Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Pardubice

Ubytování v městech v okrese Pardubice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Pardubice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Pardubice

PENZION ZA VODOU

10

PENZION ZA VODOU

UbytováníPENZION ZA VODOU. PENZION ZA VODOU se nachází v Sezemicích, 43 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování se střešním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm a venkovní... Ubytování PENZION ZA VODOU se nachází ve městě Sezemice (Česko - Pardubický kraj).

Tiny House

10

Tiny House

UbytováníTiny House. Tiny House se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Apartmán s terasou. Ubytování je nekuřácké. Ubytování Tiny House se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Statek Uhersko - Na Špejcharu

10

Statek Uhersko - Na Špejcharu

UbytováníStatek Uhersko - Na Špejcharu. Statek Uhersko - Na Špejcharu se nachází v Uherském. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Zámek Litomyšl je vzdálený 30 km a Devet skal 47 km. Ubytování Statek Uhersko - Na Špejcharu se nachází ve městě Uhersko (Česko).

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Čáslava má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Čáslava momentálně evidujeme 43 recenzí.

PceOCEAN

9,7

PceOCEAN

UbytováníPceOCEAN. PceOCEAN se nachází v Opatovicích nad Labem v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování PceOCEAN se nachází ve městě Opatovice nad Labem (Česko).

Apartmány pod Kuňkou, Dříteč

9,7

Apartmány pod Kuňkou, Dříteč

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kuňkou, Dříteč. Apartmány pod Kuňkou, Dříteč se nacházejí v obci Dříteč v Královéhradeckém kraji a nabízejí zahradu. Ubytování Apartmány pod Kuňkou, Dříteč se nachází ve městě Dříteč (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány pod Kuňkou, Dříteč má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány pod Kuňkou, Dříteč momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Maya

9,6

Apartmán Maya

UbytováníApartmán Maya. Apartmán Maya se nachází asi 43 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a nabízí výhled do vnitřního dvora, terasu a kávovar. Ubytování Apartmán Maya se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Luxusní apartmán Rezidence 1351

9,6

Luxusní apartmán Rezidence 1351

UbytováníLuxusní apartmán Rezidence 1351. Luxusní apartmán Rezidence 1351 se nachází v Pardubicích, 41 km od kostnice v Sedlci a 43 km od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled na město.Barbara. Ubytování Luxusní apartmán Rezidence 1351 se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

9,5

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

Ubytování (Apartmán) Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra). Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází v Pardubicích v Pardubickém kraji a má patio a vlastní balkon. Ubytování Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Víno Hruška Pardubice

9,5

Penzion Víno Hruška Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion Víno Hruška Pardubice. Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází v Pardubicích v budově z roku 2017. Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Víno Hruška Pardubice momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Vrtule

9,5

Penzion Vrtule

UbytováníPenzion Vrtule. Penzion Vrtule se nachází ve Volči, 36 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, a nabízí pokoje s klimatizací. Ubytování Penzion Vrtule se nachází ve městě Voleč (Česko).

apartmán NA NOC V BOHDANČI

9,5

apartmán NA NOC V BOHDANČI

Ubytováníapartmán NA NOC V BOHDANČI. Apartmán NA NOC s terasou. V BOHDANČI nabízí ubytování v Lázních Bohdaneč s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování apartmán NA NOC V BOHDANČI se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česko - Pardubický kraj).

Penzion a Restaurace Na Netřebě

9,5

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Netřebě. Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází na poklidném místě, 5 km od centra Pardubic. Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Netřebě momentálně evidujeme 341 recenzí.

Chalupa Sluníčko

9,5

Chalupa Sluníčko

Ubytování (Apartmán) Chalupa Sluníčko. Chalupa Sluníčko se nachází v Čenkovicích, 1,2 km od vleku EPV 300. K dispozici je sezónní venkovní bazén, ​​zázemí pro grilování a zahrada. Ubytování Chalupa Sluníčko se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Sluníčko má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Chalupa Sluníčko momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzion Sezemice

9,5

Penzion Sezemice

Ubytování (Penzion) Penzion Sezemice. Penzion Sezemice s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sezemice. V pokojích najdete rychlovarnou konvici a šatní skříň. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Sezemice se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Sezemice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Sezemice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Rezidence Mandragora

9,5

Rezidence Mandragora

Ubytování (Apartmán) Rezidence Mandragora. Rezidence Mandragora se nachází v centru Pardubic. Nabízí designové interiéry, výhled na město, Wi-Fi zdarma a masážní služby. Ubytování Rezidence Mandragora se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Rezidence Mandragora má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Rezidence Mandragora momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmány Svítkov

9,4

Apartmány Svítkov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Svítkov. Apartmány Svítkov se nachází v Pardubicích. Ubytování je vzdálené 22 km od Hradce Králové a hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Svítkov se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Zelená Žába

9,4

Penzion Zelená Žába

Ubytování (Penzion) Penzion Zelená Žába. Penzion Zelená Žába se nachází v Pardubicích, 5 minut chůze od historického centra a 1,1 km od autobusového nádraží, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Penzion Zelená Žába se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Zelená Žába má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Zelená Žába momentálně evidujeme 852 recenzí.

Apartmán Světla

9,4

Apartmán Světla

UbytováníApartmán Světla. Apartmán Světla se nachází v Pardubicích, 40 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán Světla se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Pension Art

9,4

Pension Art

Ubytování (Penzion) Pension Art. Pension Art se nachází v lázeňském městě Lázně Bohdaneč. Nabízí pokoje a apartmány s koupelnou. K dispozici je také společná kuchyň a zahrada. Ubytování Pension Art se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Art má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Art momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmán Svítkov 21

9,3

Apartmán Svítkov 21

UbytováníApartmán Svítkov 21. Apartmán Svítkov 21 se nachází v Pardubicích, 37 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán Svítkov 21 se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmany U Letiste

9,3

Apartmany U Letiste

Ubytování (Apartmán) Apartmany U Letiste. Apartmány U Letiště se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem na zahradu. Ubytování Apartmany U Letiste se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmany U Letiste má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany U Letiste momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Lucie

9,3

Apartmán Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lucie. Apartmán Lucie se nachází v Pardubicích a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyňský kout, koupelna a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Lucie se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Lucie má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Lucie momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán MANKÝ

9,3

Apartmán MANKÝ

UbytováníApartmán MANKÝ. Apartmán MANKÝ se nachází asi 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán MANKÝ se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U zvonicky 45 srch

9,2

Apartmán U zvonicky 45 srch

Ubytování (Privát) Apartmán U zvonicky 45 srch. Apartmán U zvoničky 45 srch se nachází v Pardubicích, byl postaven v roce 2009 a nabízí soukromý bazén, terasu, balkon a výhled na bazén. Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartmán U zvonicky 45 srch momentálně evidujeme 28 recenzí.

Justyna

9,2

Justyna

Ubytování (Vila) Justyna. Justyna se nachází v Pardubicích. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Justyna se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Justyna má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Justyna momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Tillerova vila

9,2

Penzion Tillerova vila

Ubytování (Penzion) Penzion Tillerova vila. Penzion Tillerova vila se nachází v Lázních Bohdaneč a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Penzion Tillerova vila se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Tillerova vila má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Tillerova vila momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartmány U Vinice

9,1

Apartmány U Vinice

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Vinice. Apartmány U Vinice se nacházejí v Pardubicích a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Vinice se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Tolarova Apartmán

9,1

Tolarova Apartmán

Ubytování (Apartmán) Tolarova Apartmán. Apartmán Tolarova se nachází v Pardubicích. Nabízí balkon, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tolarova Apartmán se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Erwin Junker

9,1

Hotel Erwin Junker

Ubytování (Hotel) Hotel Erwin Junker. Hotel Erwin Junker se nachází v Holicích a nabízí vlastní restauraci. Všechny pokoje mají satelitní TV a v koupelně župany, pantofle a toaletní potřeby. Ubytování Hotel Erwin Junker se nachází ve městě Holice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Erwin Junker má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Erwin Junker momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán Věra

9,1

Apartmán Věra

UbytováníApartmán Věra. Apartmán Věra se nachází v Pardubicích, 38 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 39 km od kostnice v Sedlci, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Věra se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Hotel U Zlateho Andela

9

Hotel U Zlateho Andela

Ubytování (Hotel) Hotel U Zlateho Andela. Hotel U Zlatého Anděla se nachází v budově z 15. století v historickém centru Pardubic, jen 100 metrů od pardubického zámku, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel U Zlateho Andela se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel U Zlateho Andela má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Zlateho Andela momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Atrium

9

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází na klidném místě v centru Pardubic, 5 minut chůze od Zelené brány. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 523 recenzí.

Horska chata Svetlanka

9

Horska chata Svetlanka

Ubytování (Penzion) Horska chata Svetlanka. Horská chata Světlanka se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 600 metrů od lyžařského vleku Lysá hora. Ubytování Horska chata Svetlanka se nachází ve městě Rokytno (Česko - Liberecký kraj).

Pension JASOPA

9

Pension JASOPA

UbytováníPension JASOPA. Pension JASOPA se nachází v Pardubicích, 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a 44 km od kostnice Sedlec. Ubytování Pension JASOPA se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Příjemný dům se zahradou

9

Příjemný dům se zahradou

Ubytování (Prázdninový dům) Příjemný dům se zahradou. Příjemný dům se zahradou se nachází ve Wostřeschanu a nabízí sdílený lounge a zahradu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Příjemný dům se zahradou se nachází ve městě Ostřešany (Česko - Pardubický kraj).

Hotel 100

9

Hotel 100

Ubytování (Hotel) Hotel 100. Hotel 100 se nachází v historickém centru Pardubic, 2 km od vlakového nádraží a nabízí výhled na historický zámek. V celém objektu funguje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel 100 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel 100 má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel 100 momentálně evidujeme 255 recenzí.

Penzion Dašické sklepy

8,9

Penzion Dašické sklepy

Ubytování (Penzion) Penzion Dašické sklepy. Penzion Dašické sklepy is situated in Dašice and features a bar. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzion Dašické sklepy se nachází ve městě Dašice (Česko - Pardubický kraj).

Hotel & restaurant SIGNAL

8,9

Hotel & restaurant SIGNAL

Ubytování (Hotel) Hotel & restaurant SIGNAL. Tento hotel se nachází 2 km od centra Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky Dubina Sever. Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel & restaurant SIGNAL momentálně evidujeme 250 recenzí.

Marin Klub

8,9

Marin Klub

Ubytování (Kemp) Marin Klub. Marin Klub nabízí ubytování se soukromým úsekem pláže a bezplatným Wi-Fi. Denně se podává kontinentální snídaně. V kempu je také zázemí pro grilování. Ubytování Marin Klub se nachází ve městě Přelouč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Marin Klub má celkové hodnocení 8,9. Pro Kemp Marin Klub momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Hacienda Ranchero

8,9

Penzion Hacienda Ranchero

Ubytování (Penzion) Penzion Hacienda Ranchero. Penzion Hacienda Ranchero se nachází v centru Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky, 400 metrů od aquaparku a 700 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Penzion Hacienda Ranchero se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Hacienda Ranchero má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Hacienda Ranchero momentálně evidujeme 705 recenzí.

Penzion Parkur

8,9

Penzion Parkur

Ubytování (Penzion) Penzion Parkur. Penzion Parkur se nachází v Hrobicích a nabízí sezónní venkovní bazén, tenisový kurt, zahradu, dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Penzion Parkur se nachází ve městě Hrobice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Parkur má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Parkur momentálně evidujeme 103 recenzí.

Roubenka U Mlýna

8,9

Roubenka U Mlýna

Ubytování (Penzion) Roubenka U Mlýna. Čtyřhvězdičkové ubytování Roubenka U Mlýna se nachází v Dašicích a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ve všech pokojích je koupelna. Ubytování Roubenka U Mlýna se nachází ve městě Dašice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Roubenka U Mlýna má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Roubenka U Mlýna momentálně evidujeme 114 recenzí.

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

8,8

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

Ubytování (Penzion) Restaurace - penzion Bavorský dvůr. Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází v obci Sezemice a nabízí zahradu, terasu a bar. Na místě je k dispozici bankomat, restaurace a dětské hřiště. Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Restaurace - penzion Bavorský dvůr momentálně evidujeme 273 recenzí.

BIRDIE Pension & Wellness

8,7

BIRDIE Pension & Wellness

Ubytování (Penzion) BIRDIE Pension & Wellness. BIRDIE Pension & Wellness se nachází v Pardubicích. K dispozici je zahrada, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BIRDIE Pension & Wellness se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování BIRDIE Pension & Wellness má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion BIRDIE Pension & Wellness momentálně evidujeme 80 recenzí.

Gumed C

8,7

Gumed C

Ubytování (Apartmán) Gumed C. Gumed C is set in Rokytno. The accommodation has free WiFi. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher. Ubytování Gumed C se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Gumed C má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Gumed C momentálně evidujeme 8 recenzí.

Cartellone Appartamento Hotel

8,7

Cartellone Appartamento Hotel

Ubytování (Hotel) Cartellone Appartamento Hotel. Hotel Cartellone Appartamento se nachází v historickém centru Pardubic, 300 metrů od Zelené brány. Ubytování Cartellone Appartamento Hotel se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Cartellone Appartamento Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Cartellone Appartamento Hotel momentálně evidujeme 229 recenzí.

Pension Skylark

8,7

Pension Skylark

Ubytování (Penzion) Pension Skylark. Penzion Skylark se nachází v Pardubicích a nabízí gril, zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je placená doprava na letiště. Ubytování Pension Skylark se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Skylark má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Skylark momentálně evidujeme 203 recenzí.

Penzion 102

8,6

Penzion 102

Ubytování (Penzion) Penzion 102. Penzion 102 se nachází v Pardubicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a některé pokoje s terasou s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion 102 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion 102 má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion 102 momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Labe

8,6

Hotel Labe

Ubytování (Hotel) Hotel Labe. Hotel Labe s výhledem na hory se nachází v Pardubicích a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi připojení a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Hotel Labe se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Labe má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Labe momentálně evidujeme 56 recenzí.