Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v Innsbrucku

Rakousko je krásnou destinací. Kouzelné místo, kde je nádherná příroda v zimě i v létě. Ve všech ročních obdobích se vám zde naskýtá mnoho aktivit. Sportovní vyžití, nákupy, návštěvy kulturních památek, kaváren i hospůdek. Lokalita je navíc blízká našim hranicím, proto je našimi turisty tak hojně navštěvovaná.

Spolehlivé ubytování – Rakousko

Každá ze sousedních zemí má něco do sebe, Rakousko je ale možná nejatraktivnější. Není tak kosmopolitní jako Německo, ale má v sobě jistou modernost a pokrokovost. Je příjemné a noblesní, lidé zde jsou velmi milí. Díky menší ploše země navštívíte krásy velkoměst a za pár hodin se ocitnete v panenské přírodě. Není divu, že si Češi Rakousko zamilovali. Zkuste naše jižní sousedy poznat i vy. Zadejte do vyhledávače „ubytování Rakousko“ a vyhledejte si lokalitu, jež vám bude příjemná. Hotýlek uprostřed pulzující Vídně? Nebo raději chatička v lůně horské přírody? Rakousko je tak pestré, že se zaměříme na jednu velmi oblíbenou destinaci. Tyrolsko. Podhůří Alp, kde jsou ještě stále znatelné stopy historie Rakouska. Žádná rušná atmosféra moderních měst ani přehnaně komerční dovolenkové ráje. Okouzlí vás Innsbruck, hlavní město Tyrolska.

Levné ubytování – Innsbruck

Innsbruck naleznete v údolí Innu, pouhých 30 kilometrů od Brennerského průsmyku, kudy lze projet rovnou do Itálie. Ubytování Innsbruck nabízí dokonalou dovolenou. Z apartmánu se můžete z jedné strany dívat na pulzující ruch města, na opačné straně vás uklidní šumící potoky a svěží vůně horské přírody. I když je místo vyhledáváno elitami, neznamená to, že se tady neubytují i lidé, kteří nemají peníze na pětihvězdičkový hotel. Levné ubytování Innsbruck poskytuje hned na několika místech.

Dokonalé lyžování - Innsbruck a okolí

V zimě skýtá město plno zážitků. Nabízí se samozřejmě zimní radovánky. Toužíte po rodinné dovolené? Vezměte rodinu a vyjeďte si do „prázdninového domu“ Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK. Zde se budete cítit jako ve vlastní honosné chatě s komfortem pro dospělé i děti. Blízké kopce vás budou svádět k lyžování, v údolí najdete řadu příjemných hospůdek, kde si vychutnáte voňavé rakouské uzeniny, pravý „schnitzel“ a popijete tamní pivo či grog. Někdy ovšem potřebujeme vypnout a být sami, proto občas vyrazíme na single dovolenou. S nadsázkou míněno, na samotě u lesa je Ferienwohnung Evy Villa. Menší domeček zasazený v roztomilém údolí evokujícím staré časy. Nebudete tady potkávat mnoho hostů, diskrétní prostředí stejně jako tamní čerstvý vzduch vám pomůže vyčistit hlavu. Cestujete s partou lidí? Pro vás, případně i pro rodinu je zde Apartment Margit.

Levné ubytování Innsbruck

Jen na dohled je tady lanovka New Hungerburgbahn, která nabízí svahy pro různě pokročilé lyžaře. První sjezdy se zde naučí vaše děti, rychlou jízdu si užijí zdatní sportovci. Četnost lyžařských drah umožňuje, že tady není přeplněno. Tamní sníh je pověstný svojí vynikající kvalitou, jeho pevnost a tvárnost slibují požitkářské lyžování. K němu patří i občerstvení. Až vám vyhládne, na svazích najdete spoustu stánků i menších hospůdek, kde se osvěžíte fantastickými jídly a nápoji. Pro větší inspiraci v okolí si najděte „lyžování Innsbruck a okolí“ a vyhledejte, které sjezdovky vám budou vyhovovat. Skipass Innsbruck navíc nabízí velmi výhodně. I když pro naši zemi bohužel, musíme konstatovat, rakouské služby, kvalita lyžování i pestrý výběr sjezdovek se vám více vyplatí než zimní sportování v tuzemsku.

Zažijte Innsbruck v zimě

Innsbruck nabízí vyžití nejen rodinám či větším skupinám, ale i jednotlivcům. Říká se mu „město sportu“, jak jsme již zmínili, lyžaři se zde opravdu vydovádějí, a to platí pro nejmenší i dospělé. Pro vaši představu, stačí vám necelá půlhodina a rázem se z města dostanete do hor, kde je výška 2000 metrů nad mořem. Je v rodině někdo, kdo nelyžuje? I on se zabaví. Jsou tu místa pro sáňkování nebo se zde staví iglú, sníh v Innsbrucku umí opravdu využít. Pro rodiny s dětmi jsou kouzelné vánoční trhy, kdy třetí adventní neděli přijíždí Ježíšek. Atmosféru dotváří i ochutnávka místních moderních i tradičních specialit.

Voňavý Innsbruck v létě

Innsbruck nepatří mezi malá města, žije zde více jak 310 000 lidí, což je asi o 70 000 lidé méně než v Brně. Přesto je zdejší klima dokonale čisté. I procházky uličkami v centru v parných měsících vás nebudou dusit vzduchem plným zplodin, příjemně svěží vítr, vanoucí z hor, klima jen zpříjemňuje. Centrum města vás nadchne krásnou ulicí Maria-Theresien-Strasse, opodál stojí opulentní císařský zámek Hofburg, zlatá střecha tzv. Goldenes Dachl vás okouzlí. Vynechat nemůžete nedávno otevřené muzeum Tirol Panorama. Svahy nemají své kouzlo pouze v zimě a lanovky nestojí ani v měsících, kdy žhne slunce. Lanovka Nordkettenbahn vás za chvilku vyveze až na vrcholky hor. Místo lyží nasedněte na kolo a sportujte v mírně kopcovitém terénu. Nebo zdolávejte hůře dostupné kopce, a poté si užívejte pocit trumfu z výšky více jak 1000 metrů nad zemí. Budete mít Innsbruck jako na dlani. Město, které žije, proto tu v létě pořádají hned několik hudebních festivalů (např. Festwochen der Alten Musik či festival tance Innsbrucker Tanzsommer). Úžasné jsou i hudební koncerty v mnoha tamních překrásně upravených parcích. Budete se cítit jako na císařském dvoře, který toto noblesní prostředí evokuje. Takových míst najdete v Innsbrucku i jeho okolí mnohem více. Nemusíte čekat na roční období, Tyrolsko je krásné a poskytuje mnoho sportovního, kulturního i zážitkového vyžití v každém okamžiku.

Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Innsbruck

Felseck Zimmer

10

Felseck Zimmer

Ubytování (Apartmán) Felseck Zimmer. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Felseck Zimmer can be found in Innsbruck, close to Tiroler Bier Brauerei and 2. Ubytování Felseck Zimmer se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK

9,8

Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK

Ubytování (Prázdninový dům) Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK. Featuring a terrace and valet parking, Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK is well located in Hötting district of Innsbruck, 2. Ubytování Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Tirolina

9,7

Appartement Tirolina

Ubytování (Apartmán) Appartement Tirolina. Featuring garden views, Appartement Tirolina features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum. Set... Ubytování Appartement Tirolina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Hofgarten

9,7

Apartment am Hofgarten

Ubytování (Apartmán) Apartment am Hofgarten. Located in Innsbruck, this apartment features a terrace with mountain views. The unit is 500 metres from New Hungerburgbahn. Ubytování Apartment am Hofgarten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofgasse Apartments

9,7

Hofgasse Apartments

Ubytování (Apartmány) Hofgasse Apartments. Hofgasse Apartments se nachází v centru Innsbrucku, v blízkosti Zlaté střechy, císařského paláce Innsbruck a Tyrolského státního muzea Ferdinandeum. Ubytování Hofgasse Apartments se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpendohle - Hungerburg - Really Unique

9,7

Alpendohle - Hungerburg - Really Unique

Ubytování (Hotel) Alpendohle - Hungerburg - Really Unique. Situated in Innsbruck, 5 km from Alpenzoo Innsbruck, Alpendohle - Hungerburg - Really Unique features accommodation with a garden, private parking,... Ubytování Alpendohle - Hungerburg - Really Unique se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nejlépe hodnocená ubytování v regionu Tyrolsko

Appartement Heidegger

10

Appartement Heidegger

Ubytování (Apartmán) Appartement Heidegger. Appartement Heidegger se nachází v obci Brixen im Thale, 2 km od lanovek Hochbrixen a Skiweltbahn, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Appartement Heidegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberrieserhof

10

Oberrieserhof

Ubytování (Apartmán) Oberrieserhof. Located 34 km from Cortina d’Ampezzo, Oberrieserhof offers a modern Alpine-style apartment with scenic views of the valley of Heinfels and free WiFi... Ubytování Oberrieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alblerhof Mesner

10

Alblerhof Mesner

Ubytování (Apartmán) Alblerhof Mesner. Situated in Innervillgraten in the Tyrol region, Alblerhof Mesner features a patio and river views. Ubytování Alblerhof Mesner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Zillertal

10

Apart Zillertal

Ubytování (Apartmán) Apart Zillertal. Situated on the Aschau Valley Run, one of the Hochzillertal Ski Area's slopes, Apart Zillertal offers amenities like a flat-screen satellite TV and a fully... Ubytování Apart Zillertal se nachází ve městě Aschau (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Leni

10

Appartment Leni

Ubytování (Apartmán) Appartment Leni. Appartement Leni se nachází na klidném místě, pouhých 300 metrů od centra Längenfeldu, 200 metrů od termálních lázní Aqua Dome, 20 minut autem od... Ubytování Appartment Leni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne und gemütliche Wohnung

10

Moderne und gemütliche Wohnung

Ubytování (Apartmán) Moderne und gemütliche Wohnung. Moderne und gemütliche Wohnung is located in Volders and offers a garden and a terrace. Ubytování Moderne und gemütliche Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)