Hledat

Ubytování

Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

Beskydská příroda člověkem nedotčená, půvabné vesnice honosící se dřevěnými roubenkami, horské pastviny s ovcemi a hustá síť turistických a cyklistických tras. Velké Karlovice jsou oblíbeným cílem nejen českých turistů, ostatně není se čemu divit, lákadel nabízí hned několik, a to během jakéhokoliv ročního období.

Sehnat se dá bez problémů levné ubytování Velké Karlovice, a tak vás celý pobyt nemusí vyjít ani výrazně draho. Víte, jak se to říká, kdo hledá, najde. Počítejte však s tím, že ta nejlepší ubytovací zařízení jsou na sezónu rychle zarezervována, a proto se oplatí objednat si ubytování v předstihu, ať už je to na týden, nebo na prodloužený víkend.

Velké Karlovice se nacházejí v podhůří Javorníků i Beskyd. Valašská obec má ojedinělou atmosféru, kterou si zachovává od pradávna. Byla by škoda ji nenasát. V této oblasti se odehrávají jedny z nejkrásnějších dovolených.

Atrakce ve Velkých Karlovicích

Okolí Velkých Karlovic můžete poznávat ze sedla svého bicyklu, protože je zde opravdu velké množství cyklistických tras. Zavítat se vyplatí také k rozhlednám, odkud se vám otevře panoramatický výhled na daleké okolí. Terény zvládnou i ratolesti. Jednou z těch rozhleden je Miloňová tyčící se na stejnojmenném kopci. Postavena byla v roce 2012 a kromě rozhledny pro turisty slouží i lesníkům pro kontrolu požárů. O něco vzdálenější je rozhledna Čarták, která je už v bezprostřední blízkosti státních hranic se Slovenskem.

Pokud hledáte atrakce vhodné právě pro rodiny s dětmi, potom na vás čeká naučná stezka linoucí se okolo hotelu Horal. Děti se nejenže přiučí nějakým novým věcem, ale také si užijí zábavu při krmení oveček a na dětském hřišti. Za zmínku určitě stojí také venkovní park Razulák s lanáčkem, tubingem a vodním přístavem. Starší děti si zase přijdou na své na stezce Hledej poklad na Galiku.

Valašsko a koláče k sobě neodmyslitelně patří. Byl by doslova hřích neochutnat tradiční frgál. Dokonce se ho můžete naučit péct, a to v Resortu Valachy, kde se pořádají pod vedením profesionální kuchařky tříhodinové kurzy pečení těchto frgálů. Určitě si na tento kurz najděte čas.

Jestliže vám nevadí vyrazit na výlet i více než 20 kilometrů, potom se z Velkých Karlovic vydejte na jeden den do Valašského Meziříčí, kde na vás čeká mimo jiné krytý bazén, či do Frenštátu pod Radhoštěm, kde také nechybí akvapark, jenž je však v provozu pouze v letním období.

Z Velkých Karlovic je velice dobře dostupný Rožnov pod Radhoštěm s kouzelným skanzenem, v němž najdete Valašské muzeum v přírodě. Klidně můžete v Rožnově pod Radhoštěm na pár dnů zůstat, třeba jak pojedete z Velkých Karlovic. Najdete ubytování Beskydy Velké Karlovice i další města.

Kde se ubytovat?

Pochopitelně nestihnete všechno navštívit během jednoho dne. Udělejte si několikadenní dovolenou v této malebné části naší republiky. V takovém případě budete hledat vhodné ubytování Velké Karlovice. Prvně byste si měli ujasnit, co vůbec od ubytování očekáváte, protože někomu postačí cenově přijatelný penzion, jiný zase prahne po nadstandardním apartmánu. Ubytování ve Velkých Karlovicích je vskutku rozmanité, stačí si akorát vybrat. Mezi nejlépe hodnocená ubytovací zařízení patří:

Apartmán Razula s balkonem, ložnicí a obývacím pokojem,

Valašský dvůr s několika apartmány, velkou zahradou a dětským hřištěm,

Chalupa u Vašutů s dětským hřištěm a prostornou zahradou.

Pokud si chcete dopřát odpočinek i v podobě wellness procedur, hledejte spíše wellness ubytovací prostory, jako je třeba Grandhotel Tatra ohodnocen čtyřmi hvězdičkami. Součástí objektu je také restaurace, kde si vychutnáte snídaně, obědy i večeře. Odpočinete si při masáži, zaplavete si v krytém bazénu a podobně. Po náročném dni na túře se takový relax rozhodně hodí, nemyslíte?

Velké Karlovice a zimní sezóna

Velké Karlovice jsou hojně navštěvované také během zimních měsíců, protože v okolí se nachází hned několik moderních lyžařských areálů.

V údolí Pluskovec se rozprostírá lyžařské středisko Kyčerka, která nabízí více než 2 400 metrů sjezdovek a 9 vleků. Protože jsou připraveny sjezdovky všech obtížností, přijdou si na své jak začátečníci, tak i profesionálové. Pokud hledáte Velké Karlovice ubytování Kyčerka, nebude to žádný problém, ovšem s rezervací si pospěšte, termíny se docela rychle plní. Kyčerka totiž patří k nejžádanějším českým ski areálům. Mezi ubytování, které najdete přímo u Kyčerky, patří:

Valašské chalupy Kyčerka nacházející se pár kroků od dvoumístného vleku a funparku.

Zapomenout nesmíme ani na ski resort Razula v údolí Léskové se 3 upravenými sjezdovkami. Ubytování v soukromí Velké Karlovice nabízí například Horský apartmán Razula, z něhož máte výhled na celou horskou oblast. Potěší vás bezplatné soukromé parkoviště, kde můžete po celou dobu dovolené ponechat svůj automobil.

Zhruba půl kilometru od Velkých Karlovic narazíte na menší ski areál Machůzky se dvěma sjezdovkami. Středisko uspokojí zejména začínající a středně pokročilé lyžaře, je menší a takové rodinné.

Záleží tedy pouze na vás, jestli cestujete do Velkých Karlovic za dobrodružstvím, sportem, nebo odpočinkem. Přijdete si na své ve všech případech. Valašsko vás natolik okouzlí, že se sem budete rádi vracet. Nenechávejte nic náhodě a myslete na to, že štěstí přeje připraveným, tak si zavčas objednejte ubytování, abyste se mohli těšit na pohádkovou dovolenou s celou svou rodinou.

Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Velké Karlovice

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Valašský dvůr

9,9

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmán) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Valašský dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Valašský dvůr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Javorník a Javorníček

9,9

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od lyžařského vleku Galik. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Vašutů

9,8

Chalupa U Vašutů

Ubytování (Chata) Chalupa U Vašutů. Chalupa U Vašutů se nachází ve Velkých Karlovicích. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Vašutů se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa U Vašutů má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Vašutů momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartman Sverana

9,7

Apartman Sverana

Ubytování (Apartmán) Apartman Sverana. Apartmán Sverana se nachází ve Velkých Karlovicích, 5 km od Lanterny a 6 km od Galiku. Nabízí výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartman Sverana se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Sverana má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Sverana momentálně evidujeme 7 recenzí.

Horský apartmán Razula

9,6

Horský apartmán Razula

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Razula. Tento apartmán se nachází ve Velkých Karlovicích a 48 km od Visly. Nabízí výhled na hory a balkon. Ubytování Horský apartmán Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský apartmán Razula má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Horský apartmán Razula momentálně evidujeme 45 recenzí.

Nejlépe hodnocená ubytování v okrese Vsetín

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Holubů

9,9

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Holubů má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány U Holubů momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v obci Hutisko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, přístupem do zahrady a terasou. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hutisko 769 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Hutisko 769 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ubytování U Kratochvílů

9,9

Ubytování U Kratochvílů

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U Kratochvílů. Ubytování U Kratochvílů se nachází ve Valašské Bystřici, 44 km od Frýdku-Místku. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Kratochvílů se nachází ve městě Valašská Bystřice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa pod Hruškou

9,9

Chalupa pod Hruškou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod Hruškou. Chalupa pod Hruškou se nachází v Zubří v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chalupa pod Hruškou se nachází ve městě Zubří (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chalupa pod Hruškou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa pod Hruškou momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Nejlépe hodnocená ubytování v regionu Zlínský kraj

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Magion. Apartmány Magion se nacházejí v Luhačovicích a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Magion má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Magion momentálně evidujeme 25 recenzí.

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila ANA

10

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 46 km od Opatije. Nabzí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila ANA se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila ANA má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vila ANA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Sisi

9,9

Sisi

Ubytování (Apartmán) Sisi. Apartmán Sisi se nachází v Luhačovicích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sisi se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány U Holubů

9,9

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Holubů má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány U Holubů momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v obci Hutisko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, přístupem do zahrady a terasou. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hutisko 769 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Hutisko 769 momentálně evidujeme 20 recenzí.