Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Pardubice

Ubytování v městech v okrese Pardubice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Pardubice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Pardubice

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Čáslava má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Čáslava momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmány pod Kuňkou, Dříteč

9,7

Apartmány pod Kuňkou, Dříteč

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kuňkou, Dříteč. Apartmány pod Kuňkou, Dříteč se nacházejí v obci Dříteč v Královéhradeckém kraji a nabízejí zahradu. Ubytování Apartmány pod Kuňkou, Dříteč se nachází ve městě Dříteč (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pod Kuňkou, Dříteč má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány pod Kuňkou, Dříteč momentálně evidujeme 14 recenzí.

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

9,5

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

Ubytování (Apartmán) Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra). Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází v Pardubicích v Pardubickém kraji a má patio a vlastní balkon. Ubytování Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Víno Hruška Pardubice

9,5

Penzion Víno Hruška Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion Víno Hruška Pardubice. Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází v Pardubicích v budově z roku 2017. Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Víno Hruška Pardubice momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion a Restaurace Na Netřebě

9,5

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Netřebě. Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází na poklidném místě, 5 km od centra Pardubic. Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Netřebě momentálně evidujeme 341 recenzí.

Chalupa Sluníčko

9,5

Chalupa Sluníčko

Ubytování (Apartmán) Chalupa Sluníčko. Chalupa Sluníčko se nachází v Čenkovicích, 1,2 km od vleku EPV 300. K dispozici je sezónní venkovní bazén, ​​zázemí pro grilování a zahrada. Ubytování Chalupa Sluníčko se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Sluníčko má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Chalupa Sluníčko momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzion Sezemice

9,5

Penzion Sezemice

Ubytování (Penzion) Penzion Sezemice. Penzion Sezemice s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sezemice. V pokojích najdete rychlovarnou konvici a šatní skříň. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Sezemice se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sezemice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Sezemice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Rezidence Mandragora

9,5

Rezidence Mandragora

Ubytování (Apartmán) Rezidence Mandragora. Rezidence Mandragora se nachází v centru Pardubic. Nabízí designové interiéry, výhled na město, Wi-Fi zdarma a masážní služby. Ubytování Rezidence Mandragora se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Mandragora má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Rezidence Mandragora momentálně evidujeme 132 recenzí.

Penzion Zelená Žába

9,4

Penzion Zelená Žába

Ubytování (Penzion) Penzion Zelená Žába. Penzion Zelená Žába se nachází v Pardubicích, 5 minut chůze od historického centra a 1,1 km od autobusového nádraží, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Penzion Zelená Žába se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zelená Žába má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Zelená Žába momentálně evidujeme 852 recenzí.

Pension Art

9,4

Pension Art

Ubytování (Penzion) Pension Art. Pension Art se nachází v lázeňském městě Lázně Bohdaneč. Nabízí pokoje a apartmány s koupelnou. K dispozici je také společná kuchyň a zahrada. Ubytování Pension Art se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Art má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Art momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmany U Letiste

9,3

Apartmany U Letiste

Ubytování (Apartmán) Apartmany U Letiste. Apartmány U Letiště se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem na zahradu. Ubytování Apartmany U Letiste se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany U Letiste má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany U Letiste momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Lucie

9,3

Apartmán Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lucie. Apartmán Lucie se nachází v Pardubicích a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyňský kout, koupelna a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Lucie se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lucie má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Lucie momentálně evidujeme 15 recenzí.

Justyna

9,2

Justyna

Ubytování (Vila) Justyna. Justyna se nachází v Pardubicích. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Justyna se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Justyna má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Justyna momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán U zvonicky 45 srch

9,2

Apartmán U zvonicky 45 srch

Ubytování (Privát) Apartmán U zvonicky 45 srch. Apartmán U zvoničky 45 srch se nachází v Pardubicích, byl postaven v roce 2009 a nabízí soukromý bazén, terasu, balkon a výhled na bazén. Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartmán U zvonicky 45 srch momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Tillerova vila

9,2

Penzion Tillerova vila

Ubytování (Penzion) Penzion Tillerova vila. Penzion Tillerova vila se nachází v Lázních Bohdaneč a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Penzion Tillerova vila se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tillerova vila má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Tillerova vila momentálně evidujeme 88 recenzí.

Tolarova Apartmán

9,1

Tolarova Apartmán

Ubytování (Apartmán) Tolarova Apartmán. Apartmán Tolarova se nachází v Pardubicích. Nabízí balkon, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tolarova Apartmán se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Erwin Junker

9,1

Hotel Erwin Junker

Ubytování (Hotel) Hotel Erwin Junker. Hotel Erwin Junker se nachází v Holicích a nabízí vlastní restauraci. Všechny pokoje mají satelitní TV a v koupelně župany, pantofle a toaletní potřeby. Ubytování Hotel Erwin Junker se nachází ve městě Holice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Erwin Junker má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Erwin Junker momentálně evidujeme 65 recenzí.

Hotel U Zlateho Andela

9

Hotel U Zlateho Andela

Ubytování (Hotel) Hotel U Zlateho Andela. Hotel U Zlatého Anděla se nachází v budově z 15. století v historickém centru Pardubic, jen 100 metrů od pardubického zámku, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel U Zlateho Andela se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Zlateho Andela má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Zlateho Andela momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Atrium

9

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází na klidném místě v centru Pardubic, 5 minut chůze od Zelené brány. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 523 recenzí.

Horska chata Svetlanka

9

Horska chata Svetlanka

Ubytování (Penzion) Horska chata Svetlanka. Horská chata Světlanka se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 600 metrů od lyžařského vleku Lysá hora. Ubytování Horska chata Svetlanka se nachází ve městě Rokytno (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 100

9

Hotel 100

Ubytování (Hotel) Hotel 100. Hotel 100 se nachází v historickém centru Pardubic, 2 km od vlakového nádraží a nabízí výhled na historický zámek. V celém objektu funguje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel 100 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel 100 má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel 100 momentálně evidujeme 255 recenzí.

Marin Klub

8,9

Marin Klub

Ubytování (Kemp) Marin Klub. Marin Klub nabízí ubytování se soukromým úsekem pláže a bezplatným Wi-Fi. Denně se podává kontinentální snídaně. V kempu je také zázemí pro grilování. Ubytování Marin Klub se nachází ve městě Přelouč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Marin Klub má celkové hodnocení 8,9. Pro Kemp Marin Klub momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Hacienda Ranchero

8,9

Penzion Hacienda Ranchero

Ubytování (Penzion) Penzion Hacienda Ranchero. Penzion Hacienda Ranchero se nachází v centru Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky, 400 metrů od aquaparku a 700 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Penzion Hacienda Ranchero se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hacienda Ranchero má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Hacienda Ranchero momentálně evidujeme 705 recenzí.

Hotel & restaurant SIGNAL

8,9

Hotel & restaurant SIGNAL

Ubytování (Hotel) Hotel & restaurant SIGNAL. Tento hotel se nachází 2 km od centra Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky Dubina Sever. Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel & restaurant SIGNAL momentálně evidujeme 250 recenzí.

Penzion Parkur

8,9

Penzion Parkur

Ubytování (Penzion) Penzion Parkur. Penzion Parkur se nachází v Hrobicích a nabízí sezónní venkovní bazén, tenisový kurt, zahradu, dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Penzion Parkur se nachází ve městě Hrobice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Parkur má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Parkur momentálně evidujeme 103 recenzí.

Roubenka U Mlýna

8,9

Roubenka U Mlýna

Ubytování (Penzion) Roubenka U Mlýna. Čtyřhvězdičkové ubytování Roubenka U Mlýna se nachází v Dašicích a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ve všech pokojích je koupelna. Ubytování Roubenka U Mlýna se nachází ve městě Dašice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenka U Mlýna má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Roubenka U Mlýna momentálně evidujeme 114 recenzí.

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

8,8

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

Ubytování (Penzion) Restaurace - penzion Bavorský dvůr. Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází v obci Sezemice a nabízí zahradu, terasu a bar. Na místě je k dispozici bankomat, restaurace a dětské hřiště. Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Restaurace - penzion Bavorský dvůr momentálně evidujeme 273 recenzí.

Penzion Hůrka

8,8

Penzion Hůrka

Ubytování (Penzion) Penzion Hůrka. Penzion Hůrka se nachází v Pardubicích. Nabízí bar, sdílenou kuchyň, zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Pokojová služba je k dispozici. Ubytování Penzion Hůrka se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Hůrka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Hůrka momentálně evidujeme 35 recenzí.

BIRDIE Pension & Wellness

8,7

BIRDIE Pension & Wellness

Ubytování (Penzion) BIRDIE Pension & Wellness. BIRDIE Pension & Wellness se nachází v Pardubicích. K dispozici je zahrada, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BIRDIE Pension & Wellness se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování BIRDIE Pension & Wellness má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion BIRDIE Pension & Wellness momentálně evidujeme 80 recenzí.

Cartellone Appartamento Hotel

8,7

Cartellone Appartamento Hotel

Ubytování (Hotel) Cartellone Appartamento Hotel. Hotel Cartellone Appartamento se nachází v historickém centru Pardubic, 300 metrů od Zelené brány. Ubytování Cartellone Appartamento Hotel se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cartellone Appartamento Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Cartellone Appartamento Hotel momentálně evidujeme 229 recenzí.

Gumed C

8,7

Gumed C

Ubytování (Apartmán) Gumed C. Gumed C is set in Rokytno. The accommodation has free WiFi. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher. Ubytování Gumed C se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Gumed C má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Gumed C momentálně evidujeme 8 recenzí.

Pension Skylark

8,7

Pension Skylark

Ubytování (Penzion) Pension Skylark. Penzion Skylark se nachází v Pardubicích a nabízí gril, zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je placená doprava na letiště. Ubytování Pension Skylark se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Skylark má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Skylark momentálně evidujeme 203 recenzí.

Penzion 102

8,6

Penzion 102

Ubytování (Penzion) Penzion 102. Penzion 102 se nachází v Pardubicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a některé pokoje s terasou s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion 102 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion 102 má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion 102 momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Labe

8,6

Hotel Labe

Ubytování (Hotel) Hotel Labe. Hotel Labe s výhledem na hory se nachází v Pardubicích a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi připojení a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Hotel Labe se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Labe má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Labe momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel City

8,6

Hotel City

Ubytování (Aparthotel) Hotel City. Hotel City nabízí 5 minut pěšky od centra Pardubic pokoje vybavené vlastní koupelnou a apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Hotel City se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel City má celkové hodnocení 8,6. Pro Aparthotel Hotel City momentálně evidujeme 82 recenzí.

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

8,6

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

Ubytování (Hotel) Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč. Apartmány Apartments near Golf & Spa Resort Kunětická Hora nabízejí moderní ubytování, zahradu s jezerem vhodným ke koupání, golfové hřiště, wellness... Ubytování Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion U Kohoutka

8,6

Penzion U Kohoutka

Ubytování (Penzion) Penzion U Kohoutka. Penzion restaurant U Kohoutka stojí 400 metrů od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a každé ráno snídaně. Ubytování Penzion U Kohoutka se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kohoutka má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kohoutka momentálně evidujeme 624 recenzí.

Hotel Euro

8,6

Hotel Euro

Ubytování (Hotel) Hotel Euro. Čtyřhvězdičkový Hotel Euro se nachází nedaleko historického centra Pardubic, 5 minut chůze od Pernštýnského náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným kabelovým... Ubytování Hotel Euro se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Euro má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Euro momentálně evidujeme 444 recenzí.

Rybolov pro děti a dospělé

8,5

Rybolov pro děti a dospělé

Ubytování (Penzion) Rybolov pro děti a dospělé. Rybolov pro děti a dospělé je penzion s velkým rekreačním areálem situovaný v klidné lokalitě přímo u lesa, 1 km od centra města. Ubytování Rybolov pro děti a dospělé se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rybolov pro děti a dospělé má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Rybolov pro děti a dospělé momentálně evidujeme 80 recenzí.

Trnovská

8,5

Trnovská

Ubytování (Apartmán) Trnovská. Trnovská se nachází v Pardubicích v Pardubickém kraji. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trnovská se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Trnovská má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Trnovská momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Zahrádka

8,5

Penzion Zahrádka

Ubytování (Penzion) Penzion Zahrádka. Penzion Zahrádka se nachází v centru města Lázně Bohdaneč, 10 km severo-východně od Pardubic. Ubytování Penzion Zahrádka se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zahrádka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Zahrádka momentálně evidujeme 114 recenzí.

Hotel Zlatá Štika

8,4

Hotel Zlatá Štika

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Štika. Hotel Zlatá Štika se nachází v centru Pardubic a nabízí moderní pokoje s kabelovou TV, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Zlatá Štika se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatá Štika má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Zlatá Štika momentálně evidujeme 1081 recenzí.

Hotel Mrázek

8,4

Hotel Mrázek

Ubytování (Hotel) Hotel Mrázek. Rodinný Hotel Mrázek stojí v historickém centru Pardubic, jen 120 metrů od zámku. Ubytování Hotel Mrázek se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mrázek má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Mrázek momentálně evidujeme 577 recenzí.

Restaurant a penzion Steak Station

8,1

Restaurant a penzion Steak Station

Ubytování (Penzion) Restaurant a penzion Steak Station. Restaurant a penzion Steak Station se nachází 4 km od centra Pardubic. Ubytování Restaurant a penzion Steak Station se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurant a penzion Steak Station má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Restaurant a penzion Steak Station momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion FAJN ***

8,1

Penzion FAJN ***

Ubytování (Penzion) Penzion FAJN ***. Tříhvězdičkový Penzion FAJN *** se nachází v Pardubicích. Nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu a sdílený lounge. Ubytování Penzion FAJN *** se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion FAJN *** má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion FAJN *** momentálně evidujeme 72 recenzí.

Hotel Trim

8

Hotel Trim

Ubytování (Hotel) Hotel Trim. Hotel Trim se nachází v poklidné čtvrti Ohrazenice, jen 7 minut jízdy autem od centra Pardubic. Ubytování Hotel Trim se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Trim má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Trim momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion TCV Pardubice

7,9

Penzion TCV Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion TCV Pardubice. Penzion TCV Pardubice se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdíleným salónkem, bezplatné Wi-Fi, bar a dětské hřiště. Ubytování Penzion TCV Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion TCV Pardubice má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion TCV Pardubice momentálně evidujeme 174 recenzí.

Penzion Šenk Pardubice

7,9

Penzion Šenk Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion Šenk Pardubice. Rodinný Penzion Šenk nabízí ubytování s vlastní koupelnou v klidné části Pardubic, které jsou známé výrobou tradičních českých perníků. Ubytování Penzion Šenk Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šenk Pardubice má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Šenk Pardubice momentálně evidujeme 536 recenzí.

Blatensky Dvur

7,7

Blatensky Dvur

Ubytování (Penzion) Blatensky Dvur. Tento moderní penzion se nachází v obci Blato, 8 km od Pardubic a Chrudimi. Ubytování Blatensky Dvur se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Blatensky Dvur má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Blatensky Dvur momentálně evidujeme 302 recenzí.

Hotel Arnost Garni

7,7

Hotel Arnost Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Arnost Garni. Nedávno zrekonstruovaný hotel Arnošt Garni nabízí útulné pokoje v centru Pardubic, které jsou skvěle zařízené veškerým potřebným vybavením včetně kuchyně. Ubytování Hotel Arnost Garni se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arnost Garni má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Arnost Garni momentálně evidujeme 265 recenzí.

Siesta Rodinný Resort

7,5

Siesta Rodinný Resort

Ubytování (Hotel) Siesta Rodinný Resort. Siesta Rodinný Resort, postavený ve 20. letech 20. století v typickém novorenesančním stylu, je obklopený soukromým lesoparkem. Ubytování Siesta Rodinný Resort se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Siesta Rodinný Resort má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Siesta Rodinný Resort momentálně evidujeme 187 recenzí.