Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Kolín

Ubytování v městech v okrese Kolín

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kolín

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kolín

neVINNÉ Apartmány

10

neVINNÉ Apartmány

UbytováníneVINNÉ Apartmány. NeVINNÉ Apartmány is set in Kolín, 12 km from Sedlec Ossuary, 12 km from Church of the Assumption of Our Lady and Saint John the Baptist, as well as 13 km... Ubytování neVINNÉ Apartmány se nachází ve městě Kolín (Česko - Středočeský kraj).

Elf

9,9

Elf

Ubytování (Apartmán) Elf. Apartmán Elf se nachází v Kolíně, v budově postavené v roce 2017. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elf se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Elf má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Elf momentálně evidujeme 19 recenzí.

U Milusky

9,8

U Milusky

Ubytování (Apartmán) U Milusky. Apartmán U Milušky se nachází v Kolíně a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování U Milusky se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Milusky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán U Milusky momentálně evidujeme 29 recenzí.

Resort Cedrus

9,6

Resort Cedrus

Ubytování (Apartmán) Resort Cedrus. Resort Cedrus se nachází v obci Tuklaty a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Resort Cedrus se nachází ve městě Tuklaty (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Resort Cedrus má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Resort Cedrus momentálně evidujeme 8 recenzí.

Žabonosy Mlýn

9,5

Žabonosy Mlýn

Ubytování (Penzion) Žabonosy Mlýn. Žabonosy Mlýn se nachází v Žabonosech. Nabízí sezónní venkovní bazén, bar, společenskou místnost, zahradu, sluneční terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Žabonosy Mlýn se nachází ve městě Žabonosy (Česko - Středočeský kraj).

Bohemica Apartman 4

9,4

Bohemica Apartman 4

Ubytování (Apartmán) Bohemica Apartman 4. Bohemica Apartman 4 se nachází v Kouřimi ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Bohemica Apartman 4 se nachází ve městě Zásmuky (Česko - Středočeský kraj).

Rekreační dům u Elišky a Barušky

9,2

Rekreační dům u Elišky a Barušky

UbytováníRekreační dům u Elišky a Barušky. Rekreační dům u Elišky a Barušky se nachází v Krakovanech, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Rekreační dům u Elišky a Barušky se nachází ve městě Krakovany (Česko - Středočeský kraj).

Hostinec U Rypáka

9,1

Hostinec U Rypáka

Ubytování (Privát) Hostinec U Rypáka. K dispozici je také bar a zahrada. Toto ubytování v soukromí zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Hostinec U Rypáka poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostinec U Rypáka se nachází ve městě Vrátkov (Česko - Středočeský kraj).

Café Kaftan - pension

9

Café Kaftan - pension

Ubytování (Penzion) Café Kaftan - pension. Café Kaftan - pension se nachází v Kolíně a nabízí zahradu a bar. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Café Kaftan - pension se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Café Kaftan - pension má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Café Kaftan - pension momentálně evidujeme 142 recenzí.

Pension Falconi

9

Pension Falconi

Ubytování (Penzion) Pension Falconi. Pension Falconi se nachází na klidném místě v Kolíně, pouhých 300 metrů od Karlova náměstí. Zdarma je k dispozici Wi-Fi. Na požádání je dostupná i... Ubytování Pension Falconi se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Falconi má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Falconi momentálně evidujeme 546 recenzí.

Penzion u Patrona

9

Penzion u Patrona

Ubytování (Penzion) Penzion u Patrona. Tento rodinný penzion leží v centru města, 50 metrů od hlavního náměstí v Kouřimi. Nabízí pokoje s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Penzion u Patrona se nachází ve městě Kouřim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion u Patrona má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion u Patrona momentálně evidujeme 21 recenzí.

Pension Pod věží

8,9

Pension Pod věží

Ubytování (Penzion) Pension Pod věží. Penzion Pod věží se nachází přímo v centru Kolína, pouhých 100 metrů od hlavního Karlova náměstí. Ubytování Pension Pod věží se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Pod věží má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Pod věží momentálně evidujeme 207 recenzí.

Penzion Archery

8,8

Penzion Archery

Ubytování (Rezort) Penzion Archery. Penzion Archery se nachází v Nové Vsi a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Archery se nachází ve městě Nová Ves I (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Villa Romantica

8,7

Hotel Villa Romantica

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Romantica. Hotel Villa Romantica je obklopen zelení v klidné soukromé zahradě v Kolíně a nabízí elegantně zařízené pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Hotel Villa Romantica se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Villa Romantica má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Villa Romantica momentálně evidujeme 62 recenzí.

Fitness & Wellness JBI

8,7

Fitness & Wellness JBI

Ubytování (Penzion) Fitness & Wellness JBI. Fitness & Wellness JBI má lázeňské a wellness centrum, bezplatné fitness centrum, Wi-Fi zdarma, bar a sluneční terasu. Ubytování Fitness & Wellness JBI se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Fitness & Wellness JBI má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Fitness & Wellness JBI momentálně evidujeme 219 recenzí.

Chateau Kotěra

8,5

Chateau Kotěra

Ubytování (Hotel) Chateau Kotěra. Chateau Kotěra je hotel situovaný uprostřed velkého, zelení porostlého parku, na půli cesty mezi Kolínem a Kutnou Horou. Ubytování Chateau Kotěra se nachází ve městě Ratboř (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chateau Kotěra má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Chateau Kotěra momentálně evidujeme 463 recenzí.

Na Letnim byte

8,5

Na Letnim byte

Ubytování (Penzion) Na Letnim byte. Penzion Na Letním bytě se nachází ve městě Kouřim a nabízí restauraci i zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Na Letnim byte se nachází ve městě Kouřim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Na Letnim byte má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Na Letnim byte momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Inspirace a Wellness

8,4

Pension Inspirace a Wellness

Ubytování (Penzion) Pension Inspirace a Wellness. Pension Inspirace se nachází v centru Kolína a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje se satelitní LCD TV. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Inspirace a Wellness se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Inspirace a Wellness má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension Inspirace a Wellness momentálně evidujeme 185 recenzí.

Penzion Navara

8,4

Penzion Navara

UbytováníPenzion Navara. Penzion Navara se nachází v Kolíně, 13 km od kostnice v Sedlecu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 13 km od kostela sv. Ubytování Penzion Navara se nachází ve městě Kolín (Česko - Středočeský kraj).

Marina Týnec n. L. - Kemp

8,3

Marina Týnec n. L. - Kemp

Ubytování (Prázdninový areál) Marina Týnec n. L. - Kemp. Marina Týnec nad Labem - Kemp s výhledem na řeku Labe se nachází na klidném místě a nabízí plně zařízené mobilní domy a pokoje, restauraci s letní terasou... Ubytování Marina Týnec n. L. - Kemp se nachází ve městě Týnec nad Labem (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Marina Týnec n. L. - Kemp má celkové hodnocení 8,3. Pro Prázdninový areál Marina Týnec n. L. - Kemp momentálně evidujeme 114 recenzí.

Hotel Theresia

8,3

Hotel Theresia

Ubytování (Hotel) Hotel Theresia. Hotel Theresia se nachází v historickém městě Kolín, které leží na březích řeky Labe, 60 km východně od Prahy. Ubytování Hotel Theresia se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Theresia má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Theresia momentálně evidujeme 220 recenzí.

Pension Harmonie

8,3

Pension Harmonie

Ubytování (Penzion) Pension Harmonie. Pension Harmonie se nachází v židovské čtvrti v Kolíně, jen 4 minuty chůze od centra města. Ubytování Pension Harmonie se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Harmonie má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Harmonie momentálně evidujeme 78 recenzí.

Steakland

8

Steakland

Ubytování (Penzion) Steakland. Penzion Steakland se nachází v Kolíně. Nabízí bar, restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení. Pokoje jsou vybaveny posezením, TV s plochou obrazovkou a fénem. Ubytování Steakland se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Steakland má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Steakland momentálně evidujeme 50 recenzí.

Hotel U Jezera

8

Hotel U Jezera

Ubytování (Hotel) Hotel U Jezera. Hotel U Jezera se nachází v obci Velký Osek a nabízí zahradu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel U Jezera se nachází ve městě Velký Osek (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Jezera má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel U Jezera momentálně evidujeme 248 recenzí.

Sporthotel Relax

7,9

Sporthotel Relax

Ubytování (Hotel) Sporthotel Relax. Sporthotel Relax se nachází v klidné obci Veletov. Disponuje tenisovým kurtem a hřištěm na volejbal a fotbal. Ubytování Sporthotel Relax se nachází ve městě Veletov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sporthotel Relax má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Sporthotel Relax momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Monstera

7,9

Apartmán Monstera

UbytováníApartmán Monstera. Apartmán Monstera se nachází v Kolíně, pouhých 14 km od kostnice v Sedlci, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Monstera se nachází ve městě Kolín (Česko - Středočeský kraj).

Vila Imagina

7,8

Vila Imagina

Ubytování (Privát) Vila Imagina. Ubytování v soukromí Vila Imagina se nachází v obci Ratboř a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i přístup do zahrady s grilem. Ubytování Vila Imagina se nachází ve městě Ratboř (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Imagina má celkové hodnocení 7,8. Pro Privát Vila Imagina momentálně evidujeme 7 recenzí.

Bohemica Apartman 3

7,4

Bohemica Apartman 3

Ubytování (Apartmán) Bohemica Apartman 3. Bohemica Apartman 3 se nachází v Kouřimi ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. 44 km od Prahy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Bohemica Apartman 3 se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Na 15 Kopách

7

Na 15 Kopách

Ubytování (Penzion) Na 15 Kopách. Na 15 Kopách je penzion situovaný v klidné části Kolína, 15 minut chůze od kostela svatého Bartoloměje a historického centra. Ubytování Na 15 Kopách se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Na 15 Kopách má celkové hodnocení 7. Pro Penzion Na 15 Kopách momentálně evidujeme 94 recenzí.

EKO-penzion Hamry

7

EKO-penzion Hamry

Ubytování (Penzion) EKO-penzion Hamry. EKO-penzion Hamry se nachází v Žiželicích a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování EKO-penzion Hamry se nachází ve městě Žiželice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování EKO-penzion Hamry má celkové hodnocení 7. Pro Penzion EKO-penzion Hamry momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Apeyron

5,6

Hotel Apeyron

Ubytování (Hotel) Hotel Apeyron. Hotel Apeyron se nachází v Českém Brodě a nabízí kasino, noční bar a à-la-carte restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Ubytování Hotel Apeyron se nachází ve městě Český Brod (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Apeyron má celkové hodnocení 5,6. Pro Hotel Hotel Apeyron momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány č.p. 9

Apartmány č.p. 9

Ubytování (Penzion) Apartmány č.p. 9. Apartmány č.p. 9 se nachází ve městě Kouřim a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, gril a rodinné pokoje. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány č.p. 9 se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Holiday House Vitice 21

Holiday House Vitice 21

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Vitice 21. Prázdninový dům Vitice 21 se nachází ve městě Vitice a nabízí ubytování s vlastním bazénem a vybavenou kuchyní. Ubytování Holiday House Vitice 21 se nachází ve městě Vitice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday House Vitice 21 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Bohéma

Apartmán Bohéma

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bohéma. Apartmán Bohéma is situated in Kouřim. The accommodation is 21 km from Kolín. Ubytování Apartmán Bohéma se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Bohemica Apartman 1

Bohemica Apartman 1

Ubytování (Apartmán) Bohemica Apartman 1. Bohemica Apartman 1 se nachází v Kouřimi a nabízí zahradu a terasu. 44 km od Prahy. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bohemica Apartman 1 se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Small apartment near river Elbe

Small apartment near river Elbe

Ubytování (Apartmán) Small apartment near river Elbe. Malý apartmán u Labe se nachází v Týnci nad Labem, 29 km od Poděbrad. Ubytování Small apartment near river Elbe se nachází ve městě Týnec nad Labem (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Cerhenice

Penzion Cerhenice

Ubytování (Penzion) Penzion Cerhenice. Penzion Cerhenice se nachází v obci Cerhenice a nabízí zahradu, terasu, společný obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Cerhenice se nachází ve městě Cerhenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán 3, Suvorovova 158

Apartmán 3, Suvorovova 158

Ubytování (Apartmán) Apartmán 3, Suvorovova 158. Apartmán 3, Suvorovova 158 se nachází v Českém Brodě, 23 km od Poděbrad. Ubytování Apartmán 3, Suvorovova 158 se nachází ve městě Český Brod (Česko - Středočeský kraj).

Resort Cedrus 2

Resort Cedrus 2

Ubytování (Apartmán) Resort Cedrus 2. Apartmán Resort Cedrus 2 se nachází v obci Tuklaty a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Cedrus 2 se nachází ve městě Tuklaty (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Resort Cedrus 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vigvam penzion

Vigvam penzion

Ubytování (Penzion) Vigvam penzion. Vigvam penzion se nachází v Němčicích a nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vigvam penzion se nachází ve městě Němčice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Vigvam penzion nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Diamond House

Diamond House

Ubytování (Penzion) Diamond House. Diamond House in Kouřim provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Diamond House se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

U kapitána Stena

U kapitána Stena

Ubytování (Apartmán) U kapitána Stena. U kapitána Stena je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Ratboři ve Středočeském kraji, 8 km od Kolína. Ubytování U kapitána Stena se nachází ve městě Ratboř (Česko - Středočeský kraj).

U Pichlerů

U Pichlerů

Ubytování (Prázdninový dům) U Pichlerů. U Pichlerů se nachází ve městě Klipec, 10 km od Kolína. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny se sprchou, posezení a kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování U Pichlerů se nachází ve městě Pňov-Předhradí (Česko - Středočeský kraj).

Chata se zahradou

Chata se zahradou

Ubytování (Prázdninový dům) Chata se zahradou. Set in Týnec nad Labem in the Central Bohemia region, Chata se zahradou has a garden. Guests have access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chata se zahradou se nachází ve městě Týnec nad Labem (Česko - Středočeský kraj).

Jurty v Sadu

Jurty v Sadu

Ubytování (Luxusní stan) Jurty v Sadu. Jurty v Sadu se nachází v Českém Brodě a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou kuchyní. Ubytování Jurty v Sadu se nachází ve městě Český Brod (Česko - Středočeský kraj).

Pension U kostela

Pension U kostela

Ubytování (Penzion) Pension U kostela. Situated in Český Brod, Pension U kostela offers a terrace. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Pension U kostela se nachází ve městě Český Brod (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Pension U kostela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Vinařství Klučov

Hotel Vinařství Klučov

Ubytování (Hotel) Hotel Vinařství Klučov. Hotel Vinařství Klučov se nachází v Klučově a nabízí 4hvězdičkové ubytování se soukromou terasou. Ubytování Hotel Vinařství Klučov se nachází ve městě Klučov (Česko - Středočeský kraj).

Diamond House

Diamond House

Ubytování (Penzion) Diamond House. Diamond House in Kouřim provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Diamond House se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Štěpán

Apartmán Štěpán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štěpán. Apartmán Štěpán is situated in Kouřim. The accommodation is 21 km from Kolín. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Vinařství Klučov

Apartmány Vinařství Klučov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vinařství Klučov. Guests staying at this apartment have access to a terrace. This apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Apartmány Vinařství Klučov se nachází ve městě Klučov (Česko - Středočeský kraj).

Celý rodinný dům na venkově

Celý rodinný dům na venkově

Ubytování (Vila) Celý rodinný dům na venkově. Celý rodinný dům na venkově se nachází v Kouřimi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Kutná Hora je odsud 23 km. Ubytování Celý rodinný dům na venkově se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj).