Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sezemice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sezemice

Penzion Sezemice

9,5

Penzion Sezemice

Ubytování (Penzion) Penzion Sezemice. Penzion Sezemice s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sezemice. V pokojích najdete rychlovarnou konvici a šatní skříň. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Sezemice se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sezemice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Sezemice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

8,8

Restaurace - penzion Bavorský dvůr

Ubytování (Penzion) Restaurace - penzion Bavorský dvůr. Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází v obci Sezemice a nabízí zahradu, terasu a bar. Na místě je k dispozici bankomat, restaurace a dětské hřiště. Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr se nachází ve městě Sezemice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace - penzion Bavorský dvůr má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Restaurace - penzion Bavorský dvůr momentálně evidujeme 273 recenzí.

Ubytování U Blažků

Ubytování U Blažků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Blažků. Ubytování U Blažků is located in Sezemice. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Ubytování U Blažků se nachází ve městě Sezemice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)