Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mšecké Žehrovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mšecké Žehrovice

Penzion Agáta

9

Penzion Agáta

Ubytování (Penzion) Penzion Agáta. Penzion Agáta se nachází v Žehrově v České republice. V tomto penzionu je k dispozici satelitní TV. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. Ubytování Penzion Agáta se nachází ve městě Žehrov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Burda

8,7

Penzion Burda

Ubytování (Penzion) Penzion Burda. Penzion Burda se nachází na klidném místě v Chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi Turnovem a Mnichovým Hradištěm. Ubytování Penzion Burda se nachází ve městě Žehrov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na samotě u lesa -Rasovna

8

Na samotě u lesa -Rasovna

Ubytování (Privát) Na samotě u lesa -Rasovna. Na samotě u lesa - Rasovna se nachází v Mšeckých Žehrovicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Na samotě u lesa -Rasovna se nachází ve městě Mšecké Žehrovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u rybníka

7,4

Chata u rybníka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u rybníka. Prázdninový dům Chata U Rybníka se nachází Mšeckých Žehrovicích a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Chata u rybníka se nachází ve městě Mšecké Žehrovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chata u rybníka má celkové hodnocení 7,4. Pro Prázdninový dům Chata u rybníka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Andrea

Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Andrea. Andrea is set in Mšecké Žehrovice and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Andrea se nachází ve městě Mšecké Žehrovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Andrea nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.