Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křivoklát

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křivoklát

Bed & Breakfast Orli Hnizdo

9,5

Bed & Breakfast Orli Hnizdo

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Orli Hnizdo. Bed & Breakfast Orlí Hnízdo se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, 1,5 km od hradu Křivoklát. Ubytování Bed & Breakfast Orli Hnizdo se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Bed & Breakfast Orli Hnizdo má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Bed & Breakfast Orli Hnizdo momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion v Budech

9,1

Penzion v Budech

Ubytování (Penzion) Penzion v Budech. Penzion v Budech se nachází v Křivoklátě a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zázemí pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion v Budech se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion v Budech má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion v Budech momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Kolonie

9,1

Hotel Kolonie

Ubytování (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie se nachází v klidné části krajinné oblasti Křivoklátsko, která patří na seznam chráněných památek UNESCO. Ubytování Hotel Kolonie se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kolonie má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kolonie momentálně evidujeme 107 recenzí.

Hotel Sýkora

7,3

Hotel Sýkora

Ubytování (Hotel) Hotel Sýkora. Hotel Sýkora se nachází v Křivoklátu a má zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Hotel Sýkora se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sýkora má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Sýkora momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování (Apartmán) Ubytování u hradu Křivoklát. Featuring accommodation with a balcony, Ubytování u hradu Křivoklát is situated in Křivoklát. Guests have a private terrace. Ubytování Ubytování u hradu Křivoklát se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Krivoklat 1156

Holiday home in Krivoklat 1156

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Krivoklat 1156. Prázdninový dům Křivoklát 1156 se nachází v Křivoklátu a nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Holiday home in Krivoklat 1156 se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Krivoklat 1156 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Nad Hradem. Penzion Nad Hradem se nachází v malé obci Křivoklát, pouhých 300 metrů od hradu Křivoklát. Ubytování Penzion a Restaurace Nad Hradem se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion a Restaurace Nad Hradem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.