Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strážnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strážnice

Slovácká chalupa

9,7

Slovácká chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) Slovácká chalupa. Prázdninový dům Slovácká chalupa se nachází ve Strážnici v Jihomoravském kraji. Ubytování Slovácká chalupa se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Slovácká chalupa má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Slovácká chalupa momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Adam

9,7

Penzion Adam

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Adam. Penzion Adam se nachází ve Strážnici v Jihomoravském kraji a má balkon a výhled do zahrady. Valtice se nachází 49 km od ubytování. Ubytování Penzion Adam se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Strazni (w free garage parking)

9,6

Studio Strazni (w free garage parking)

Ubytování (Apartmán) Studio Strazni (w free garage parking). Studio Strazni (w free garage parking) is situated in the Prague 03 district of Prague, 4. Ubytování Studio Strazni (w free garage parking) se nachází ve městě Strážnice (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome

9,4

Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome

Ubytování (Apartmán) Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome. Útulný studiový apartmán ve zrekonstruované farmě se nachází ve Strážnici, 49 km od Valtic. Nabízí terasu. Ubytování Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a restaurace U Kalendů

9,1

Penzion a restaurace U Kalendů

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace U Kalendů. Penzion a restaurace U Kalendů nabízí ubytování ve Strážnici. Ubytování Penzion a restaurace U Kalendů se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Věží

9,1

Hotel Pod Věží

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Věží. Hotel Pod Věží se nachází ve Strážnici. Ve všech jeho prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Nabízí gril a terasu a má restauraci, kam můžete zajít na jídlo. Ubytování Hotel Pod Věží se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Věží má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Pod Věží momentálně evidujeme 187 recenzí.

Penzion Pod Vápenkami

8,9

Penzion Pod Vápenkami

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Vápenkami. Penzion Pod Vápenkami se nachází v příhraničním městě Sudoměřice, 6 km od skanzenu a zámku ve Strážnici. Nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion Pod Vápenkami se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Vápenkami má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pod Vápenkami momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

8,7

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

Ubytování (Privát) Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ. Ubytovani, (apartman) - sportovní hala TJ se nachází ve Strážnici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Strážnice

8,2

Hotel Strážnice

Ubytování (Hotel) Hotel Strážnice. Hotel Strážnice se nachází ve Strážnici. Nabízí ubytování v pokojích s kabelovou TV i koupelnou, turistické informace a také terasu. Ubytování Hotel Strážnice se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Strážnice má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Strážnice momentálně evidujeme 8 recenzí.

Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden

Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden. Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden se nachází ve Strážnici, 48 km od Valtic, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Palava Hoseboat

Palava Hoseboat

Ubytování (Botel) Palava Hoseboat. Palava Hoseboat is situated in Strážnice and offers a terrace. The accommodation is 44 km from Zlín. Luhačovice is 39 km from the boat. Ubytování Palava Hoseboat se nachází ve městě Strážnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Ludor

Penzion Ludor

Ubytování (Penzion) Penzion Ludor. Penzion Ludor se nachází ve Strážnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Ludor se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Ludor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Ubytování (Apartmán) Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home. Boasting free bikes, Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home features accommodation in Strážnice with free WiFi and garden views. Ubytování Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home se nachází ve městě Strážnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.