Nejlepší ubytování ve městě Abertamy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Abertamy

Chata Zdeňka Abertamy

9,6

Chata Zdeňka Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zdeňka Abertamy. Chata Zdeňka Abertamy se nachází v Abertamech, jen 2,9 km od obce Modesgrund a 6 km od Pstruží. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Zdeňka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Jindrů

9,5

U Jindrů

Ubytování (Privát) U Jindrů. Ubytování U Jindrů se nachází v Krušných horách v obci Abertamy, 10 km od lázeňského města Jáchymov. Ubytování U Jindrů se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emily House

9,5

Emily House

Ubytování (Prázdninový dům) Emily House. Family House se nachází v Abertamech, 2,7 km od Modesgrundu. Nabízí výhled na hory, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Emily House se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Michaela

9,2

Apartmány Michaela

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Michaela. Apartmány Michaela se nacházejí v Abertamech, 2 km od lanovky Modesgrund a 6 km od lanovky Pstruží. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Michaela se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Můstku Hřebečná

9,2

Ubytování U Můstku Hřebečná

Ubytování (Penzion) Ubytování U Můstku Hřebečná. Ubytování U Můstku Hřebečná je penzion situovaný v obci Abertamy, 4,4 km od skiareálu Modesgrund a nabízí přístup na sjezdovku i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Můstku Hřebečná se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Orion

9,2

Hotel Orion

Ubytování (Penzion) Hotel Orion. Hotel Orion se nachází v obci Abertamy, 5 km od lanovky Modesgrund. Hotel nabízí výhled na hory, dětské hřiště a vířivku. Ubytování Hotel Orion se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Agáta Abertamy

9,2

Apartmány Agáta Abertamy

Ubytování (Apartmán) Apartmány Agáta Abertamy. Apartmány Agáta Abertamy se nachází v Abertamech, 2,8 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží. Ubytování Apartmány Agáta Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vejminek

9,1

Apartman Vejminek

Ubytování (Apartmán) Apartman Vejminek. Apartmán Vejminek s možností vlastního stravování se nachází v centru města Abertamy, 1 km od lyžařského areálu Plešivec a 100 metrů od nejbližší... Ubytování Apartman Vejminek se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ChataPlešivka

9

ChataPlešivka

Ubytování (Chata) ChataPlešivka. Chata Plešivka se nachází v obci Abertamy, 2,9 km od lanovky Modesgrund, a nabízí gril. Ubytování ChataPlešivka se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Abertham - Ellen

8,9

Penzion Abertham - Ellen

Ubytování (Penzion) Penzion Abertham - Ellen. Penzion Abertham - Ellen se nachází v Abertamech v Karlovarském kraji, 16 km od Karlových Varů, a nabízí dětské hřiště, lyžárnu, místní restauraci, zahradu... Ubytování Penzion Abertham - Ellen se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman abertamy

8,9

apartman abertamy

Ubytování (Apartmán) apartman abertamy. Apartmán Abertamy s výhledem na hory se nachází ve městě Abertamy, 17 minut chůze od lyžařského areálu Modesgrund. Ubytování je přístupné na lyžích. Ubytování apartman abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Trampska Bouda

8,9

Penzion Trampska Bouda

Ubytování (Apartmán) Penzion Trampska Bouda. Penzion Trampská Bouda nabízí ubytování v Abertamech, 3,3 km od Modesgrundu a 8 km od Pstruží. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Trampska Bouda se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Vila Victoria

8,8

Penzion Vila Victoria

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Victoria. Budova penzionu Vila Victoria pochází z roku 1938 a nachází se ve městě Abertamy, 300 metrů od malého lyžařského vleku. Ubytování Penzion Vila Victoria se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Villa Rosse

8,5

Penzion Villa Rosse

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Rosse. Penzion Villa Rosse se nachází v Krušných horách, pouhých 500 metrů od sjezdovek a 3 km od Božího Daru. Ubytování Penzion Villa Rosse se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abertamy Klara Apartment

8,4

Abertamy Klara Apartment

Ubytování (Apartmán) Abertamy Klara Apartment. Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy, 2,7 km od lanovky Modesgrund a 6 km od Pstruží. Ubytování Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Abertham - Vanessa

8,3

Pension Abertham - Vanessa

Ubytování (Penzion) Pension Abertham - Vanessa. Pension Abertham nabízí pizzerii a apartmány a apartmá s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a kompletně vybavenou kuchyní. Ubytování Pension Abertham - Vanessa se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Sport Abertamy

8,2

Penzion Sport Abertamy

Ubytování (Hotel) Penzion Sport Abertamy. Sport Hotel Abertamy stojí v centru Abertam, 300 metrů od lyžařského areálu Plešivec, a hostům nabízí restauraci, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Sport Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Abertamy Krušné hory

6,6

Apartmán Abertamy Krušné hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Abertamy Krušné hory. Apartmán Abertamy Krušné hory nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Abertamy Krušné hory se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Karolka

Chalupa Karolka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Karolka. Situated in Abertamy, 2.9 km from Modesgrund and 6 km from Pstruží, Chalupa Karolka offers free WiFi. Ubytování Chalupa Karolka se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia House

Sofia House

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia House. Sofia House is situated in Abertamy and offers barbecue facilities. The property has garden views and is 3 km from Modesgrund. Ubytování Sofia House se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivia House

Olivia House

Ubytování (Prázdninový dům) Olivia House. Olivia House is set in Abertamy. This property is 2.6 km from Modesgrund. The holiday home is composed of a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. Ubytování Olivia House se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa Abertamy

Chalupa Abertamy

Ubytování (Chata) Chalupa Abertamy. Chalupa Abertamy se nachází 3 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Alexandra

Lodge Alexandra

Ubytování (Chata) Lodge Alexandra. Chata Alexandra se nachází ve městě Abertamy, 3,9 km od lanovky Modesgrund a 8 km od obce Pstruží. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lodge Alexandra se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)