Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rokytno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rokytno

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Čáslava má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Čáslava momentálně evidujeme 43 recenzí.

Horska chata Svetlanka

9

Horska chata Svetlanka

Ubytování (Penzion) Horska chata Svetlanka. Horská chata Světlanka se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 600 metrů od lyžařského vleku Lysá hora. Ubytování Horska chata Svetlanka se nachází ve městě Rokytno (Česko - Liberecký kraj).

Gumed C

8,7

Gumed C

Ubytování (Apartmán) Gumed C. Gumed C is set in Rokytno. The accommodation has free WiFi. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher. Ubytování Gumed C se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Gumed C má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Gumed C momentálně evidujeme 8 recenzí.

Rezidence Rokytnice

Rezidence Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Rezidence Rokytnice. Rezidence Rokytnice se nachází v Rokytnu. Tento apartmán nabízí soukromý bazén. Apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Rezidence Rokytnice se nachází ve městě Rokytno (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 03

Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 03

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 03. Prázdninový apartmán Rokytnice n.Jizerou 03 se nachází v obci Rokytnice nad Jizerou, 500 metrů od skiareálu Modrá Hvězda-Bahýnka. Ubytování Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 03 se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 03 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 02

Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 02

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 02. Holiday Apartment Rokytnice n. Jizerou 02 se nachází v Rokytně, pouhých 500 metrů od skiareálu Modrá Hvězda-Bahýnka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 02 se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Holiday Apartment Rokytnice n.Jizerou 02 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.