Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pardubice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pardubice

Tiny House

10

Tiny House

UbytováníTiny House. Tiny House se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Apartmán s terasou. Ubytování je nekuřácké. Ubytování Tiny House se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Maya

9,6

Apartmán Maya

UbytováníApartmán Maya. Apartmán Maya se nachází asi 43 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a nabízí výhled do vnitřního dvora, terasu a kávovar. Ubytování Apartmán Maya se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Luxusní apartmán Rezidence 1351

9,6

Luxusní apartmán Rezidence 1351

UbytováníLuxusní apartmán Rezidence 1351. Luxusní apartmán Rezidence 1351 se nachází v Pardubicích, 41 km od kostnice v Sedlci a 43 km od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled na město.Barbara. Ubytování Luxusní apartmán Rezidence 1351 se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

9,5

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

Ubytování (Apartmán) Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra). Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází v Pardubicích v Pardubickém kraji a má patio a vlastní balkon. Ubytování Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Víno Hruška Pardubice

9,5

Penzion Víno Hruška Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion Víno Hruška Pardubice. Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází v Pardubicích v budově z roku 2017. Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Víno Hruška Pardubice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Víno Hruška Pardubice momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion a Restaurace Na Netřebě

9,5

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Netřebě. Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází na poklidném místě, 5 km od centra Pardubic. Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Na Netřebě má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Netřebě momentálně evidujeme 341 recenzí.

Chalupa Sluníčko

9,5

Chalupa Sluníčko

Ubytování (Apartmán) Chalupa Sluníčko. Chalupa Sluníčko se nachází v Čenkovicích, 1,2 km od vleku EPV 300. K dispozici je sezónní venkovní bazén, ​​zázemí pro grilování a zahrada. Ubytování Chalupa Sluníčko se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Sluníčko má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Chalupa Sluníčko momentálně evidujeme 52 recenzí.

Rezidence Mandragora

9,5

Rezidence Mandragora

Ubytování (Apartmán) Rezidence Mandragora. Rezidence Mandragora se nachází v centru Pardubic. Nabízí designové interiéry, výhled na město, Wi-Fi zdarma a masážní služby. Ubytování Rezidence Mandragora se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Rezidence Mandragora má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Rezidence Mandragora momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmány Svítkov

9,4

Apartmány Svítkov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Svítkov. Apartmány Svítkov se nachází v Pardubicích. Ubytování je vzdálené 22 km od Hradce Králové a hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Svítkov se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Zelená Žába

9,4

Penzion Zelená Žába

Ubytování (Penzion) Penzion Zelená Žába. Penzion Zelená Žába se nachází v Pardubicích, 5 minut chůze od historického centra a 1,1 km od autobusového nádraží, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Penzion Zelená Žába se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Zelená Žába má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Zelená Žába momentálně evidujeme 852 recenzí.

Apartmán Světla

9,4

Apartmán Světla

UbytováníApartmán Světla. Apartmán Světla se nachází v Pardubicích, 40 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán Světla se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Svítkov 21

9,3

Apartmán Svítkov 21

UbytováníApartmán Svítkov 21. Apartmán Svítkov 21 se nachází v Pardubicích, 37 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán Svítkov 21 se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmany U Letiste

9,3

Apartmany U Letiste

Ubytování (Apartmán) Apartmany U Letiste. Apartmány U Letiště se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem na zahradu. Ubytování Apartmany U Letiste se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmany U Letiste má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany U Letiste momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Lucie

9,3

Apartmán Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lucie. Apartmán Lucie se nachází v Pardubicích a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyňský kout, koupelna a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Lucie se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Lucie má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Lucie momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán MANKÝ

9,3

Apartmán MANKÝ

UbytováníApartmán MANKÝ. Apartmán MANKÝ se nachází asi 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán MANKÝ se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U zvonicky 45 srch

9,2

Apartmán U zvonicky 45 srch

Ubytování (Privát) Apartmán U zvonicky 45 srch. Apartmán U zvoničky 45 srch se nachází v Pardubicích, byl postaven v roce 2009 a nabízí soukromý bazén, terasu, balkon a výhled na bazén. Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán U zvonicky 45 srch má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartmán U zvonicky 45 srch momentálně evidujeme 28 recenzí.

Justyna

9,2

Justyna

Ubytování (Vila) Justyna. Justyna se nachází v Pardubicích. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Justyna se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Justyna má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Justyna momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány U Vinice

9,1

Apartmány U Vinice

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Vinice. Apartmány U Vinice se nacházejí v Pardubicích a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Vinice se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Tolarova Apartmán

9,1

Tolarova Apartmán

Ubytování (Apartmán) Tolarova Apartmán. Apartmán Tolarova se nachází v Pardubicích. Nabízí balkon, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tolarova Apartmán se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Věra

9,1

Apartmán Věra

UbytováníApartmán Věra. Apartmán Věra se nachází v Pardubicích, 38 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 39 km od kostnice v Sedlci, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Věra se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Hotel U Zlateho Andela

9

Hotel U Zlateho Andela

Ubytování (Hotel) Hotel U Zlateho Andela. Hotel U Zlatého Anděla se nachází v budově z 15. století v historickém centru Pardubic, jen 100 metrů od pardubického zámku, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel U Zlateho Andela se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel U Zlateho Andela má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Zlateho Andela momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Atrium

9

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází na klidném místě v centru Pardubic, 5 minut chůze od Zelené brány. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 523 recenzí.

Pension JASOPA

9

Pension JASOPA

UbytováníPension JASOPA. Pension JASOPA se nachází v Pardubicích, 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a 44 km od kostnice Sedlec. Ubytování Pension JASOPA se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Hotel 100

9

Hotel 100

Ubytování (Hotel) Hotel 100. Hotel 100 se nachází v historickém centru Pardubic, 2 km od vlakového nádraží a nabízí výhled na historický zámek. V celém objektu funguje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel 100 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel 100 má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel 100 momentálně evidujeme 255 recenzí.

Hotel & restaurant SIGNAL

8,9

Hotel & restaurant SIGNAL

Ubytování (Hotel) Hotel & restaurant SIGNAL. Tento hotel se nachází 2 km od centra Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky Dubina Sever. Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel & restaurant SIGNAL má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel & restaurant SIGNAL momentálně evidujeme 250 recenzí.

Penzion Hacienda Ranchero

8,9

Penzion Hacienda Ranchero

Ubytování (Penzion) Penzion Hacienda Ranchero. Penzion Hacienda Ranchero se nachází v centru Pardubic, 50 metrů od autobusové zastávky, 400 metrů od aquaparku a 700 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Penzion Hacienda Ranchero se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Hacienda Ranchero má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Hacienda Ranchero momentálně evidujeme 705 recenzí.

BIRDIE Pension & Wellness

8,7

BIRDIE Pension & Wellness

Ubytování (Penzion) BIRDIE Pension & Wellness. BIRDIE Pension & Wellness se nachází v Pardubicích. K dispozici je zahrada, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BIRDIE Pension & Wellness se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování BIRDIE Pension & Wellness má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion BIRDIE Pension & Wellness momentálně evidujeme 80 recenzí.

Cartellone Appartamento Hotel

8,7

Cartellone Appartamento Hotel

Ubytování (Hotel) Cartellone Appartamento Hotel. Hotel Cartellone Appartamento se nachází v historickém centru Pardubic, 300 metrů od Zelené brány. Ubytování Cartellone Appartamento Hotel se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Cartellone Appartamento Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Cartellone Appartamento Hotel momentálně evidujeme 229 recenzí.

Pension Skylark

8,7

Pension Skylark

Ubytování (Penzion) Pension Skylark. Penzion Skylark se nachází v Pardubicích a nabízí gril, zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je placená doprava na letiště. Ubytování Pension Skylark se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Skylark má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Skylark momentálně evidujeme 203 recenzí.

Penzion 102

8,6

Penzion 102

Ubytování (Penzion) Penzion 102. Penzion 102 se nachází v Pardubicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a některé pokoje s terasou s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion 102 se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion 102 má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion 102 momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Labe

8,6

Hotel Labe

Ubytování (Hotel) Hotel Labe. Hotel Labe s výhledem na hory se nachází v Pardubicích a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi připojení a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Hotel Labe se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Labe má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Labe momentálně evidujeme 56 recenzí.

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

8,6

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

Ubytování (Hotel) Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč. Apartmány Apartments near Golf & Spa Resort Kunětická Hora nabízejí moderní ubytování, zahradu s jezerem vhodným ke koupání, golfové hřiště, wellness... Ubytování Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion U Kohoutka

8,6

Penzion U Kohoutka

Ubytování (Penzion) Penzion U Kohoutka. Penzion restaurant U Kohoutka stojí 400 metrů od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a každé ráno snídaně. Ubytování Penzion U Kohoutka se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion U Kohoutka má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kohoutka momentálně evidujeme 624 recenzí.

Hotel Euro

8,6

Hotel Euro

Ubytování (Hotel) Hotel Euro. Čtyřhvězdičkový Hotel Euro se nachází nedaleko historického centra Pardubic, 5 minut chůze od Pernštýnského náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným kabelovým... Ubytování Hotel Euro se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Euro má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Euro momentálně evidujeme 444 recenzí.

GARDEN Restaurant & Pension

8,5

GARDEN Restaurant & Pension

UbytováníGARDEN Restaurant & Pension. GARDEN Restaurant & Pension se nachází v Pardubicích, 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a 42 km od kostnice Sedlec. Ubytování GARDEN Restaurant & Pension se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Trnovská

8,5

Trnovská

Ubytování (Apartmán) Trnovská. Trnovská se nachází v Pardubicích v Pardubickém kraji. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trnovská se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Trnovská má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Trnovská momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Zlatá Štika

8,4

Hotel Zlatá Štika

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Štika. Hotel Zlatá Štika se nachází v centru Pardubic a nabízí moderní pokoje s kabelovou TV, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Zlatá Štika se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Zlatá Štika má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Zlatá Štika momentálně evidujeme 1081 recenzí.

Hotel Mrázek

8,4

Hotel Mrázek

Ubytování (Hotel) Hotel Mrázek. Rodinný Hotel Mrázek stojí v historickém centru Pardubic, jen 120 metrů od zámku. Ubytování Hotel Mrázek se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Mrázek má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Mrázek momentálně evidujeme 577 recenzí.

Restaurant a penzion Steak Station

8,1

Restaurant a penzion Steak Station

Ubytování (Penzion) Restaurant a penzion Steak Station. Restaurant a penzion Steak Station se nachází 4 km od centra Pardubic. Ubytování Restaurant a penzion Steak Station se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Restaurant a penzion Steak Station má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Restaurant a penzion Steak Station momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion FAJN ***

8,1

Penzion FAJN ***

Ubytování (Penzion) Penzion FAJN ***. Tříhvězdičkový Penzion FAJN *** se nachází v Pardubicích. Nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu a sdílený lounge. Ubytování Penzion FAJN *** se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion FAJN *** má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion FAJN *** momentálně evidujeme 72 recenzí.

Hotel Trim

8

Hotel Trim

Ubytování (Hotel) Hotel Trim. Hotel Trim se nachází v poklidné čtvrti Ohrazenice, jen 7 minut jízdy autem od centra Pardubic. Ubytování Hotel Trim se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Trim má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Trim momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion Ten Lokál

8

Penzion Ten Lokál

UbytováníPenzion Ten Lokál. Penzion Ten Lokál se nachází 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Penzion Ten Lokál se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion TCV Pardubice

7,9

Penzion TCV Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion TCV Pardubice. Penzion TCV Pardubice se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdíleným salónkem, bezplatné Wi-Fi, bar a dětské hřiště. Ubytování Penzion TCV Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion TCV Pardubice má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion TCV Pardubice momentálně evidujeme 174 recenzí.

Penzion Šenk Pardubice

7,9

Penzion Šenk Pardubice

Ubytování (Penzion) Penzion Šenk Pardubice. Rodinný Penzion Šenk nabízí ubytování s vlastní koupelnou v klidné části Pardubic, které jsou známé výrobou tradičních českých perníků. Ubytování Penzion Šenk Pardubice se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Šenk Pardubice má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Šenk Pardubice momentálně evidujeme 536 recenzí.

Blatensky Dvur

7,7

Blatensky Dvur

Ubytování (Penzion) Blatensky Dvur. Tento moderní penzion se nachází v obci Blato, 8 km od Pardubic a Chrudimi. Ubytování Blatensky Dvur se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Blatensky Dvur má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Blatensky Dvur momentálně evidujeme 302 recenzí.

Hotel Arnost Garni

7,7

Hotel Arnost Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Arnost Garni. Nedávno zrekonstruovaný hotel Arnošt Garni nabízí útulné pokoje v centru Pardubic, které jsou skvěle zařízené veškerým potřebným vybavením včetně kuchyně. Ubytování Hotel Arnost Garni se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Arnost Garni má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Arnost Garni momentálně evidujeme 265 recenzí.

Siesta Rodinný Resort

7,5

Siesta Rodinný Resort

Ubytování (Hotel) Siesta Rodinný Resort. Siesta Rodinný Resort, postavený ve 20. letech 20. století v typickém novorenesančním stylu, je obklopený soukromým lesoparkem. Ubytování Siesta Rodinný Resort se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Siesta Rodinný Resort má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Siesta Rodinný Resort momentálně evidujeme 187 recenzí.

Hotel Kristl

7,2

Hotel Kristl

Ubytování (Hotel) Hotel Kristl. Hotel Kristl stojí v klidné části Pardubic, pouhých 500 metrů od centra města a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu i pokoje s TV a vlastní koupelnou se... Ubytování Hotel Kristl se nachází ve městě Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Kristl má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Kristl momentálně evidujeme 236 recenzí.

NIKA beds

6,4

NIKA beds

UbytováníNIKA beds. NIKA beds se nachází v Pardubicích, 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 44 km od Sedlecké kostnice. Ubytování NIKA beds se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).