Hledat

Ubytování

Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

Beskydská příroda člověkem nedotčená, půvabné vesnice honosící se dřevěnými roubenkami, horské pastviny s ovcemi a hustá síť turistických a cyklistických tras. Velké Karlovice jsou oblíbeným cílem nejen českých turistů, ostatně není se čemu divit, lákadel nabízí hned několik, a to během jakéhokoliv ročního období.

Sehnat se dá bez problémů levné ubytování Velké Karlovice, a tak vás celý pobyt nemusí vyjít ani výrazně draho. Víte, jak se to říká, kdo hledá, najde. Počítejte však s tím, že ta nejlepší ubytovací zařízení jsou na sezónu rychle zarezervována, a proto se oplatí objednat si ubytování v předstihu, ať už je to na týden, nebo na prodloužený víkend.

Velké Karlovice se nacházejí v podhůří Javorníků i Beskyd. Valašská obec má ojedinělou atmosféru, kterou si zachovává od pradávna. Byla by škoda ji nenasát. V této oblasti se odehrávají jedny z nejkrásnějších dovolených.

Atrakce ve Velkých Karlovicích

Okolí Velkých Karlovic můžete poznávat ze sedla svého bicyklu, protože je zde opravdu velké množství cyklistických tras. Zavítat se vyplatí také k rozhlednám, odkud se vám otevře panoramatický výhled na daleké okolí. Terény zvládnou i ratolesti. Jednou z těch rozhleden je Miloňová tyčící se na stejnojmenném kopci. Postavena byla v roce 2012 a kromě rozhledny pro turisty slouží i lesníkům pro kontrolu požárů. O něco vzdálenější je rozhledna Čarták, která je už v bezprostřední blízkosti státních hranic se Slovenskem.

Pokud hledáte atrakce vhodné právě pro rodiny s dětmi, potom na vás čeká naučná stezka linoucí se okolo hotelu Horal. Děti se nejenže přiučí nějakým novým věcem, ale také si užijí zábavu při krmení oveček a na dětském hřišti. Za zmínku určitě stojí také venkovní park Razulák s lanáčkem, tubingem a vodním přístavem. Starší děti si zase přijdou na své na stezce Hledej poklad na Galiku.

Valašsko a koláče k sobě neodmyslitelně patří. Byl by doslova hřích neochutnat tradiční frgál. Dokonce se ho můžete naučit péct, a to v Resortu Valachy, kde se pořádají pod vedením profesionální kuchařky tříhodinové kurzy pečení těchto frgálů. Určitě si na tento kurz najděte čas.

Jestliže vám nevadí vyrazit na výlet i více než 20 kilometrů, potom se z Velkých Karlovic vydejte na jeden den do Valašského Meziříčí, kde na vás čeká mimo jiné krytý bazén, či do Frenštátu pod Radhoštěm, kde také nechybí akvapark, jenž je však v provozu pouze v letním období.

Z Velkých Karlovic je velice dobře dostupný Rožnov pod Radhoštěm s kouzelným skanzenem, v němž najdete Valašské muzeum v přírodě. Klidně můžete v Rožnově pod Radhoštěm na pár dnů zůstat, třeba jak pojedete z Velkých Karlovic. Najdete ubytování Beskydy Velké Karlovice i další města.

Kde se ubytovat?

Pochopitelně nestihnete všechno navštívit během jednoho dne. Udělejte si několikadenní dovolenou v této malebné části naší republiky. V takovém případě budete hledat vhodné ubytování Velké Karlovice. Prvně byste si měli ujasnit, co vůbec od ubytování očekáváte, protože někomu postačí cenově přijatelný penzion, jiný zase prahne po nadstandardním apartmánu. Ubytování ve Velkých Karlovicích je vskutku rozmanité, stačí si akorát vybrat. Mezi nejlépe hodnocená ubytovací zařízení patří:

Apartmán Razula s balkonem, ložnicí a obývacím pokojem,

Valašský dvůr s několika apartmány, velkou zahradou a dětským hřištěm,

Chalupa u Vašutů s dětským hřištěm a prostornou zahradou.

Pokud si chcete dopřát odpočinek i v podobě wellness procedur, hledejte spíše wellness ubytovací prostory, jako je třeba Grandhotel Tatra ohodnocen čtyřmi hvězdičkami. Součástí objektu je také restaurace, kde si vychutnáte snídaně, obědy i večeře. Odpočinete si při masáži, zaplavete si v krytém bazénu a podobně. Po náročném dni na túře se takový relax rozhodně hodí, nemyslíte?

Velké Karlovice a zimní sezóna

Velké Karlovice jsou hojně navštěvované také během zimních měsíců, protože v okolí se nachází hned několik moderních lyžařských areálů.

V údolí Pluskovec se rozprostírá lyžařské středisko Kyčerka, která nabízí více než 2 400 metrů sjezdovek a 9 vleků. Protože jsou připraveny sjezdovky všech obtížností, přijdou si na své jak začátečníci, tak i profesionálové. Pokud hledáte Velké Karlovice ubytování Kyčerka, nebude to žádný problém, ovšem s rezervací si pospěšte, termíny se docela rychle plní. Kyčerka totiž patří k nejžádanějším českým ski areálům. Mezi ubytování, které najdete přímo u Kyčerky, patří:

Valašské chalupy Kyčerka nacházející se pár kroků od dvoumístného vleku a funparku.

Zapomenout nesmíme ani na ski resort Razula v údolí Léskové se 3 upravenými sjezdovkami. Ubytování v soukromí Velké Karlovice nabízí například Horský apartmán Razula, z něhož máte výhled na celou horskou oblast. Potěší vás bezplatné soukromé parkoviště, kde můžete po celou dobu dovolené ponechat svůj automobil.

Zhruba půl kilometru od Velkých Karlovic narazíte na menší ski areál Machůzky se dvěma sjezdovkami. Středisko uspokojí zejména začínající a středně pokročilé lyžaře, je menší a takové rodinné.

Záleží tedy pouze na vás, jestli cestujete do Velkých Karlovic za dobrodružstvím, sportem, nebo odpočinkem. Přijdete si na své ve všech případech. Valašsko vás natolik okouzlí, že se sem budete rádi vracet. Nenechávejte nic náhodě a myslete na to, že štěstí přeje připraveným, tak si zavčas objednejte ubytování, abyste se mohli těšit na pohádkovou dovolenou s celou svou rodinou.

Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Velké Karlovice

Apartmán Štěpán

10

Apartmán Štěpán

UbytováníApartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 47 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Dvě chalupy - Velké Karlovice

10

Dvě chalupy - Velké Karlovice

UbytováníDvě chalupy - Velké Karlovice. Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve Velkých Karlovicích, 40 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Roubenky na Dupačce

10

Roubenky na Dupačce

UbytováníRoubenky na Dupačce. Roubenky na Dupačce se nachází ve Velkých Karlovicích, 39 km od golfového hřiště Prosper Golf Resort Čeladná, 45 km od Lietavského hradu a 49 km od... Ubytování Roubenky na Dupačce se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Valašský dvůr

9,9

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmán) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašský dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Valašský dvůr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Javorník a Javorníček

9,9

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od lyžařského vleku Galik. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Nejlépe hodnocená ubytování v okrese Vsetín

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

10

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

UbytováníCHALUPA U ROUBÍČKŮ. CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází v Horní Bečvě a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází ve městě Horní Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chalupy okolo Jalovca

10

Chalupy okolo Jalovca

UbytováníChalupy okolo Jalovca. Chalupy okolo Jalovca se nachází v Hutisku, 39 km od hradu Štramberk a Trúby, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chalupy okolo Jalovca se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česko - Zlínský kraj).

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány pod Rališkou

10

Apartmány pod Rališkou

UbytováníApartmány pod Rališkou. Nachází se v Horní Bečvě ve Zlínském kraji. Apartmány pod Rališkou se nacházejí 17 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Apartmány pod Rališkou se nachází ve městě Horní Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Štěpán

10

Apartmán Štěpán

UbytováníApartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 47 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa na mechu

10

Chalupa na mechu

UbytováníChalupa na mechu. Chalupa na mechu se nachází v Prostřední Bečvě, 30 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Chalupa na mechu se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česko - Zlínský kraj).

Nejlépe hodnocená ubytování v regionu Zlínský kraj

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

10

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

UbytováníCHALUPA U ROUBÍČKŮ. CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází v Horní Bečvě a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází ve městě Horní Bečva (Česko - Zlínský kraj).

ChillResort

10

ChillResort

UbytováníChillResort. ChillResort se nachází v Zádveřicích a nabízí terasu. Nabízí sezónní venkovní bazén, saunu, vířivku a zahradu. Ubytování ChillResort se nachází ve městě Zádveřice-Raková (Česko - Zlínský kraj).

Chata Branka

10

Chata Branka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Branka. Chata Branka se nachází v Luhačovicích a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chata Branka se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Magion. Apartmány Magion se nacházejí v Luhačovicích a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmán Magion má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Magion momentálně evidujeme 25 recenzí.

V podkroví Luhačovice

10

V podkroví Luhačovice

UbytováníV podkroví Luhačovice. V podkroví Luhačovice se nachází v Luhačovicích. Nabízí zahradu, výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování V podkroví Luhačovice se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apart U Svatých

10

Apart U Svatých

UbytováníApart U Svatých. Apart U Svatých se nachází v Halenkovicích. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart U Svatých se nachází ve městě Halenkovice (Česko - Zlínský kraj).