Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Český Brod

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Brod

Hotel Apeyron

5,6

Hotel Apeyron

Ubytování (Hotel) Hotel Apeyron. Hotel Apeyron se nachází v Českém Brodě a nabízí kasino, noční bar a à-la-carte restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Ubytování Hotel Apeyron se nachází ve městě Český Brod (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Apeyron má celkové hodnocení 5,6. Pro Hotel Hotel Apeyron momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmán 3, Suvorovova 158

Apartmán 3, Suvorovova 158

Ubytování (Apartmán) Apartmán 3, Suvorovova 158. Apartmán 3, Suvorovova 158 se nachází v Českém Brodě, 23 km od Poděbrad. Ubytování Apartmán 3, Suvorovova 158 se nachází ve městě Český Brod (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension U kostela

Pension U kostela

Ubytování (Penzion) Pension U kostela. Situated in Český Brod, Pension U kostela offers a terrace. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Pension U kostela se nachází ve městě Český Brod (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Pension U kostela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.