Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Abertamy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Abertamy

Chata Zdeňka Abertamy

9,6

Chata Zdeňka Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zdeňka Abertamy. Chata Zdeňka Abertamy se nachází v Abertamech, jen 2,9 km od obce Modesgrund a 6 km od Pstruží. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Zdeňka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Zdeňka Abertamy má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Zdeňka Abertamy momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Jindrů

9,5

U Jindrů

Ubytování (Privát) U Jindrů. Ubytování U Jindrů se nachází v Krušných horách v obci Abertamy, 10 km od lázeňského města Jáchymov. Ubytování U Jindrů se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Jindrů má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát U Jindrů momentálně evidujeme 40 recenzí.

Emily House

9,5

Emily House

Ubytování (Prázdninový dům) Emily House. Family House se nachází v Abertamech, 2,7 km od Modesgrundu. Nabízí výhled na hory, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Emily House se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Emily House má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Emily House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Pavel

9,3

Apartmány Pavel

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pavel. Apartmány Pavel se nachází v Abertamech. Apartmány mají terasu, výhled na hory, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s... Ubytování Apartmány Pavel se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Můstku Hřebečná

9,2

Ubytování U Můstku Hřebečná

Ubytování (Penzion) Ubytování U Můstku Hřebečná. Ubytování U Můstku Hřebečná je penzion situovaný v obci Abertamy, 4,4 km od skiareálu Modesgrund a nabízí přístup na sjezdovku i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Můstku Hřebečná se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Můstku Hřebečná má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování U Můstku Hřebečná momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Michaela

9,2

Apartmány Michaela

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Michaela. Apartmány Michaela se nacházejí v Abertamech, 2 km od lanovky Modesgrund a 6 km od lanovky Pstruží. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Michaela se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Michaela má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány Michaela momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Orion

9,2

Hotel Orion

Ubytování (Penzion) Hotel Orion. Hotel Orion se nachází v obci Abertamy, 5 km od lanovky Modesgrund. Hotel nabízí výhled na hory, dětské hřiště a vířivku. Ubytování Hotel Orion se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Orion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hotel Orion momentálně evidujeme 604 recenzí.

Apartmány Agáta Abertamy

9,2

Apartmány Agáta Abertamy

Ubytování (Apartmán) Apartmány Agáta Abertamy. Apartmány Agáta Abertamy se nachází v Abertamech, 2,8 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží. Ubytování Apartmány Agáta Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Agáta Abertamy má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Agáta Abertamy momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartman Vejminek

9,1

Apartman Vejminek

Ubytování (Apartmán) Apartman Vejminek. Apartmán Vejminek s možností vlastního stravování se nachází v centru města Abertamy, 1 km od lyžařského areálu Plešivec a 100 metrů od nejbližší... Ubytování Apartman Vejminek se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Vejminek má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Vejminek momentálně evidujeme 60 recenzí.

ChataPlešivka

9

ChataPlešivka

Ubytování (Chata) ChataPlešivka. Chata Plešivka se nachází v obci Abertamy, 2,9 km od lanovky Modesgrund, a nabízí gril. Ubytování ChataPlešivka se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ChataPlešivka má celkové hodnocení 9. Pro Chata ChataPlešivka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Abertham - Ellen

8,9

Penzion Abertham - Ellen

Ubytování (Penzion) Penzion Abertham - Ellen. Penzion Abertham - Ellen se nachází v Abertamech v Karlovarském kraji, 16 km od Karlových Varů, a nabízí dětské hřiště, lyžárnu, místní restauraci, zahradu... Ubytování Penzion Abertham - Ellen se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Abertham - Ellen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Abertham - Ellen momentálně evidujeme 51 recenzí.

apartman abertamy

8,9

apartman abertamy

Ubytování (Apartmán) apartman abertamy. Apartmán Abertamy s výhledem na hory se nachází ve městě Abertamy, 17 minut chůze od lyžařského areálu Modesgrund. Ubytování je přístupné na lyžích. Ubytování apartman abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman abertamy má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán apartman abertamy momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Trampska Bouda

8,9

Penzion Trampska Bouda

Ubytování (Apartmán) Penzion Trampska Bouda. Penzion Trampská Bouda nabízí ubytování v Abertamech, 3,3 km od Modesgrundu a 8 km od Pstruží. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Trampska Bouda se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Trampska Bouda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Trampska Bouda momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Vila Victoria

8,8

Penzion Vila Victoria

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Victoria. Budova penzionu Vila Victoria pochází z roku 1938 a nachází se ve městě Abertamy, 300 metrů od malého lyžařského vleku. Ubytování Penzion Vila Victoria se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vila Victoria má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vila Victoria momentálně evidujeme 313 recenzí.

Chalupa pod Plešivcem

8,7

Chalupa pod Plešivcem

Ubytování (Horské chaty) Chalupa pod Plešivcem. Chalupa pod Plešivcem se nachází v Abertamech a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Chalupa má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chalupa pod Plešivcem se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Villa Rosse

8,5

Penzion Villa Rosse

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Rosse. Penzion Villa Rosse se nachází v Krušných horách, pouhých 500 metrů od sjezdovek a 3 km od Božího Daru. Ubytování Penzion Villa Rosse se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Villa Rosse má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Villa Rosse momentálně evidujeme 191 recenzí.

Abertamy Klara Apartment

8,4

Abertamy Klara Apartment

Ubytování (Apartmán) Abertamy Klara Apartment. Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy, 2,7 km od lanovky Modesgrund a 6 km od Pstruží. Ubytování Abertamy Klara Apartment se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Abertamy Klara Apartment má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Abertamy Klara Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Pension Abertham - Vanessa

8,3

Pension Abertham - Vanessa

Ubytování (Penzion) Pension Abertham - Vanessa. Pension Abertham nabízí pizzerii a apartmány a apartmá s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a kompletně vybavenou kuchyní. Ubytování Pension Abertham - Vanessa se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Abertham - Vanessa má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Abertham - Vanessa momentálně evidujeme 56 recenzí.

Penzion Sport Abertamy

8,2

Penzion Sport Abertamy

Ubytování (Hotel) Penzion Sport Abertamy. Sport Hotel Abertamy stojí v centru Abertam, 300 metrů od lyžařského areálu Plešivec, a hostům nabízí restauraci, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Sport Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sport Abertamy má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Penzion Sport Abertamy momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Plesivec

7,9

Hotel Plesivec

Ubytování (Hotel) Hotel Plesivec. Tento hotel s rozhlednou stojí na jedinečném místě přímo na vrcholku Plešivce a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi, restauraci s terasou a... Ubytování Hotel Plesivec se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Abertamy Krušné hory

6,6

Apartmán Abertamy Krušné hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Abertamy Krušné hory. Apartmán Abertamy Krušné hory nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Abertamy Krušné hory se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Abertamy Krušné hory má celkové hodnocení 6,6. Pro Apartmán Apartmán Abertamy Krušné hory momentálně evidujeme 8 recenzí.

Favorit

Favorit

Ubytování (Apartmán) Favorit. Apartmán Favorit se nachází ve městě Abertamy. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Favorit se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Karolka

Chalupa Karolka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Karolka. Situated in Abertamy, 2.9 km from Modesgrund and 6 km from Pstruží, Chalupa Karolka offers free WiFi. Ubytování Chalupa Karolka se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Karolka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Linda

Apartmán Linda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Linda. Apartmán Linda is set in Abertamy. The property features mountain views and is 36 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Apartmán Linda se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU

APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU. APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU is located in Abertamy. A terrace can be found at the apartment, along with a garden. Ubytování APARTMÁNY POD SJEZDOVKOU se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia House

Sofia House

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia House. Sofia House is situated in Abertamy and offers barbecue facilities. The property has garden views and is 3 km from Modesgrund. Ubytování Sofia House se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Sofia House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sonja House Abertamy

Sonja House Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Sonja House Abertamy. Sonja House Abertamy is situated in Abertamy. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Sonja House Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Nerudovka Abertamy

Chata Nerudovka Abertamy

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nerudovka Abertamy. Chata Nerudovka Abertamy se nachází v Abertamech a nabízí restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Zwickau je odsud 45 km. Ubytování Chata Nerudovka Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Abertamy

Holiday Home Abertamy

Ubytování (Vila) Holiday Home Abertamy. Situated in Abertamy in the Karlovy Vary Region region, Holiday Home Abertamy has a terrace. Ubytování Holiday Home Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa - Haus Andrea

Chalupa - Haus Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa - Haus Andrea. Chalupa - Haus Andrea se nachází v Abertamech a nabízí bar a výhled do zahrady. Mariánské Lázně jsou odsud 45 km. Ubytování Chalupa - Haus Andrea se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Modes

apartmán Modes

Ubytování (Apartmán) apartmán Modes. Apartmán Modes se nachází v Abertamech, 2,8 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží, a nabízí zahradu a společenskou místnost. Ubytování apartmán Modes se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivia House

Olivia House

Ubytování (Prázdninový dům) Olivia House. Olivia House is set in Abertamy. This property is 2.6 km from Modesgrund. The holiday home is composed of a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. Ubytování Olivia House se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Olivia House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area

Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area

Ubytování (Prázdninový dům) Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area. Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area is situated in Abertamy. The accommodation is 36 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Lavish Holiday Home in Abertamy near Ski Area se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Berňáků

U Berňáků

Ubytování (Apartmán) U Berňáků. U Berňáků is located in Abertamy. The apartment features garden views and is 45 km from Mariánské Lázně. Ubytování U Berňáků se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abertamy

Abertamy

Ubytování (Apartmán) Abertamy. Abertamy is situated in the apartment. The accommodation is 17 km from Karlovy Vary. Kurort Oberwiesenthal is 12 km from Abertamy. Ubytování Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Alexandra

Lodge Alexandra

Ubytování (Chata) Lodge Alexandra. Chata Alexandra se nachází ve městě Abertamy, 3,9 km od lanovky Modesgrund a 8 km od obce Pstruží. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lodge Alexandra se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Lodge Alexandra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Abertamy

Chalupa Abertamy

Ubytování (Chata) Chalupa Abertamy. Chalupa Abertamy se nachází 3 km od Modesgrundu a 6 km od Pstruží. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Abertamy se nachází ve městě Abertamy (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa Abertamy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.