Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lázně Bohdaneč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lázně Bohdaneč

Pension Art

9,4

Pension Art

Ubytování (Penzion) Pension Art. Pension Art se nachází v lázeňském městě Lázně Bohdaneč. Nabízí pokoje a apartmány s koupelnou. K dispozici je také společná kuchyň a zahrada. Ubytování Pension Art se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Art má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Art momentálně evidujeme 218 recenzí.

Penzion Tillerova vila

9,2

Penzion Tillerova vila

Ubytování (Penzion) Penzion Tillerova vila. Penzion Tillerova vila se nachází v Lázních Bohdaneč a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Penzion Tillerova vila se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Tillerova vila má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Tillerova vila momentálně evidujeme 88 recenzí.

Rybolov pro děti a dospělé

8,5

Rybolov pro děti a dospělé

Ubytování (Penzion) Rybolov pro děti a dospělé. Rybolov pro děti a dospělé je penzion s velkým rekreačním areálem situovaný v klidné lokalitě přímo u lesa, 1 km od centra města. Ubytování Rybolov pro děti a dospělé se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Rybolov pro děti a dospělé má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Rybolov pro děti a dospělé momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Zahrádka

8,5

Penzion Zahrádka

Ubytování (Penzion) Penzion Zahrádka. Penzion Zahrádka se nachází v centru města Lázně Bohdaneč, 10 km severo-východně od Pardubic. Ubytování Penzion Zahrádka se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Zahrádka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Zahrádka momentálně evidujeme 114 recenzí.

Farma Macas

7,1

Farma Macas

Ubytování (Farma) Farma Macas. Farma Macas se nachází v Lázních Bohdaneč v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Farma Macas se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česko - Pardubický kraj).

ATC ČOCHTAN s.r.o., kemp Lázně Bohdaneč

6,4

ATC ČOCHTAN s.r.o., kemp Lázně Bohdaneč

Ubytování (Kemp) ATC ČOCHTAN s.r.o., kemp Lázně Bohdaneč. ATC ČOCHTAN s.r.o., kemp Lázně Bohdaneč se nachází v Lázních Bohdaneč a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování ATC ČOCHTAN s.r.o., kemp Lázně Bohdaneč se nachází ve městě Lázně Bohdaneč (Česko - Pardubický kraj).