradem se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Penzion a Restaurace Nad Hradem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.