Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strážnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strážnice

Byt na pěší zóně pod Bílou věží

9,8

Byt na pěší zóně pod Bílou věží

Ubytování (Apartmán) Byt na pěší zóně pod Bílou věží. Byt na pěší zóně pod Bílou věží se nachází ve Strážnici. Nabízí zahradu,Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Luhačovice jsou vzdálené 39 km. Ubytování Byt na pěší zóně pod Bílou věží se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

V srdci města - park - přístav - cyklistické stezky

9,7

V srdci města - park - přístav - cyklistické stezky

UbytováníV srdci města - park - přístav - cyklistické stezky. Apartmán V srdci města se nachází ve Strážnici, 49 km od zámku Valtice a parku Lednice, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování V srdci města - park - přístav - cyklistické stezky se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Adam

9,7

Penzion Adam

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Adam. Penzion Adam se nachází ve Strážnici v Jihomoravském kraji a má balkon a výhled do zahrady. Valtice se nachází 49 km od ubytování. Ubytování Penzion Adam se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Slovácká chalupa

9,7

Slovácká chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) Slovácká chalupa. Prázdninový dům Slovácká chalupa se nachází ve Strážnici v Jihomoravském kraji. Ubytování Slovácká chalupa se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Slovácká chalupa má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Slovácká chalupa momentálně evidujeme 16 recenzí.

Studio Strazni (w free garage parking)

9,6

Studio Strazni (w free garage parking)

Ubytování (Apartmán) Studio Strazni (w free garage parking). Studio Strazni (w free garage parking) is situated in the Prague 03 district of Prague, 4. Ubytování Studio Strazni (w free garage parking) se nachází ve městě Strážnice (Česko).

Penzion U Levandule Strážnice

9,5

Penzion U Levandule Strážnice

UbytováníPenzion U Levandule Strážnice. Penzion U Levandule Strážnice se nachází ve Strážnici, 48 km od zámku Valtice a zámku Lednice, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Levandule Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

U Francúza

9,4

U Francúza

UbytováníU Francúza. U Francúza se nachází 50 km od zámku Valtice a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování U Francúza se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a restaurace U Kalendů

9,1

Penzion a restaurace U Kalendů

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace U Kalendů. Penzion a restaurace U Kalendů nabízí ubytování ve Strážnici. Ubytování Penzion a restaurace U Kalendů se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Pod Věží

9,1

Hotel Pod Věží

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Věží. Hotel Pod Věží se nachází ve Strážnici. Ve všech jeho prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Nabízí gril a terasu a má restauraci, kam můžete zajít na jídlo. Ubytování Hotel Pod Věží se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Pod Věží má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Pod Věží momentálně evidujeme 187 recenzí.

Apartmán Ve Dvoře Strážnice

9

Apartmán Ve Dvoře Strážnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ve Dvoře Strážnice. Apartmán Ve Dvoře Strážnice se nachází ve Strážnici. Do Zlína je to 44 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Ve Dvoře Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Pod Vápenkami

8,9

Penzion Pod Vápenkami

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Vápenkami. Penzion Pod Vápenkami se nachází v příhraničním městě Sudoměřice, 6 km od skanzenu a zámku ve Strážnici. Nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion Pod Vápenkami se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Pod Vápenkami má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pod Vápenkami momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

8,7

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

Ubytování (Privát) Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ. Ubytovani, (apartman) - sportovní hala TJ se nachází ve Strážnici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán U parku ve Strážnici - Jižní Morava

8,5

Apartmán U parku ve Strážnici - Jižní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán U parku ve Strážnici - Jižní Morava. Apartmán U parku ve Strážnici - Jižní Morava se nachází ve Strážnici. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartmán U parku ve Strážnici - Jižní Morava se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Strážnice

8,2

Hotel Strážnice

Ubytování (Hotel) Hotel Strážnice. Hotel Strážnice se nachází ve Strážnici. Nabízí ubytování v pokojích s kabelovou TV i koupelnou, turistické informace a také terasu. Ubytování Hotel Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Strážnice má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Strážnice momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Strážnice

Apartmány Strážnice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Strážnice. Apartmány Strážnice se nachází ve Strážnici a nabízí ubytování s kuchyní. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Strážnice

Apartmán Strážnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Strážnice. Apartmán Strážnice se nachází ve Strážnici v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Apartmán Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Ludor

Penzion Ludor

Ubytování (Penzion) Penzion Ludor. Penzion Ludor se nachází ve Strážnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Ludor se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Penzion Ludor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Ubytování (Apartmán) Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home. Boasting free bikes, Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home features accommodation in Strážnice with free WiFi and garden views. Ubytování Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.