Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křivoklát

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křivoklát

Chatrč pod Babou

9,6

Chatrč pod Babou

UbytováníChatrč pod Babou. Chatrč pod Babou se nachází v Křivoklátě. Nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chatrč pod Babou se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Pod hradbami Křivoklát

9,2

Apartmány Pod hradbami Křivoklát

UbytováníApartmány Pod hradbami Křivoklát. Apartmány Pod hradbami Křivoklát se nacházejí v obci Křivoklát a nabízejí výhled do klidné ulice, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod hradbami Křivoklát se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj).

Penzion v Budech

9,1

Penzion v Budech

Ubytování (Penzion) Penzion v Budech. Penzion v Budech se nachází v Křivoklátě a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zázemí pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion v Budech se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion v Budech má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion v Budech momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Kolonie

9,1

Hotel Kolonie

Ubytování (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie se nachází v klidné části krajinné oblasti Křivoklátsko, která patří na seznam chráněných památek UNESCO. Ubytování Hotel Kolonie se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Kolonie má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kolonie momentálně evidujeme 107 recenzí.

Chata Křivoklát

8

Chata Křivoklát

UbytováníChata Křivoklát. Chata Křivoklát se nachází v Křivoklátě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Křivoklát se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Sýkora

7,3

Hotel Sýkora

Ubytování (Hotel) Hotel Sýkora. Hotel Sýkora se nachází v Křivoklátu a má zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Hotel Sýkora se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Sýkora má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Sýkora momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování u hradu Křivoklát

Ubytování (Apartmán) Ubytování u hradu Křivoklát. Featuring accommodation with a balcony, Ubytování u hradu Křivoklát is situated in Křivoklát. Guests have a private terrace. Ubytování Ubytování u hradu Křivoklát se nachází ve městě Křivoklát (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home in Krivoklat 1156

Holiday home in Krivoklat 1156

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Krivoklat 1156. Prázdninový dům Křivoklát 1156 se nachází v Křivoklátu a nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Holiday home in Krivoklat 1156 se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Krivoklat 1156 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Nad Hradem. Penzion Nad Hradem se nachází v malé obci Křivoklát, pouhých 300 metrů od hradu Křivoklát. Ubytování Penzion a Restaurace Nad Hradem se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Penzion a Restaurace Nad Hradem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.