Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rakovník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rakovník

Rozmaryn Hotel

8,4

Rozmaryn Hotel

Ubytování (Hotel) Rozmaryn Hotel. Hotel Rozmarýn se nachází v Rakovníku, pouhých 300 metrů od hlavního náměstí. Nabízí moderní ubytování a business centrum. Ubytování Rozmaryn Hotel se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rozmaryn Hotel má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Rozmaryn Hotel momentálně evidujeme 322 recenzí.

Rozmaryn Apartments

7,9

Rozmaryn Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rozmaryn Apartments. Rozmaryn Apartments se nachází v Rakovníku. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rozmaryn Apartments se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rozmaryn Apartments má celkové hodnocení 7,9. Pro Aparthotel Rozmaryn Apartments momentálně evidujeme 112 recenzí.

Wellness Hotel Svoboda

6,8

Wellness Hotel Svoboda

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Svoboda. Wellness Hotel Svoboda se nachází v klidné ulici v historickém centru Rakovníku a nabízí infrasaunu, obchod s bio potravinami a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Hotel Svoboda se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Hotel Svoboda má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Wellness Hotel Svoboda momentálně evidujeme 38 recenzí.

Ubytovna Rakovnik

Ubytovna Rakovnik

Ubytování (Hostel) Ubytovna Rakovnik. Hostel Ubytovna Rakovník se nachází v Rakovníku a nabízí ubytování se sdílenou kuchyní a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Ubytovna Rakovnik se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj).

Vinný apartmán Rakovník

Vinný apartmán Rakovník

Ubytování (Apartmán) Vinný apartmán Rakovník. Vinný apartmán Rakovník se nachází v Rakovníku a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené kuchyní a posezením. Nechybí ani vířivka a sauna. Ubytování Vinný apartmán Rakovník se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Vinný apartmán Rakovník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Nela

Apartmán Nela

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nela. Situated in Rakovník in the Central Bohemia region, Apartmán Nela features a terrace. This apartment has a garden. Ubytování Apartmán Nela se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Nela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Relax

Penzion Relax

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Relax. Penzion Relax se nachází ve Svojetíně. Nabízí vybavení pro vodní sporty a sezonní venkovní bazén. Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Rakovník (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion – hostinec Penzion Relax nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Smilovický Mlýn

Smilovický Mlýn

Ubytování (Vila) Smilovický Mlýn. Smilovický Mlýn is situated in Rakovník and offers a garden and a terrace. This villa also has free WiFi. The villa also includes 7 bathrooms. Ubytování Smilovický Mlýn se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bezděkov

Penzion Bezděkov

Ubytování (Penzion) Penzion Bezděkov. Situated in Rakovník, Penzion Bezděkov features a bar and a garden. Free WiFi is available. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Bezděkov se nachází ve městě Rakovník (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)