Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kouřim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kouřim

Penzion u Patrona

9

Penzion u Patrona

Ubytování (Penzion) Penzion u Patrona. Tento rodinný penzion leží v centru města, 50 metrů od hlavního náměstí v Kouřimi. Nabízí pokoje s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Penzion u Patrona se nachází ve městě Kouřim (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Patrona má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion u Patrona momentálně evidujeme 21 recenzí.

Na Letnim byte

8,5

Na Letnim byte

Ubytování (Penzion) Na Letnim byte. Penzion Na Letním bytě se nachází ve městě Kouřim a nabízí restauraci i zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Na Letnim byte se nachází ve městě Kouřim (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Letnim byte má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Na Letnim byte momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány č.p. 9

Apartmány č.p. 9

Ubytování (Penzion) Apartmány č.p. 9. Apartmány č.p. 9 se nachází ve městě Kouřim a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, gril a rodinné pokoje. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány č.p. 9 se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Bohéma

Apartmán Bohéma

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bohéma. Apartmán Bohéma is situated in Kouřim. The accommodation is 21 km from Kolín. Ubytování Apartmán Bohéma se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond House

Diamond House

Ubytování (Penzion) Diamond House. Diamond House in Kouřim provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Diamond House se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Štěpán

Apartmán Štěpán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štěpán. Apartmán Štěpán is situated in Kouřim. The accommodation is 21 km from Kolín. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond House

Diamond House

Ubytování (Penzion) Diamond House. Diamond House in Kouřim provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Diamond House se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Celý rodinný dům na venkově

Celý rodinný dům na venkově

Ubytování (Vila) Celý rodinný dům na venkově. Celý rodinný dům na venkově se nachází v Kouřimi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Kutná Hora je odsud 23 km. Ubytování Celý rodinný dům na venkově se nachází ve městě Kouřim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)