Hledat

Ubytování

Chalupa U Vašutů Chata

Velké Karlovice 679, Velké Karlovice, 756 06, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chalupa U Vašutů. Chalupa U Vašutů se nachází ve Velkých Karlovicích. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Vašutů se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa U Vašutů má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Vašutů momentálně evidujeme 75 recenzí.

Popis ubytování Chalupa U Vašutů

K zázemí patří dětské hřiště. Nechybí ani zahrada a v okolí se mohou hosté věnovat cyklistice a lyžování. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a bezplatné Wi-Fi. V kuchyňských koutech je toustovač, lednička a kávovar. Ostravské letiště Leoše Janáčka odtud leží 53 km. Chalupa U Vašutů se nachází ve Velkých Karlovicích. Chalupa U Vašutů je vzdálená 2,1 km od dětských vleků II a III. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají dále terasu a sdílenou koupelnu s toaletními potřebami zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma

Vybavení ubytování Chalupa U Vašutů

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Šipky
 • Stolní tenis
 • Dětské hřiště
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Dětský kočárek
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Vekovní dětské hřiště
 • Stolní hry/ puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Velké Karlovice

Apartmán Štěpán

10

Apartmán Štěpán

UbytováníApartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 47 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Dvě chalupy - Velké Karlovice

10

Dvě chalupy - Velké Karlovice

UbytováníDvě chalupy - Velké Karlovice. Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve Velkých Karlovicích, 40 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Roubenky na Dupačce

10

Roubenky na Dupačce

UbytováníRoubenky na Dupačce. Roubenky na Dupačce se nachází ve Velkých Karlovicích, 39 km od golfového hřiště Prosper Golf Resort Čeladná, 45 km od Lietavského hradu a 49 km od... Ubytování Roubenky na Dupačce se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Valašský dvůr

9,9

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmán) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašský dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Valašský dvůr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Javorník a Javorníček

9,9

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od lyžařského vleku Galik. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Tiny house

9,8

Tiny house

UbytováníTiny house. Tiny house se nachází ve Velkých Karlovicích, 49 km od golfového rezortu Prosper Čeladná. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Tiny house se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Jezerné

9,8

Apartmán Jezerné

UbytováníApartmán Jezerné. Apartmán Jezerné se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 47 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Apartmán Jezerné se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Ubytování Polanský Dvůr

9,7

Ubytování Polanský Dvůr

Ubytování (Apartmán) Ubytování Polanský Dvůr. Ubytování Polanský Dvůr se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubytování Polanský Dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa Nella II.

9,7

Chalupa Nella II.

UbytováníChalupa Nella II.. Chalupa Nella II se nachází ve Velkých Karlovicích, 49 km od golfového rezortu Prosper Čeladná. Nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Chalupa Nella II. se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartman Sverana

9,7

Apartman Sverana

Ubytování (Apartmán) Apartman Sverana. Apartmán Sverana se nachází ve Velkých Karlovicích, 5 km od Lanterny a 6 km od Galiku. Nabízí výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartman Sverana se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Sverana má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Sverana momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice

9,7

Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice

UbytováníApartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice. Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice se nachází asi 48 km od Lietavského hradu a nabízí výhled do zahrady, balkon a kávovar. Ubytování Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Horský apartmán Razula

9,6

Horský apartmán Razula

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Razula. Tento apartmán se nachází ve Velkých Karlovicích a 48 km od Visly. Nabízí výhled na hory a balkon. Ubytování Horský apartmán Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Horský apartmán Razula má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Horský apartmán Razula momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány u Ivanky, Polanský dvůr 1149

9,6

Apartmány u Ivanky, Polanský dvůr 1149

UbytováníApartmány u Ivanky, Polanský dvůr 1149. Apartmány u Ivanky, Polanský dvůr 1149 se nachází ve Velkých Karlovicích, 48 km od Lietavského hradu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, turistické... Ubytování Apartmány u Ivanky, Polanský dvůr 1149 se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Grandhotel Tatra

9,5

Grandhotel Tatra

Ubytování (Hotel) Grandhotel Tatra. Grandhotel Tatra **** se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí wellness centrum, terasu a restauraci, ve které se podávají pokrmy připravené z místních... Ubytování Grandhotel Tatra se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Grandhotel Tatra má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Grandhotel Tatra momentálně evidujeme 515 recenzí.

Pod Miloňovou

9,5

Pod Miloňovou

Ubytování (Apartmán) Pod Miloňovou. Pod Miloňovou se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od Lanterny, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Pod Miloňovou se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Pod Miloňovou má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pod Miloňovou momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmína

9,5

Apartmína

Ubytování (Apartmán) Apartmína. Apartmína se nachází ve Velkých Karlovicích, 500 metrů od hotelu Lanterna a 600 metrů od lyžařského vleku Galik. Ubytování Apartmína se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmína má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmína momentálně evidujeme 7 recenzí.

Statek U Rajmunda

9,3

Statek U Rajmunda

Ubytování (Farma) Statek U Rajmunda. Statek U Rajmunda se nachází 6 km od Laterny a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi je zdarma. V některých pokojích/domech je kuchyň s chladničkou. Ubytování Statek U Rajmunda se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Statek U Rajmunda má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Statek U Rajmunda momentálně evidujeme 77 recenzí.

Spa hotel Lanterna

9,3

Spa hotel Lanterna

UbytováníSpa hotel Lanterna. Spa hotel Lanterna se nachází ve Velkých Karlovicích, 44 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí 4hvězdičkové ubytování a bar. Ubytování Spa hotel Lanterna se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartments Ve dvoře

9,3

Apartments Ve dvoře

Ubytování (Apartmány) Apartments Ve dvoře. Apartmány Ve dvoře se nacházejí ve Velkých Karlovicích. Ubytování Apartments Ve dvoře se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Polanský Dvůr

9,3

Polanský Dvůr

Ubytování (Apartmány) Polanský Dvůr. Polanský Dvůr se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Polanský Dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartman U sjezdovky

9,2

Apartman U sjezdovky

Ubytování (Apartmán) Apartman U sjezdovky. Apartmán U sjezdovky se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 200 metrů od wellness hotelu Lanterna. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman U sjezdovky se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman U sjezdovky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman U sjezdovky momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chaloupka u Razuly

9,2

Chaloupka u Razuly

Ubytování (Apartmán) Chaloupka u Razuly. Apartmán Chaloupka u Razuly s výhledem do zahrady se nachází Velkých Karlovicích, 48 km od Wisły a 50 km od Ustroně, a nabízí parkování na místě zdarma. Ubytování Chaloupka u Razuly se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chaloupka u Razuly má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Chaloupka u Razuly momentálně evidujeme 28 recenzí.

Horská chalupa Pluskovjanka

9

Horská chalupa Pluskovjanka

UbytováníHorská chalupa Pluskovjanka. Horská chalupa Pluskovjanka se nachází 43 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a nabízí výhled do zahrady, přímý přístup na sjezdovku, zahradu a sdílený... Ubytování Horská chalupa Pluskovjanka se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Pod Beskydem, Velké Karlovice

9

Pod Beskydem, Velké Karlovice

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Beskydem, Velké Karlovice. Pod Beskydem, Velké Karlovice se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 30 km od Žiliny. Ubytování Pod Beskydem, Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Valašské chalupy U Potůčka

8,8

Valašské chalupy U Potůčka

Ubytování (Apartmán) Valašské chalupy U Potůčka. Valašské chalupy U Potůčka se nachází ve Velkých Karlovicích, pár kroků od lyžařského vleku dvoumístný a od Funparku, a nabízí ubytování s kuchyňským... Ubytování Valašské chalupy U Potůčka se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašské chalupy U Potůčka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Valašské chalupy U Potůčka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Valašské chalupy Resort

8,8

Valašské chalupy Resort

Ubytování (Rezort) Valašské chalupy Resort. Valašské chalupy Resort se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Valašské chalupy Resort se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Valašské chalupy Kyčerka

8,7

Valašské chalupy Kyčerka

Ubytování (Penzion) Valašské chalupy Kyčerka. Valašské chalupy Kyčerka se nachází ve Velkých Karlovicích, jen pár kroků od Dvoumístného vleku či Funparku, 500 metrů Jednomístného vleku 2 a méně než 1... Ubytování Valašské chalupy Kyčerka se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašské chalupy Kyčerka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Valašské chalupy Kyčerka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hotel Potocký

8,7

Hotel Potocký

Ubytování (Hotel) Hotel Potocký. Hotel Potocký se nachází ve Velkých Karlovicích, 700 metrů od vleku Doppelmayer, vleku Tatrapoma i od dětské pomy. Ubytování Hotel Potocký se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Potocký má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Potocký momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmány Podťaté

8,6

Apartmány Podťaté

Ubytování (Apartmán) Apartmány Podťaté. Apartmány Podťaté se nachází v blízkosti dětského vleku II a dětského vleku III ve Velkých Karlovicích. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Podťaté se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány Podťaté má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány Podťaté momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice

8,5

Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice

Ubytování (Chata) Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice. Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 33 km od Žiliny. Ubytování Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Luka

8,5

Penzion Luka

Ubytování (Penzion) Penzion Luka. Penzion Luka s přímým vstupem na sjezdovku se nachází ve Velkých Karlovicích. Zahrnuje restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování Penzion Luka se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Areál Lesková

8,4

Areál Lesková

Ubytování (Chata) Areál Lesková. Areál Lesková se nachází ve Velkých Karlovicích, nedaleko vleků Galik a Lanterna. K dispozici je přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Areál Lesková se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Areál Lesková má celkové hodnocení 8,4. Pro Chata Areál Lesková momentálně evidujeme 14 recenzí.

Polanský Dvůr

8,4

Polanský Dvůr

Ubytování (Apartmány) Polanský Dvůr. Polanský Dvůr se nachází ve Velkých Karlovicích. Hosté mají k dispozici soukromou terasu. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Polanský Dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Moravia Soláň, horská chata

8,2

Moravia Soláň, horská chata

Ubytování (Chata) Moravia Soláň, horská chata. Moravia Soláň, horská chata se nachází na poklidném místě, v bezprostřední blízkosti cyklistických a turistických stezek, a nabízí relaxační pobyty s... Ubytování Moravia Soláň, horská chata se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Moravia Soláň, horská chata má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Moravia Soláň, horská chata momentálně evidujeme 125 recenzí.

Penzion pod Pralesem

8,2

Penzion pod Pralesem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Pralesem. Penzion pod Pralesem se nachází 6 km od centra Velkých Karlovic a 200 metrů od lyžařského areálu Razula. Ubytování Penzion pod Pralesem se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion pod Pralesem má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion pod Pralesem momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmány Jezerné

8

Apartmány Jezerné

UbytováníApartmány Jezerné. Apartmány Jezerné se nachází ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Jezerné se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Horský Hotel Babská

7,9

Horský Hotel Babská

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Babská. Hotel Babská se nachází uprostřed Beskyd v Léskové - Velkých Karlovicích, a nabízí krytý bazén, saunu a masáže. V ubytování se podává Babská minerální... Ubytování Horský Hotel Babská se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Horský Hotel Babská má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Horský Hotel Babská momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Galik

7,6

Hotel Galik

Ubytování (Hotel) Hotel Galik. Hotel Galik se nachází ve Velkých Karlovicích, 100 metrů od lanovky Galik, a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Galik se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Galik má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Galik momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmán Lesková

Apartmán Lesková

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lesková. Apartmán Lesková je apartmán s terasou, výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný ve Velkých Karlovicích, 49 km od slovenské Oščadnice. Ubytování Apartmán Lesková se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chaloupka U Justina

Chaloupka U Justina

Ubytování (Chata) Chaloupka U Justina. Chaloupka U Justina se nachází ve Velkých Karlovicích, 1,3 km od lyžařského vleku Lanterna. Nabízí výhled na hory, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka U Justina se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Chata Chaloupka U Justina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Podťaté

Apartmány Podťaté

UbytováníApartmány Podťaté. Located in Velké Karlovice in the Zlin Region region, Apartmány Podťaté provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány Podťaté se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytování (Apartmán) Ubytování pod Rozhlednou. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Ubytování pod Rozhlednou has a garden. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Ubytování pod Rozhlednou se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Na Kopečku

Penzion Na Kopečku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Kopečku. Penzion Na Kopečku se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od Lanterny, 400 metrů od Galiku a 5 km od vleku Doppelmayer, Tatrapoma i od Dětské pomy. Ubytování Penzion Na Kopečku se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chaloupka Prischlop

Chaloupka Prischlop

Ubytování (Chata) Chaloupka Prischlop. Chaloupka Prischlop se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 6 km od vleku Doppelmayer, a nabízí ubytování se společným lounge, zahradou a sdílenou... Ubytování Chaloupka Prischlop se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chaty Pohoda na Soláni

Chaty Pohoda na Soláni

Ubytování (Chata) Chaty Pohoda na Soláni. Chaty Pohoda na Soláni se nachází ve Velkých Karlovicích, přibližně 6 km od Dětského vleku III a Dětského vleku II, a nabízí výhled na hory. Ubytování Chaty Pohoda na Soláni se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Chata Chaty Pohoda na Soláni nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Nella

Chalupa Nella

Ubytování (Apartmán) Chalupa Nella. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalupa Nella provides accommodation in Velké Karlovice with free WiFi and river views. Ubytování Chalupa Nella se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa Juli

Chalupa Juli

UbytováníChalupa Juli. Chalupa Juli se nachází ve Velkých Karlovicích. Prosper Golf Resort Čeladná je vzdálený 49 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Juli se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr. Boasting a tennis court, barbecue facilities, and a terrace, Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr offers accommodation in Velké Karlovice with free... Ubytování Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Biofarma na Lúce

Biofarma na Lúce

Ubytování (Chata) Biofarma na Lúce. Biofarma na Lúce se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí terasu, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Biofarma na Lúce se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).