Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pernink

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pernink

Mezonetový apartmán Pernink

9,7

Mezonetový apartmán Pernink

UbytováníMezonetový apartmán Pernink. Mezonetový apartmán Pernink se nachází v Perninku, 18 km od Fichtelbergu a 24 km od Mlýnské kolonády, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Mezonetový apartmán Pernink se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán u Drahotů

9,5

Apartmán u Drahotů

UbytováníApartmán u Drahotů. Apartmán u Drahotů se nachází v Perninku, 17 km od Fichtelbergu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Apartmán u Drahotů se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday Home Bärringen

9,5

Holiday Home Bärringen

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bärringen. Holiday Home Bärringen se nachází v Perninku, necelý 1 km od lyžařského areálu Velflink - Pernink. Ubytování Holiday Home Bärringen se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Holiday Home Bärringen má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Bärringen momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Pod Jasanem

9,2

Apartman Pod Jasanem

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Jasanem. Apartmán Pod Jasanem se nachází v Perninku, 600 metrů od lanovky Velflink - Pernink a 1,3 km od lanovky Nádraží - Pernink. Ubytování Apartman Pod Jasanem se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartman Pod Jasanem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Pod Jasanem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension MAX

9

Pension MAX

Ubytování (Penzion) Pension MAX. Pension MAX se nachází v obci Pernink v údolí Bílé Bystřice a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné snídaně, lyžárnu i slunnou terasu s grilem. Ubytování Pension MAX se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension MAX má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension MAX momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chata Ryba

9

Chata Ryba

UbytováníChata Ryba. Chata Ryba se nachází v Perninku a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Ryba se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Chata Pernink

9

Chata Pernink

Ubytování (Chata) Chata Pernink. Chata Pernink se nachází v Perninku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chata Pernink má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Pernink momentálně evidujeme 6 recenzí.

Liked home

9

Liked home

Ubytování (Apartmán) Liked home. Apartmán Liked home se nachází v Perninku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Liked home se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Liked home má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Liked home momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata Rybná 18

8,7

Chata Rybná 18

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Rybná 18. Chata Rybná 18 se nachází v obci Pernink v Karlovarském kraji, 21 km od Karlových Varů, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata Rybná 18 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chata Rybná 18 má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata Rybná 18 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartments Pernink 341

8,6

Apartments Pernink 341

Ubytování (Apartmán) Apartments Pernink 341. Apartmány Pernink 341 se nachází v obci Pernink a nabízí ubytování se vstupem na zahradu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Pernink 341 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments Pernink 341 má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Pernink 341 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Guest House Marzebilla Pernink

8,5

Guest House Marzebilla Pernink

Ubytování (Penzion) Guest House Marzebilla Pernink. Guest House Marzebilla Pernink se nachází v obci Pernink, do 400 metrů od lyžařského areálu Velflinku - Pernink, a nabízí možnost dojet na lyžích až k... Ubytování Guest House Marzebilla Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Guest House Marzebilla Pernink má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House Marzebilla Pernink momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata U lesa

8,4

Chata U lesa

UbytováníChata U lesa. Chata U lesa se nachází v Perninku, 17 km od Fichtelbergu a 22 km od Mlýnské kolonády. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata U lesa se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány U Semušky

8,3

Apartmány U Semušky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Semušky. Apartmány U Semušky v obci Pernink se nachází 18 km od lyžařských areálů Klínovec a Oberwiesenthal a nabízí zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi v... Ubytování Apartmány U Semušky se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány U Semušky má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartmány U Semušky momentálně evidujeme 16 recenzí.

Horska Chata Nejdecka

8,2

Horska Chata Nejdecka

Ubytování (Penzion) Horska Chata Nejdecka. Horská chata Nejdecká, situovaná na úpatí sjezdovky Pod nádražím, nabízí prostorné klimatizované apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Horska Chata Nejdecka se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Horská chata Plzeňka Pernink

7,7

Horská chata Plzeňka Pernink

Ubytování (Chata) Horská chata Plzeňka Pernink. Horská chata Plzeňka Pernink se nachází v centru obce Pernink, jen 350 metrů od lyžařských vleků. Nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Horská chata Plzeňka Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Horská chata Plzeňka Pernink má celkové hodnocení 7,7. Pro Chata Horská chata Plzeňka Pernink momentálně evidujeme 68 recenzí.

Pension Antik

7,5

Pension Antik

Ubytování (Penzion) Pension Antik. Penzion Antik se nachází v obci Pernink, 500 metrů od sjezdovky Pernink a 20 minut jízdy autem od Karlových Varů, a nabízí kavárnu a zahradu s grilem. Ubytování Pension Antik se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Antik má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Pension Antik momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartment U Semushki 2

Apartment U Semushki 2

Ubytování (Apartmán) Apartment U Semushki 2. Located in Pernink in the Karlovy Vary Region region, Apartment U Semushki 2 features a garden. Ubytování Apartment U Semushki 2 se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Pernink - ubytování pro 4 osoby v centru

Apartmán Pernink - ubytování pro 4 osoby v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pernink - ubytování pro 4 osoby v centru. Pernink apartment- accommodation in the mountains is situated in Pernink. Ubytování Apartmán Pernink - ubytování pro 4 osoby v centru se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Tradice (U Bendů)

Tradice (U Bendů)

Ubytování (Penzion) Tradice (U Bendů). Penzion Tradice (U Bendů) se nachází v Perninku a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tradice (U Bendů) se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672. Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 se nachází v obci Pernink, méně než 1 km od ski areálu Velflink – Pernink a 13 minut chůze od ski areálu Nádraží –... Ubytování Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Hella

Chata Hella

Ubytování (Chata) Chata Hella. Chata Hella se nachází v obci Pernink v Karlovarském kraji, 400 metrů od lyžařského areálu Pernink - Velflink. Na místě je k dispozici zahrada. Ubytování Chata Hella se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Chata Chata Hella nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment U Semushki 3

Apartment U Semushki 3

Ubytování (Apartmán) Apartment U Semushki 3. Set in Pernink in the Karlovy Vary region, Apartment U Semushki 3 has a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment U Semushki 3 se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment U Semushki 1

Apartment U Semushki 1

Ubytování (Apartmán) Apartment U Semushki 1. Apartment U Semushki 1 is situated in Pernink. The property is 44 km from Zwickau and free private parking is available. Ubytování Apartment U Semushki 1 se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Horský penzion a bistro Čepice

Horský penzion a bistro Čepice

Ubytování (Penzion) Horský penzion a bistro Čepice. Horský penzion a bistro Čepice has a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Pernink. Ubytování Horský penzion a bistro Čepice se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Cornelis

Cornelis

Ubytování (Prázdninový dům) Cornelis. Set in Pernink in the Karlovy Vary region, Cornelis features a terrace. The accommodation is 23 km from Karlovy Vary. The holiday home is fitted with a TV. Ubytování Cornelis se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Cornelis nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Štěpán

Apartmán Štěpán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází v obci Pernink, 600 metrů od lyžařského areálu Velflink - Pernink a 1,3 km od ski areálu Nádraží - Pernink. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Apartmán Apartmán Štěpán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bludenská chata

Bludenská chata

UbytováníBludenská chata. Bludenská chata se nachází v Perninku a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bludenská chata se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Horský dům Pernink

Horský dům Pernink

Ubytování (Prázdninový dům) Horský dům Pernink. Located in Pernink in the Karlovy Vary region, Horský dům Pernink features a patio and garden views. Ubytování Horský dům Pernink se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Raketa

Apartmán Raketa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Raketa. Apartmán Raketa se nachází v Perninku, 38 km od města Annaberg-Buchholz. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Raketa se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion U Dvou pánů

Penzion U Dvou pánů

Ubytování (Penzion) Penzion U Dvou pánů. Penzion U dvou pánů se nachází v Perninku. Nabízí restauraci, bar, zahradu a rodinné pokoje. Ubytování Penzion U Dvou pánů se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Pernink

Apartmán Pernink

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pernink. Apartman Pernink is set in Pernink. The property features mountain views and is 44 km from Mariánské Lázně. Ubytování Apartmán Pernink se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování u Lenule

Ubytování u Lenule

UbytováníUbytování u Lenule. Ubytování u Lenule se nachází v Perninku. Ubytování Ubytování u Lenule se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home in Pernink - Erzgebirge 40826

Holiday home in Pernink - Erzgebirge 40826

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pernink - Erzgebirge 40826. Holiday home in Pernink - Erzgebirge 40826 is located in Pernink. The accommodation is 45 km from Zwickau. Ubytování Holiday home in Pernink - Erzgebirge 40826 se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Ferienhaus Groh

Ferienhaus Groh

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Groh. Ferienhaus Groh is set in Pernink and offers a garden. The accommodation is 18 km from Karlovy Vary. Kurort Oberwiesenthal is 14 km from the holiday home. Ubytování Ferienhaus Groh se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318. Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 is located in Pernink. Free WiFi is featured. Ubytování Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.