Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křivoklát

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křivoklát

Bed & Breakfast Orli Hnizdo

9,5

Bed & Breakfast Orli Hnizdo

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Orli Hnizdo. Bed & Breakfast Orlí Hnízdo se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, 1,5 km od hradu Křivoklát. Ubytování Bed & Breakfast Orli Hnizdo se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Bed & Breakfast Orli Hnizdo má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Bed & Breakfast Orli Hnizdo momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion v Budech

9,1

Penzion v Budech

Ubytování (Penzion) Penzion v Budech. Penzion v Budech se nachází v Křivoklátě a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zázemí pro grilování, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion v Budech se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion v Budech má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion v Budech momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Kolonie

9,1

Hotel Kolonie

Ubytování (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie se nachází v klidné části krajinné oblasti Křivoklátsko, která patří na seznam chráněných památek UNESCO. Ubytování Hotel Kolonie se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kolonie má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kolonie momentálně evidujeme 107 recenzí.

Hotel Sýkora

7,3

Hotel Sýkora

Ubytování (Hotel) Hotel Sýkora. Hotel Sýkora se nachází v Křivoklátu a má zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Hotel Sýkora se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sýkora má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Sýkora momentálně evidujeme 70 recenzí.

Holiday home in Krivoklat 1156

Holiday home in Krivoklat 1156

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Krivoklat 1156. Prázdninový dům Křivoklát 1156 se nachází v Křivoklátu a nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Holiday home in Krivoklat 1156 se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Krivoklat 1156 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Penzion a Restaurace Nad Hradem

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Nad Hradem. Penzion Nad Hradem se nachází v malé obci Křivoklát, pouhých 300 metrů od hradu Křivoklát. Ubytování Penzion a Restaurace Nad Hradem se nachází ve městě Křivoklát (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion a Restaurace Nad Hradem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.