Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Abertamy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Abertamy

Apartmány Plešivec

9,7

Apartmány Plešivec

Ubytování (Apartmány) Apartmány Plešivec. Apartmány Plešivec se nachází v Abertamech, 46 km od Zwickau, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Plešivec u sjezdovky

9,6

Apartmán Plešivec u sjezdovky

UbytováníApartmán Plešivec u sjezdovky. Apartmán Plešivec u sjezdovky se nachází v Abertamech, 13 km od Fichtelbergu a 27 km od Mlýnské kolonády. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Plešivec u sjezdovky se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chata Zdeňka Abertamy

9,6

Chata Zdeňka Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zdeňka Abertamy. Chata Zdeňka Abertamy se nachází v Abertamech, jen 2,9 km od obce Modesgrund a 6 km od Pstruží. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Zdeňka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chata Zdeňka Abertamy má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Zdeňka Abertamy momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Jindrů

9,5

U Jindrů

Ubytování (Privát) U Jindrů. Ubytování U Jindrů se nachází v Krušných horách v obci Abertamy, 10 km od lázeňského města Jáchymov. Ubytování U Jindrů se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování U Jindrů má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát U Jindrů momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán pod Plešivcem

9,5

Apartmán pod Plešivcem

UbytováníApartmán pod Plešivcem. Apartmán pod Plešivcem se nachází v Abertamech, 13 km od Fichtelbergu. Ubytování Apartmán pod Plešivcem se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Emily House

9,5

Emily House

Ubytování (Prázdninový dům) Emily House. Family House se nachází v Abertamech, 2,7 km od Modesgrundu. Nabízí výhled na hory, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Emily House se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Emily House má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Emily House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Pavel

9,3

Apartmány Pavel

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pavel. Apartmány Pavel se nachází v Abertamech. Apartmány mají terasu, výhled na hory, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s... Ubytování Apartmány Pavel se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

APARTMÁN Abertamská Chata

9,3

APARTMÁN Abertamská Chata

UbytováníAPARTMÁN Abertamská Chata. APARTMÁN Abertamská Chata se nachází v Abertamech a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování APARTMÁN Abertamská Chata se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán SKI Plešivec

9,2

Apartmán SKI Plešivec

UbytováníApartmán SKI Plešivec. Apartmán SKI Plešivec se nachází v Abertamech, 13 km od Fichtelbergu. Ubytování Apartmán SKI Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chata Zdeňka Abertamy

9,2

Chata Zdeňka Abertamy

UbytováníChata Zdeňka Abertamy. Chata Zdeňka Abertamy se nachází v Abertamech, pouhých 14 km od Fichtelbergu, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chata Zdeňka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování U Můstku Hřebečná

9,2

Ubytování U Můstku Hřebečná

Ubytování (Penzion) Ubytování U Můstku Hřebečná. Ubytování U Můstku Hřebečná je penzion situovaný v obci Abertamy, 4,4 km od skiareálu Modesgrund a nabízí přístup na sjezdovku i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Můstku Hřebečná se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování U Můstku Hřebečná má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování U Můstku Hřebečná momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Michaela

9,2

Apartmány Michaela

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Michaela. Apartmány Michaela se nacházejí v Abertamech, 2 km od lanovky Modesgrund a 6 km od lanovky Pstruží. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Michaela se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány Michaela má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány Michaela momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Orion

9,2

Hotel Orion

Ubytování (Penzion) Hotel Orion. Hotel Orion se nachází v obci Abertamy, 5 km od lanovky Modesgrund. Hotel nabízí výhled na hory, dětské hřiště a vířivku. Ubytování Hotel Orion se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Orion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hotel Orion momentálně evidujeme 604 recenzí.

Apartmány Agáta Abertamy

9,2

Apartmány Agáta Abertamy

Ubytování (Apartmán) Apartmány Agáta Abertamy. Apartmány Agáta Abertamy se nachází v Abertamech, 2,8 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží. Ubytování Apartmány Agáta Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány Agáta Abertamy má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Agáta Abertamy momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartman Vejminek

9,1

Apartman Vejminek

Ubytování (Apartmán) Apartman Vejminek. Apartmán Vejminek s možností vlastního stravování se nachází v centru města Abertamy, 1 km od lyžařského areálu Plešivec a 100 metrů od nejbližší... Ubytování Apartman Vejminek se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartman Vejminek má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Vejminek momentálně evidujeme 60 recenzí.

ChataPlešivka

9

ChataPlešivka

Ubytování (Chata) ChataPlešivka. Chata Plešivka se nachází v obci Abertamy, 2,9 km od lanovky Modesgrund, a nabízí gril. Ubytování ChataPlešivka se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování ChataPlešivka má celkové hodnocení 9. Pro Chata ChataPlešivka momentálně evidujeme 7 recenzí.

PLESSBERG Apartments Plešivec

8,9

PLESSBERG Apartments Plešivec

UbytováníPLESSBERG Apartments Plešivec. PLESSBERG Apartments Plešivec se nachází v Abertamech, 13 km od Fichtelbergu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PLESSBERG Apartments Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Abertham - Ellen

8,9

Penzion Abertham - Ellen

Ubytování (Penzion) Penzion Abertham - Ellen. Penzion Abertham - Ellen se nachází v Abertamech v Karlovarském kraji, 16 km od Karlových Varů, a nabízí dětské hřiště, lyžárnu, místní restauraci, zahradu... Ubytování Penzion Abertham - Ellen se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Abertham - Ellen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Abertham - Ellen momentálně evidujeme 51 recenzí.

apartman abertamy

8,9

apartman abertamy

Ubytování (Apartmán) apartman abertamy. Apartmán Abertamy s výhledem na hory se nachází ve městě Abertamy, 17 minut chůze od lyžařského areálu Modesgrund. Ubytování je přístupné na lyžích. Ubytování apartman abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování apartman abertamy má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán apartman abertamy momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytování U Mikeše

8,9

Ubytování U Mikeše

UbytováníUbytování U Mikeše. Ubytování U Mikeše se nachází 14 km od Fichtelbergu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Ubytování U Mikeše se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Trampska Bouda

8,9

Penzion Trampska Bouda

Ubytování (Apartmán) Penzion Trampska Bouda. Penzion Trampská Bouda nabízí ubytování v Abertamech, 3,3 km od Modesgrundu a 8 km od Pstruží. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Trampska Bouda se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Trampska Bouda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Trampska Bouda momentálně evidujeme 31 recenzí.

SCANDIC Apartments Plešivec

8,8

SCANDIC Apartments Plešivec

Ubytování (Apartmány) SCANDIC Apartments Plešivec. SCANDIC Apartments Plešivec se nachází v Abertamech, 47 km od Zwickau, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SCANDIC Apartments Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Vila Victoria

8,8

Penzion Vila Victoria

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Victoria. Budova penzionu Vila Victoria pochází z roku 1938 a nachází se ve městě Abertamy, 300 metrů od malého lyžařského vleku. Ubytování Penzion Vila Victoria se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Vila Victoria má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vila Victoria momentálně evidujeme 313 recenzí.

XXL Apartmans - Blatenský dům 393

8,7

XXL Apartmans - Blatenský dům 393

UbytováníXXL Apartmans - Blatenský dům 393. XXL Apartmans - Blatenský dům 393 se nachází v Abertamech v Karlovarském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování XXL Apartmans - Blatenský dům 393 se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa pod Plešivcem

8,7

Chalupa pod Plešivcem

Ubytování (Horské chaty) Chalupa pod Plešivcem. Chalupa pod Plešivcem se nachází v Abertamech a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Chalupa má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chalupa pod Plešivcem se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Marcebila Abertamy

8,5

Marcebila Abertamy

Ubytování (Aparthotel) Marcebila Abertamy. Marcebila Abertamy se nachází v Abertamech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Marcebila Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Villa Rosse

8,5

Penzion Villa Rosse

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Rosse. Penzion Villa Rosse se nachází v Krušných horách, pouhých 500 metrů od sjezdovek a 3 km od Božího Daru. Ubytování Penzion Villa Rosse se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Villa Rosse má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Villa Rosse momentálně evidujeme 191 recenzí.

Abertamy Klara Apartment

8,4

Abertamy Klara Apartment

Ubytování (Apartmán) Abertamy Klara Apartment. Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy, 2,7 km od lanovky Modesgrund a 6 km od Pstruží. Ubytování Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Abertamy Klara Apartment má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Abertamy Klara Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apt. Plešivec

8,3

Apt. Plešivec

UbytováníApt. Plešivec. Apt. Plešivec se nachází v Abertamech. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt. Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Abertham - Vanessa

8,3

Pension Abertham - Vanessa

Ubytování (Penzion) Pension Abertham - Vanessa. Pension Abertham nabízí pizzerii a apartmány a apartmá s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a kompletně vybavenou kuchyní. Ubytování Pension Abertham - Vanessa se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Abertham - Vanessa má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Abertham - Vanessa momentálně evidujeme 56 recenzí.

Penzion Sport Abertamy

8,2

Penzion Sport Abertamy

Ubytování (Hotel) Penzion Sport Abertamy. Sport Hotel Abertamy stojí v centru Abertam, 300 metrů od lyžařského areálu Plešivec, a hostům nabízí restauraci, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Sport Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Sport Abertamy má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Penzion Sport Abertamy momentálně evidujeme 42 recenzí.

Rezidence Abertamy

8

Rezidence Abertamy

UbytováníRezidence Abertamy. Rezidence Abertamy se nachází 14 km od Fichtelbergu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Rezidence Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Plesivec

7,9

Hotel Plesivec

Ubytování (Hotel) Hotel Plesivec. Tento hotel s rozhlednou stojí na jedinečném místě přímo na vrcholku Plešivce a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi, restauraci s terasou a... Ubytování Hotel Plesivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Abertamy Krušné hory

6,6

Apartmán Abertamy Krušné hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Abertamy Krušné hory. Apartmán Abertamy Krušné hory nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Abertamy Krušné hory se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Abertamy Krušné hory má celkové hodnocení 6,6. Pro Apartmán Apartmán Abertamy Krušné hory momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán DUO Plešivec

Apartmán DUO Plešivec

Ubytování (Apartmány) Apartmán DUO Plešivec. Apartmán DUO Plešivec se nachází v Abertamech, 45 km od Zwickau, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán DUO Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Linda

Apartmán Linda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Linda. Apartmán Linda is set in Abertamy. The property features mountain views and is 36 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Apartmán Linda se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU

APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU. APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU is located in Abertamy. A terrace can be found at the apartment, along with a garden. Ubytování APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Favorit

Favorit

Ubytování (Apartmán) Favorit. Apartmán Favorit se nachází ve městě Abertamy. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Favorit se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa Karolka

Chalupa Karolka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Karolka. Situated in Abertamy, 2.9 km from Modesgrund and 6 km from Pstruží, Chalupa Karolka offers free WiFi. Ubytování Chalupa Karolka se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Karolka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Abertamy

Holiday Home Abertamy

Ubytování (Vila) Holiday Home Abertamy. Situated in Abertamy in the Karlovy Vary Region region, Holiday Home Abertamy has a terrace. Ubytování Holiday Home Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Sonja House Abertamy

Sonja House Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Sonja House Abertamy. Sonja House Abertamy is situated in Abertamy. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Sonja House Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chata Nerudovka Abertamy

Chata Nerudovka Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nerudovka Abertamy. Chata Nerudovka Abertamy se nachází v Abertamech a nabízí restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Zwickau je odsud 45 km. Ubytování Chata Nerudovka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Sofia House

Sofia House

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia House. Sofia House is situated in Abertamy and offers barbecue facilities. The property has garden views and is 3 km from Modesgrund. Ubytování Sofia House se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Sofia House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

SKI Apartmán Snowcat

SKI Apartmán Snowcat

UbytováníSKI Apartmán Snowcat. SKI Apartmán Snowcat se nachází v Abertamech a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování SKI Apartmán Snowcat se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Plešivec

Apartmán Plešivec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Plešivec. Apartmán Plešivec se nachází v Abertamech a nabízí terasu. 47 km od Zwickau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Plešivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

apartmán Modes

apartmán Modes

Ubytování (Apartmán) apartmán Modes. Apartmán Modes se nachází v Abertamech, 2,8 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží, a nabízí zahradu a společenskou místnost. Ubytování apartmán Modes se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa - Haus Andrea

Chalupa - Haus Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa - Haus Andrea. Chalupa - Haus Andrea se nachází v Abertamech a nabízí bar a výhled do zahrady. Mariánské Lázně jsou odsud 45 km. Ubytování Chalupa - Haus Andrea se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

U Berňáků

U Berňáků

Ubytování (Apartmán) U Berňáků. U Berňáků is located in Abertamy. The apartment features garden views and is 45 km from Mariánské Lázně. Ubytování U Berňáků se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area

Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area

Ubytování (Prázdninový dům) Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area. Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area is situated in Abertamy. The accommodation is 36 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).

Abertamy

Abertamy

Ubytování (Apartmán) Abertamy. Abertamy is situated in the apartment. The accommodation is 17 km from Karlovy Vary. Kurort Oberwiesenthal is 12 km from Abertamy. Ubytování Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj).