Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ratboř

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ratboř

Chateau Kotěra

8,5

Chateau Kotěra

Ubytování (Hotel) Chateau Kotěra. Chateau Kotěra je hotel situovaný uprostřed velkého, zelení porostlého parku, na půli cesty mezi Kolínem a Kutnou Horou. Ubytování Chateau Kotěra se nachází ve městě Ratboř (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau Kotěra má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Chateau Kotěra momentálně evidujeme 463 recenzí.

Vila Imagina

7,8

Vila Imagina

Ubytování (Privát) Vila Imagina. Ubytování v soukromí Vila Imagina se nachází v obci Ratboř a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i přístup do zahrady s grilem. Ubytování Vila Imagina se nachází ve městě Ratboř (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Imagina má celkové hodnocení 7,8. Pro Privát Vila Imagina momentálně evidujeme 7 recenzí.

U kapitána Stena

U kapitána Stena

Ubytování (Apartmán) U kapitána Stena. U kapitána Stena je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Ratboři ve Středočeském kraji, 8 km od Kolína. Ubytování U kapitána Stena se nachází ve městě Ratboř (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)