Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kyjov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kyjov

Penzion Longus

9,5

Penzion Longus

Ubytování (Penzion) Penzion Longus. Čtyřhvězdičkový penzion Longus se nachází v Kyjově a nabízí přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Penzion Longus se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Longus má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Longus momentálně evidujeme 423 recenzí.

Apartmán za Poštů

9,3

Apartmán za Poštů

Ubytování (Apartmán) Apartmán za Poštů. Apartmán za Poštů se nachází v Kyjově, 31 km od Uherského Hradiště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán za Poštů se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Régio

9,1

Penzion Régio

Ubytování (Penzion) Penzion Régio. Penzion Régio se nachází v historickém centru Kyjova. Nabízí dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi a plně zařízené apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Régio se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Régio má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Régio momentálně evidujeme 193 recenzí.

Penzion U Radnice

8,8

Penzion U Radnice

Ubytování (Penzion) Penzion U Radnice. Penzion U Radnice se nachází v Kyjově. Nabízí ubytování v pokojích se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Penzion U Radnice se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Radnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Radnice momentálně evidujeme 86 recenzí.

Ubytovani U Kulky

8,8

Ubytovani U Kulky

Ubytování (Penzion) Ubytovani U Kulky. Ubytování U Kulky se nachází v Kyjově. K dispozici je zahrada s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma v celé budově. Ubytování Ubytovani U Kulky se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani U Kulky má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytovani U Kulky momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ubytování Na Potoku

8,4

Ubytování Na Potoku

Ubytování (Apartmán) Ubytování Na Potoku. Ubytování Na Potoku se nachází v Kyjově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, kuchyňský kout se sporákem a koupelnu. Ubytování Ubytování Na Potoku se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Na Potoku má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ubytování Na Potoku momentálně evidujeme 20 recenzí.

Rodinný Penzion Kyjov

8,3

Rodinný Penzion Kyjov

Ubytování (Penzion) Rodinný Penzion Kyjov. Rodinný Penzion Kyjov se nachází v Kyjově, 43 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rodinný Penzion Kyjov se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinný Penzion Kyjov má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Rodinný Penzion Kyjov momentálně evidujeme 79 recenzí.

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

7,8

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

Ubytování (Hotel) Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně. Kyjovský pivovar se nachází v Kyjově na Jižní Moravě, 150 metrů od vlakové zastávky. Nabízí tradiční restauraci, Wi-Fi zdarma a squashový kurt. Ubytování Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně momentálně evidujeme 109 recenzí.

Srub pod lesikem

Srub pod lesikem

Ubytování (Chata) Srub pod lesikem. Srub pod lesíkem poskytuje ubytování s terasou a výhledem na bazén v Kyjově v Jihomoravském kraji, 45 km od Lednice. Ubytování Srub pod lesikem se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Srub pod lesikem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování U Sklepů

Ubytování U Sklepů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Sklepů. Ubytování U Sklepů se nachází v Kyjově a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje a terasou. Ubytování Ubytování U Sklepů se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytování U Sklepů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Jako Doma

Penzion Jako Doma

Ubytování (Penzion) Penzion Jako Doma. Penzion Jako Doma se nachází v Kyjově. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, sluneční terasu s bazénem, společný salonek, zahradu, sdílenou... Ubytování Penzion Jako Doma se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Kyjov

Vila Kyjov

Ubytování (Penzion) Vila Kyjov. Vila Kyjov se nachází v Kyjově a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Vila Kyjov se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)